ВО "Свобода"

Проголосували б Ви за Тягнибока на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    200

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

За ті кедити, завдяки яким вони стали жити "заможніше" їм ще дорого доведеться заплатити...
А національна політика Ющенка (підтримуваного Свободою) призвела до того, що велику кількість людей, що раніше підтримувала визнання голодомору, від цієї теми вже просто нудить. Ви бачили київський комплекс пам'яті жертвам голодомору? Таке відчуття, що ти не до меморіалу прийшов, а на якийся розважальний майданчик чи декорації якоїсь шоу-програми.
Особисто я не хочу аби голодомор 33го прирівнювали до "холокосту", як це любить робити Ющенко, бо це просто приниження для української нації.
як це приниження? голодомор-геноцид історична правда!
я згодна із усіма дііями Ющенка по голодомору, так само в цьому питання налаштований Тягнибок. пам"ятник стоїть для того, щоб пам"ятати десяток із гакком млн жертв. так були родичи майже кожного. і треба їх пам"ятати, вони померли не своєю смертю, а це було політичне вбивство. хто не знає і не пам"ятає уроків історії, той не має майбутнього.
 
Останнє редагування:

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: ВО "Свобода"

Modd, дружище, брось ты с ними полемизировать, бесполезно - горбатого могила исправит. За красивыми и высокопарными фразами - убогость мысли и нищета души.
а ви прийдіть із кожним поспілкуйтесь у реальності, а потім у вас не залишиться підстав писать таку дрянь.

С тобой (Modd) я полностью солидарен. Человек или организация, которые в своей деятельности руководствуются ненавистью, претензиями и обидою (Тягныбок и К) не способны на объективное восприятие действительности, а значит - на адекватные действия, конструктив. Это очередная пена на волне недовольства властью, причем этой же властью и взбитая
Национализм - это отрыжка истории. Как бы он не рядился в толерантность, уважение и понимание других, итог будет один - моя нация выше, лучше всех, а значит др. люди - хуже меня, потому, что они др. национальности. Образованному современному человеку национализм не компания.
Если, конечно, нет материального интерес(у), участия в проекте.
націоналізм - любов до своєї нації і повага ддо інших. якщо вам це не компанія, а класно жити у джунглях - щасливої дороги!:razz:
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

так ви ж добре розбираєтесь, розбирайтесь самі.
Я для себе розібрався, але я питаю у вас, бо мені цікаво як то розумієте ви. Але ви не відповідаєте...
відстоював українські інтереси.
Як саме? Що зробив? Конкретніше, будь-ласка.
пам"ятник стоїть для того, щоб пам"ятати десяток із гакком млн жертв.
Меморіал має бути меморіалом, а не схожим на розважальний комплекс.
я згодна із усіма дііями Ющенка по голодомору, так само в цьому питання налаштований Тягнибок.
Ну-ну... Якщо Ющенко так само і далі "популяризуватиме" ідею голодомору, то скоро вона просто стане огида країні. Своїми діями він наніс цій темі шкоди більше, ніж усі пропагандисти комуністів разом узяті.
президент і справді є патріот української держави. до нього не 1 чиновник не турбувався так і мовою не говорив... і це лише маленькі докази. а те, що він має слабкий характер і добрий апріорі, то вжее інша річ
Ну я ж кажу - головне щоб мовою говорив. А те, що країну розпродає, розвалює - так то вже інша річ... Ось у чому "печерність" націоналістів накшталдт Тягнибока.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Я для себе розібрався, але я питаю у вас, бо мені цікаво як то розумієте ви. Але ви не відповідаєте...

вам думка моя цікава лише для того, щоб її спростувати, тому обійдетесь.
Як саме? Що зробив? Конкретніше, будь-ласка.

Меморіал має бути меморіалом, а не схожим на розважальний комплекс.
в кого скільки фантазії.

Ну-ну... Якщо Ющенко так само і далі "популяризуватиме" ідею голодомору, то скоро вона просто стане огида країні. Своїми діями він наніс цій темі шкоди більше, ніж усі пропагандисти комуністів разом узяті.
голодомор був. про це свідчить купа фактів і це замовчувати нинішня влада не збирається.

Ну я ж кажу - головне щоб мовою говорив. А те, що країну розпродає, розвалює - так то вже інша річ... Ось у чому "печерність" націоналістів накшталдт Тягнибока.
єдиний, хто живу у печері це ви! і досі вважаєте, що країну можуть врятувати всіляки гетьки. країну можуть врятувати сили, які мають нові ідеї і принципи. однією із яких є Свобода. доказом тому є зростаюча популярність сили, як у пресі так і в політичному просторі. але усувати стару владу недемократичний, не вибрчим шляхом не можна. у цивілізованого світу рука підніметься до скроні, якщо будуть такі спроби. насильницький шлях - шлях окупантів.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: ВО "Свобода"

интернет!
Вот был в Луцке, заказывали оборудование, вечером вышел побродить по городу - нарвался на факельное шествие.
Заметно стремление Тягнибока и прочих с ним ничтожеств изолировать Украину от всего мира и установить рабовладельческую диктатуру. Кстати именно те эксБЮТовцы и эксЯнучары, кого выгнали со своих партий, и кого сейчас активно подгребает Тягнибок, выступали в своё время за увеличение пенсионного возраста.
мде. Ірина Фаріон має рацію.

назвіть пару прізвищ тих людей, хто із партії БЮТ чи то ПР перейшов до Свободи? саме змінив партійний квиток. хто?
 

hed1n.ru

стебанутый
Да что говорить о бывшей СНПУ - Социал-Национальной партии Украины.
С прикольным логотипчиком.
You must be registered for see images
Лидер её львовского отделения в далёкие 90-ые годы говорил: «Я давно мечтал устроить во Львове «Варфоломеевскую ночь» для русских. Но, понимаете, для этого еще недостаточно сил».
Задолбал этот тупой национализм, всё в котором строится на антипатии к русскому народу, на антикультуре. Любим ЕС и НАТО, любим шведов - освободителей, любим поляков, всех любим. Кроме русских и её якобы "империалистических замашек".
Как можно что-либо построить на ненависти?
 

Вкладення

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ВО "Свобода"

націоналізм побудований на любові до своєї нації і повазі до інших націй. про росіян взагалі в теорії націоналізму не сказано. то їх манія величі випирає - шовіністична звичка. нічого дивного.

емблема була у тієї партії саме така. зараз є організаціє ВО Свобода. символікою якоїї є тризуб.
 
Останнє редагування:

hed1n.ru

стебанутый
И где ж эта мания величия, в ваших больных умах?
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ВО "Свобода"

1. за правиламу форуму діагнози не ставим.

2. "великорусский" шовінізм - чули про таке?

Великорусский шовинизм — выражение, применяющееся преимущественно в социалистической/коммунистической и либеральной литературе для обозначения господствующего отношения русского народа и его государственной власти к остальным народам.

оце 1 ступінь нацизму.

націоналізм ставить всі нації в 1 ряд, ніякої переваги ніякій нації серед світових. кожен націоналіст поважає всі нації, а свою любить. здорова позиція.
 
Зверху