Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    355

Freddi

New Member
Тому я вважаю що вам, як громадянину України повинно бути соромно!... Бо ви нічого не зробили для того щоб пишатися своєю країною… Чи ви хочете прийти на все готовеньке… Я пишаюся своєю країною, бо знаходжу для себе і позитив в тому що я українець… ну а вам мало, тому флаг у руки і вперед…
Ну, с флагом ВАС могу вперёд пропустить. А по сути нех.. тут транд..ть попусту, что Вы многоуважаемый "пишающийся громадянин Украины" сделал для того что-бы "Пишатися" своєю країною"?
Если можно примеры конкретных действий в этом направлении. Заранее благодарю за ответ.
 

МАХ

Active Member
Речь здесь идет о Украине ,а вам все Россия мерещится во всем.

А что касается Украины то у власти у нас находятся преступники.
И гордится их проделками значит брать часть их вины на себя.
А хто їх обирав? чи не наша провина за те що ми їх обрали? влада приходить і уходить... а громадянство лишається... а ви виховуєте ненависть в своєму серці… яку викоренити неможливо… як сіль… яка потім на кістках відкладається… тому все що зараз відбувається матиме тяжкі наслідки, не для українців, а для всіх хто проживатиме на Україні…
 

Freddi

New Member
Я нічого не зробив для країни!!! (все відносно…), такого щоб в масштабах нації можна було пишатися… і тим більше нікого не осуджую!.. а ви просто не зрозуміли що я мав на увазі… просто іноді ваша пихатість доходить до абсурдного… я ж мав на увазі, що якщо вам для гордості потрібно щось більше, то вперед у вас є шанс змінити щось на краще… а писати НЕТ просто банально… адже все що відбувається в нашій країні, відбувається не без нашої участі… тому кожен несе відповідальність… я не знаю що саме шановному Freddi не подобається в Україні… тому й не можу конкретно відповісти… Я ж на відміну від вас хоча б поважаю Україну, українців і українські традиції…
Мне лично, не нравиться уровень умственного развития некоторых индивиуумов с украинским гражданством, вот где на самом деле зло. Если этих самых граждан будет по меньше, может и жить все вместе чуть лучше будем.
 

МАХ

Active Member
Читати треба уважніше… бо відповідати на одне й те саме немає бажання… спишемо вашу неуважність на українську мову…
З флагом ходили в СССР... паради, церемонії... це банальна гординя людини... а дядько маше рукою з трибуни... що можу сказати культ особистості... один із обов’язкових пунктів фашизму...
 

Freddi

New Member
А хто їх обирав? чи не наша провина за те що ми їх обрали? влада приходить і уходить... а громадянство лишається... а ви виховуєте ненависть в своєму серці… яку викоренити неможливо… як сіль… яка потім на кістках відкладається… тому все що зараз відбувається матиме тяжкі наслідки, не для українців, а для всіх хто проживатиме на Україні…
Ну такого бредка я давно не читал... яка ненависть, яка сіль?????А кто действительно ЇХ Оберав??Можно Вам личный вопрос, за кого Вы голосовали на выборах не за Кульчинского????Т.к. националистицеский запашок пошёл.
 

Freddi

New Member
Читати треба уважніше… бо відповідати на одне й те саме немає бажання… спишемо вашу неуважність на українську мову…
З флагом ходили в СССР... паради, церемонії... це банальна гординя людини... а дядько маше рукою з трибуни... що можу сказати культ особистості... один із обов’язкових пунктів фашизму...
Какой фашизм? Мммда... нехило ВАС ломает вельмишановний МАХ.:axe:
 

МАХ

Active Member
Мне лично, не нравиться уровень умственного развития некоторых индивиуумов с украинским гражданством, вот где на самом деле зло. Если этих самых граждан будет по меньше, может и жить все вместе чуть лучше будем.
Негоже мудрій людині, для відстоювання своєї думки, посилатися на розумовий розвиток, інтелект опонента, виглядає скудно і банально… краще посилатися на свої здібності… а щоб обхаїть когось взагалі то розуму не треба… а для декого обхаїть Україну, ще й за честь… до речі свою думку я аргументую, на відміну від декого… до речі вже правили без українців країною.. краще жилося??? Можливо потрібно пробувати інші варіанти? Можливо краще жити стане, коли поменшає саме русофілів? Коли поменшає тих хто не поважає Україну, українців, і їх традиції??? Напевне варто цей варіант попробувати!!!
 

МАХ

Active Member
Ну такого бредка я давно не читал... яка ненависть, яка сіль?????А кто действительно ЇХ Оберав??Можно Вам личный вопрос, за кого Вы голосовали на выборах не за Кульчинского????Т.к. националистицеский запашок пошёл.
Я не голосував!!! тому в цьому питанні моя совість чиста!!! А ви як я зрозумів голосували!.. і ваші обранці були також при владі… та й опозиція – це також влада!!! Все ж таки країна їм платить… а от як вони виконують свої законотворчі зобов’язання???
 

CHGrey

Rzzevskiy
А хто їх обирав? чи не наша провина за те що ми їх обрали? влада приходить і уходить... а громадянство лишається... а ви виховуєте ненависть в своєму серці… яку викоренити неможливо… як сіль… яка потім на кістках відкладається… тому все що зараз відбувається матиме тяжкі наслідки, не для українців, а для всіх хто проживатиме на Україні…

Ну тут вы неправы!!! Как появится то чем можно гордится так сразу гордится и начну.Но вот уже 15 лет как жду и не дождусь.Только стыдно за Украину пока.
 

Freddi

New Member
Я не голосував!!! тому в цьому питанні моя совість чиста!!! А ви як я зрозумів голосували!.. і ваші обранці були також при владі… та й опозиція – це також влада!!! Все ж таки країна їм платить… а от як вони виконують свої законотворчі зобов’язання???
Ну и зря, лишний голосок дописали куму-нибудь.Не нужно тут демогогии на счёт совести устраивать.Причём законотворчість к теме о гражданстве???
 
Зверху