Конфлікт Порошенко з Коломойським і добровольчими батальйонами

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
а если сюда еще и + последние события связанные с ПС, волонтерами и тд, картина очень "интересная" вырисовывается
Ну от, в мене і питав, чому я повідомлення про намагання роззброїти бати під Маріуполем сюди переніс. В тому то і справа, що це не просто в протистояння Коломойський-Порошенко.
Я радий за ніби то ефективну останнім часом роботу СБУ по нейтралізації сепаратистів, ворожих ДРГ і контролю за неконтрольованим переміщенням зброї за межами АТО. Але, щось мене непокоїть, що за цім може ховатись і придушення втиху і добровольчого руху і волонтерів. Там жеж теж, з відомих причин, у багатьох випадках документів нема. І перевіряти інформацію, яку спікери СБУ відправляють в ефір в багатьох випадках практично неможливо.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Не смешите, майдан уже показал, как люди "впливають" на владу. Те "люди", которые "впливають" на владу, по ту сторону баррикад.
Це ви про кого? Про ту трійку яка їздила-їздила до Януковича, і так нічого і не наїздила? А потім ще й з Майдану втікала.
 

rfvgy

Ukrainian
Ну от, в мене і питав, чому я повідомлення про намагання роззброїти бати під Маріуполем сюди переніс. В тому то і справа, що це не просто в протистояння Коломойський-Порошенко.
Я радий за ніби то ефективну останнім часом роботу СБУ по нейтралізації сепаратистів, ворожих ДРГ і контролю за неконтрольованим переміщенням зброї за межами АТО. Але, щось мене непокоїть, що за цім може ховатись і придушення втиху і добровольчого руху і волонтерів. Там жеж теж, з відомих причин, у багатьох випадках документів нема. І перевіряти інформацію, яку спікери СБУ відправляють в ефір в багатьох випадках практично неможливо.
Швидше всього мова йде не про роззброєння , а про військове підпорядкування .
От і до Яроша ,, стежку топчуть ,, :

Радник глави МВС: Порошенко запропонував Ярошу роботу в Міноборони
26/03/2015 21:37
Автор: Павло Шеремет

"Я можу підтвердити, що Дмитру Ярошу надійшла пропозиція від президента обійняти посаду в міністерстві оборони. Я б привітав рішення, якби Дмитро Ярош прийшов би на роботу на державну службу", - заявив Антон Геращенко.
You must be registered for see images
Лідера "Правого сектора", народному депутату Дмитру Ярошу запропонували посаду в міністерстві оборони, повідомив радник глави МВС України Антон Геращенко в ефірі українського П'ятого каналу в четвер увечері.

"Я можу підтвердити, що Дмитру Ярошу надійшла пропозиція від президента обійняти посаду в міністерстві оборони. Я б привітав рішення, якби Дмитро Ярош прийшов би на роботу на державну службу", - наводить його слова "Українська правда".

"І я скажу: бачу, що йому відверто нудно у Верховній Раді. Плюс він тяжко поранений у бою. Я б із задоволенням міг би разом з Дмитром Ярошем створити Добровольчий союз оборони України за прикладом естонської, фінської, швейцарської системи", - додав Геращенко.

Лисенко: наказу добровольцям покинути зону спецоперації нетНакануне українські ЗМІ повідомили, що керівництво сектору "М" поставило добровольчим батальйонам ультиматум вийти з Широкіно біля Маріуполя і покинути зону спецоперації, зокрема це стосується корпусу радикального Правого сектора". У "Правому секторі" заявили, що не вважають можливим виконання наказу про вихід з Маріуполя. У секторі "М" і генштабі пізніше пояснили, що ультиматуму добровольчим батальйонам про вихід із зони спецоперації в Донбасі не було, але їм запропонували увійти до складу офіційних формувань Нацгвардиии або в ЗСУ.

"Правий сектор" - українське об'єднання радикальних націоналістичних організацій. У січні і лютому 2014 року бойовики руху брали участь у сутичках з міліцією і захоплення адміністративних будівель, а з квітня - у придушенні протестів на сході України.

У листопаді 2014 року Верховний суд РФ визнав праворадикальний об'єднання екстремістською організацією і заборонив її діяльність на території Росії. У січні "Правий сектор" внесений до реєстру заборонених у Росії організацій. Раніше в Росії проти лідера об'єднання Дмитра Яроша було порушено кримінальну справу за заклики до терористичної діяльності.
 

