Почему Ющенко боится Тимошенко?!

Andys

New Member
Ответ: Відповідь: Почему Ющенко боится Тимошенко?!

я б з радістю працював на благо та процвітання України та добробут моєї сім"ї. Але виходить так, що сумлінна праця мільйонів українців збагачує лише купку новітньої шляхти - олігархів! Хіба це справедливо? Жодна людина не має права паразитувати на інших. Я не проти багатих людей, я проти тих, хто нажився сльозами, потом і кров"ю інших!
я мав на увазі зібрати для роботи на селі олігархів :) - відчути рай хліборобського життя
 

madwolfa

USA, Midwest
Ответ: Почему Ющенко боится Тимошенко?!

Народ, выдыхайте. Он сказал лишь то, что обязан был сказать как Президент, формально. Сам же он за оранжевую коалицию...
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Почему Ющенко боится Тимошенко?!

я теж так вважаю. Це він сказав для того, щоб його знов не звинуватили в підтримці помаранчевих сил (хоча що тут дивного?!), щоб не було підстав казати, що Ющенко - Президент половини України
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Ответ: Відповідь: Почему Ющенко боится Тимошенко?!

я мав на увазі зібрати для роботи на селі олігархів :) - відчути рай хліборобського життя
Мені особисто більше була б до душі їх праця на уранових шахтах. Людина, яка вкрала стратегічне підприємство (у нас таких не один) не повинна бути страчена, вона має відшкодувати вкрадене і понести відповідальність
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Почему Ющенко боится Тимошенко?!

Ющенко декларирует себя как демократ. А как может демократ проигнорировать партию которая набрала больше всех на выборах?
А во вторых если наехать на партию регионов то она может поступить так как и помаранчевые полгода назад то есть сложить депутатские полномочия и тем самым сделать парламент нелегетимным(что только поморанчевым такое можно? )
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Почему Ющенко боится Тимошенко?!

Народ, выдыхайте. Он сказал лишь то, что обязан был сказать как Президент, формально. Сам же он за оранжевую коалицию...
Підтримую. Він повинен був це сказати, щоб не було ніяких закидив на його адресу у створенні власноруч коаліциї у парламенті. Ну і ще мабуть щоб приспати трохи регіоналів. Ті вже аж сіяють від щастя :). Те що вони здатні що завгодно перекрутити вже давно відомо, так і зараз Ющенко з їх слів вже навить прямо дав наказ щоб НУ обьєднувалось у коаліцию з ПР.
Так що поки зарано когось в чомусь обвинувачувати. Це означає вестись на провокації. Зачекати залишилось вже зовсім трохи.
 
Останнє редагування:

Leader

_______________
Ответ: Почему Ющенко боится Тимошенко?!

Все. Президент вже виправився: сказав , що його неправильно зрозуміли і нідоякої широкої коаліції він не закликав.
 

madwolfa

USA, Midwest
Ответ: Почему Ющенко боится Тимошенко?!

Ну вот. А то развели базар на весь инет. Думать головой надо :)
 

Satori

Well-Known Member
Ответ: Почему Ющенко боится Тимошенко?!

Хорошо бы...но кажется что все равно "коники ще будуть"...
 

PoiZoN

New Member
Ответ: Почему Ющенко боится Тимошенко?!

Как бы вам не хотелось, хе-хе, а по телеку по-другому говорят. :)
Говорят, что президент говорит, что ему пофиг, Тимошенко будет премьером или Янукович, он поддержит любого.
 
Зверху