ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

vsvhf

мимо проходила :)
Що ти маєш на увазі "не відповили"?
Як я розумію хід подій, саме силовики і спровакували штурханину, під час якої, підготовлені під цю штурханину люді, і кинули гранати.
Спровокували топтанням по розташованим перед блокуючими ВР сводобовцями фотками з їхніми загиблини в АТО товаришами. Це 100% означає, хоча б те, що свободівці штурмувати ВР не збиралась.
Логічний висновок - спровоковано і організовано все було тим, кому силовики підкоряються. Називити імена, чи сама 2+2 складеш? Хто там голосніше всіх кричить? "ВИНУВАТЦІВ ПОЖИТТЄВО ЗА ГРАТИ!!!! БЛА-БЛА-БЛА!!!"
Мотив: відвернути увагу від результатів голосування, скомпрементувати тих, хто в справді опозиції ( я не про перефарбованих ПРасів ) до того що порошенко-аваков-яценюк творять, ну і повторюється те, що ялинкович намагався зробити - узурпація влади новим шоколадним вже кланом.
ой, ну, всьо (
ета путенг виноват....
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
чойта я маячню пишу???? я пишу то, что думаю, а думаю я вне массы.
на второй мой запрос ответь, патриот ты наш
Краще думай, що пишеш. Не так буде помітно, яка в тебе каша в голові. Вираз "думати вне масси", це вже щось новеньке.
 
  • Like
Реакції: Haup

Udaff4eg

Well-Known Member
еще не плохо о народной милиции и о том, что за счет всех жителей Украины будут донбабве с лугандой отстраивать. Збс вообще.=)
 

Udaff4eg

Well-Known Member
Краще думай, що пишеш. Не так буде помітно, яка в тебе каша в голові. Вираз "думати вне масси", це вже щось новеньке.
какое новое) всегда так было) помню лет 10 назад неформалы и готы аналогичное кричали-мол мы не серая масса и тд)
В РФ он вообще отличаются от массы(по заявлению одного министра), на хромосому больше у ребят=)
 

Udaff4eg

Well-Known Member
а вообще хватит срачей, давайте лучше текст принятого закона разберем
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
какое новое) всегда так было) помню лет 10 назад неформалы и готы аналогичное кричали-мол мы не серая масса и тд)
В РФ он вообще отличаются от массы(по заявлению одного министра), на хромосому больше у ребят=)
Ну, відрізнятись від сірої маси, то одне. А думають люді зазвичай мозком, який має свою масу. І коли пишуть, "думати поза масою", то в мене тільки один варіант перекладу на нормальну мову - "думати поза мозком".
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
а вообще хватит срачей, давайте лучше текст принятого закона разберем
Я спати пішов. А по тексту, треба спочатку фахівців почитати, а тоді вже дивитись, самим по тексту, чи відповідає те що вони казали, тому що там написано.
 

d324co

Well-Known Member
Боец батальона "Сич" Игорь Гуменюк, которого подозревают в бросании гранаты в ряды правоохранителей под стенами Верховной Рады, в результате чего погиб боец Нацгвардии, а десятки нацгвардейцев были ранены, на момент преступления находился в процессе увольнения по собственному желанию.Источник:
Что то до боли знакомое... написал заявление вчера в 13.58...
 
Зверху