Loner

Well-Known Member
Мустафа Найем подал депутатские обращения по поводу рейдерских захватов Еремеевым госпредприятий.
You must be registered for see images


ВКОТРЕ ПРО ЛЕГАЛІЗАЦІЮ ДУК ПС

Цитата:
Укотре посипався град питань про статус Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”.
Представники генштабу знову заявили, що запропонували легалізацію ДУК ПС і не намагаються ні в якому разі тиснути на наші підрозділи у секторі “М”.
Втім, наша позиція щодо легалізації лишається незмінною від самого початку. Добровольчий Корпус згоден на набуття легального статусу, але у незмінному вигляді.
На розсіяння підрозділів і окремих бійців ДУК по різноманітним підрозділам Збройних сил командування Корпусу не піде в жодному разі. ДУК – цілісне формування, об’єднане конкретними цінностями, зі сталою внутрішньою системою, яка будувалась буквально кров’ю і потом.
Переходити у підпорядкування Міністерства внутрішніх справ є недопустимим так само, оскільки йде в розріз із принципами Військово-політичного руху “Правий сектор”.
 

Loner

Well-Known Member
27.03.2015 | 10:10 (Киев)
Убийцу офицера СБУ поймали аж в Закарпатье – подробности задержания

Глава Службы безопасности Валентин Наливайченко доложил Президенту Украины Петру Порошенко о задержании гражданина Украины Дениса Гордеева, который подозревается в убийстве капитана СБУ Виктора Мандзика.
You must be registered for see images


Как сообщил советник главы СБУ Маркиян Лубкивский, Дениса Гордеева задержали специальной группой контрразведки СБУ совместно с управлением СБУ в Закарпатской области в результате сложной и рискованной спецоперации, передает Joinfo.ua со ссылкой на сообщение Лубкивского в Фейсбук.
"По словам Наливайченко, задержание убийцы нашего коллеги было, как подчеркивал Президент, делом чести для СБУ и долгом, прежде всего, перед семьей Виктора.
У задержанного был изъят пистолет ТТ и патроны к нему - наши ребята серьезно рисковали!
Задержанный скрывался от правоохранителей, тайно передвигался по территории Украины и планировал изготовить фальшивые документы, чтобы выехать за границу.
Валентин Наливайченко сообщил семью В.Мандзика о задержании убийца и еще раз заверил, что СБУ не оставит родных героя наедине с бедой", - сообщил Лубкивский.
Напомним, о задержании убийцы офицера СБУ.
 

Loner

Well-Known Member
7.03.2015 | 08:01 (Киев) |
Социологи назвали тройку лидеров, которых украинцы готовы "посадить" в президентское кресло

Социологи Киевского института социологии (КМИС) назвали тройку лидеров президентского рейтинга Украины.


You must be registered for see images


Первым в списке по-прежнему остается действующий Президент Украины Петр Порошенко. Согласно результатам исследования, если бы выборы президента проходили в середине марта, за Порошенко проголосовали бы 20% всех опрошенных, передает Joinfo.ua.
Второе место, по данным КМИС, заняла лидер ВО "Батькивщина" Юлия Тимошенко с 6,6% голосов. Третьим стал лидер партии "Самопомич", мэр Львова Андрей Садовой, кандидатуру которого поддержали 6,5% опрошенных.
Как сообщил на пресс-конференции генеральный директор КМИС Владимир Паниотто, за лидера Радикальной партии Олега Ляшко готовы проголосовать 4,4% респондентов, лидера партии "Гражданская позиция" Анатолия Гриценко - 4,1%, премьера Арсения Яценюка - 3%, лидера "Правого сектора" Дмитрия Яроша - 2,8%. Остальные кандидаты набирают менее двух процентов голосов.
При этом 4,6% респондентов вычеркнули бы всех кандидатов или испортили бы бюллетень, не приняли бы участие в голосование 14,9%, не определились, за кого голосовать - 21,9%, еще 1,7% опрошенных отказались отвечать.
Таким образом, среди тех, кто принял бы участие в голосовании и определился с выбором, за Порошенко проголосовали бы 35,2%, Тимошенко - 11,6%, Садового - 11,4%, Ляшко - 7,7%, Гриценко - 7,1%, Яценюка - 5,2%, Яроша - 5,0%.
Напомним, недавно данные Центра Разумкова и Research & Branding Group. Согласно соцопросам этих компаний, "Блок Петра Порошенко" и действующий Президент получили бы больше голосов в случае, если бы парламентские или президентские выборы состоялись в это воскресенье.
 

Loner

Well-Known Member
Спутник АТО ‏@SputnikATO
Убийцу офицера СБУ в Волновахе задержали при попытке нелегального пересечения границы, - Порошенко

You must be registered for see images
 
Зверху