Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    355

МАХ

Active Member
Ну тут вы неправы!!! Как появится то чем можно гордится так сразу гордится и начну.Но вот уже 15 лет как жду и не дождусь.Только стыдно за Украину пока.
… ну така то наша доля напевне… бо такий менталітет українців… в чому полягає? В тому що всі щось чикають… всі думають що прийде багатий дядя і за просто так для кожного збудує рай… а виходить що будує лише для деяких осіб… чомусь всі чикають і обирають лежати на печі і їсти калачі,а злазять лише перед виборами… кандидатів перебирай скільки хоч, на смак і колір, які хоч… очі розбігаються, той те обіцяє… той інше… слинки течуть… от обрали того що побільше наобіцяв… сіли за стіл.. тарілку перед собою.. в праву руку виделку взяли в ліву ніж, незабули й за пазуху зачепити салфетку, щоб не забруднитися.. і чикаємо… чикаємо годину, дві… вже й апетит страшенний… чикаємо день чикаємо два… місяць, другий.. вже й півроку пройшло, а обіцяного немає… тоді розуміючи що нас надурили, починаємо лаяти і гнати в шияку свого обранця… дали ліземо на піч, до нових виборів… типова позиція українця… напевне вам знадобиться ще не одне десятиліття чекати… бажаю успіху…
 

Freddi

New Member
… ну така то наша доля напевне… бо такий менталітет українців… в чому полягає? В тому що всі щось чикають… всі думають що прийде багатий дядя і за просто так для кожного збудує рай… а виходить що будує лише для деяких осіб… чомусь всі чикають і обирають лежати на печі і їсти калачі,а злазять лише перед виборами… кандидатів перебирай скільки хоч, на смак і колір, які хоч… очі розбігаються, той те обіцяє… той інше… слинки течуть… от обрали того що побільше наобіцяв… сіли за стіл.. тарілку перед собою.. в праву руку виделку взяли в ліву ніж, незабули й за пазуху зачепити салфетку, щоб не забруднитися.. і чикаємо… чикаємо годину, дві… вже й апетит страшенний… чикаємо день чикаємо два… місяць, другий.. вже й півроку пройшло, а обіцяного немає… тоді розуміючи що нас надурили, починаємо лаяти і гнати в шияку свого обранця… дали ліземо на піч, до нових виборів… типова позиція українця… напевне вам знадобиться ще не одне десятиліття чекати… бажаю успіху…
ВАМ?????А Вам шановний українцю не "знадобиться ще не одне десятиліття чекати"? чи Ви вже непередумали бути українцем???Или Вы живёте в Израиле и оттуда делаете благо Украине??
 

МАХ

Active Member
Ну и зря, лишний голосок дописали куму-нибудь.Не нужно тут демогогии на счёт совести устраивать.Причём законотворчість к теме о гражданстве???
Я не голосував, через вік!!! а не через громадянську позицію!!! мені 19... останні вибори відбувалися коли мені було 17 років! велком ту профіль)
:clap:Партия Витренко РУЛИТ)))))
До чого тут Вітренко? Я її як політика не переварюю! І навіть для нею яйця не пожалкую, навіть при ціні 9 грн. за 10ок… хоча тухлі напевне можна дістати дешевше.. і дешевше і приємніше))
 

CHGrey

Rzzevskiy
Я не голосував, через вік!!! а не через громадянську позицію!!! мені 19... останні вибори відбувалися коли мені було 17 років! велком ту профіль)

))
Да. В следующие выборы в компанию вольется первая партия мозгов зомбированная незалежной брехней . Интересные выборы намечаются.
Хотя в принципе вся ответственность и будет лежать на них ,так как
это их лучшие годы будут проходить в том за что они проголосуют.
Главное что бы они после своего голосования не разбежались по ближнему зарубежью спасаясь от своего выбора.
 

superblast

Member
Да, теперь мы носим относительно недорогие и качественные шмотки, курим хорошие сигареты, пьем вкусное пиво и звоним по телефонам с миллионом цветных лампочек ;)
Но разве потребление импортной продукции - это повод гордиться своей страной?
 

Sauron

Просто одинокий волк...
Если бы я был гражданином России, то я бы гордился не меньше. Не вижу разницы.
 

iskander

New Member
Пишаюсь тим, що є українець. А за державу здорово обидно.
 
Зверху