Маршрутки снова подорожают?

alexelius

New Member
не завжди навіть у тролейбусі всі гроші йдуть офіційно... :(
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Маршрутки снова подорожают?

не завжди навіть у тролейбусі всі гроші йдуть офіційно... :(
Хм, ну буває, але не часто. Коли тролейбус йде в депо і т.п. Якщо буде перевірка, то оштрафують, перш за все, кондуктора, а не пасажира.
Дивлячись на те, як маршутки виконують вимогу додаткової угоди, я дуже сумніваюсь, що квитки-це найбільша проблема.
 

maxus

:D
билеты есть практически в каждой маршрутке но их нихто и не просит , так как они многим ненужны
 

Bug

New Member
а чому б маршрутчикам не пiдiймати цiни, якщо на скільни не
підіймай а пасажиро-баранiв не меншає ))
 

alexelius

New Member
билеты есть практически в каждой маршрутке но их нихто и не просит , так как они многим ненужны
і в кожному тролейбусі є і що?? чому ви їх не даєте ВСІМ пасажирам, як це у тролейбусах? Боїтесь що відкриється справжній пасажиропотік?
 
S

somebody

Guest
а почему пассажиры их сами не просят в троллейбусе?
 

Glucker

Здесь был статус
Если я еду в маршрутке, всегда прошу билет. Водитель с удовольсствием дает мне его т.к. до меня пару сотен человек не просило этот билетик при этом сами же пассажиры зачастую говорят "Зачем ты мешаешь ему работать". А то что он обязан выдать талончик, не трогаясь с места, это никого не волнует. Ну эту мысль я говорить вслух не стал т.к. предела бешенства как водителя, так и пассажиров может не быть предела.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Маршрутки снова подорожают?

Если я еду в маршрутке, всегда прошу билет. Водитель с удовольсствием дает мне его т.к. до меня пару сотен человек не просило этот билетик при этом сами же пассажиры зачастую говорят "Зачем ты мешаешь ему работать". А то что он обязан выдать талончик, не трогаясь с места, это никого не волнует. Ну эту мысль я говорить вслух не стал т.к. предела бешенства как водителя, так и пассажиров может не быть предела.
А ще мені подобається, коли у водія падають монети і він не збавляючи швидкості, нахиляється і починає їх шукати. Оце адреналін...
 
Зверху