Сепаратизм/Держзрада

Whisper

Well-Known Member
Кого Ви маєте на увазі під "донецких"? Якщо той корумпований клан, який там вже десятиліття, при владі все що можна привласнив, то так. Якщо звичайних людей, яким мозок промили уявними проблемами, на зразок питання про мову, чи фОшистів, які захопили владу, то навпаки, особисто я дуже хочу, щоб вони зрозуміли, що вороги у всій України одні - корупція і втручання Москви у наші справи.
"На год мы выбираем президента , на год вы . И так по очереди." - ми за таких "качелей" вже 20 років живемо. На справді нема ніяких "двух медведей". Є донецька мафія, яка всіма шляхами намагається відвернути увагу людей від боротьби за свої права з нею, на уявні проблеми.
От тільки що перші, що другі, не хочуть зрозуміти, що у разі війни буде набагато гірше.
Конечно будет хуже ( даже если , дай Бог , войны не будет ! ) - в том случае , когда на каждом хуторе будут видеть только свою правду !
Вы всерьез считаете , что на золотых унитазах сидят только донецкие депутаты и олигархи ?!..
А то , что "простым людям промыли мозги" , - это по той же логике , что и "генсек не знал , что творится в стране"...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Вы всерьез считаете , что на золотых унитазах сидят только донецкие депутаты и олигархи ?!..
:) звісно, що ні. Але порівняно з тим, як у нас, на Донбасі це вже давно і, умовно кажучи, легально... Років 10 тому був у Донецьку, спілкувались там з одним підприємцем. Так ще в той час там корупція була значно сильніше, ніж в нас, на приклад. "Свої" люді були з самого верху до дрібних начальників. Якщо у інших регіонах після "буремних" 90-х більш-менш з дотриманням закону все почалось відбуватись, то там все пішло іншим шляхом.
А то , что "простым людям промыли мозги" , - это по той же логике , что и "генсек не знал , что творится в стране"...
Ну, я пам'ятаю часи, коли шахтарі їхали в Київ і касками на майдані стукали... Зараз вся їх увага перемкнута на боротьбу за право розмовляти російською мовою, якого в них ніхто і не збирався відбирати... Я не за всіх кажу, але ж більшість зациклена на "дом-робота" і інформацію беруть з телебачення і з того, що "авторитети" скажуть. Якщо по телебаченню, яке вони звикли дивитись, кажуть, що у Києві орудують фОшисти, а "авторітети" наполягають, що "кляті" бЕндерівці збираються їх усіх примусити розмовляти виключно українською "селючою" мовою, то вони цьому вірять. Бо лінь самим розбиратись що до чого.
 

rfvgy

Ukrainian
:)
Ну, я пам'ятаю часи, коли шахтарі їхали в Київ і касками на майдані стукали... Зараз вся їх увага перемкнута на боротьбу за право розмовляти російською мовою, якого в них ніхто і не збирався відбирати... Я не за всіх кажу, але ж більшість зациклена на "дом-робота" і інформацію беруть з телебачення і з того, що "авторитети" скажуть. Якщо по телебаченню, яке вони звикли дивитись, кажуть, що у Києві орудують фОшисти, а "авторітети" наполягають, що "кляті" бЕндерівці збираються їх усіх примусити розмовляти виключно українською "селючою" мовою, то вони цьому вірять. Бо лінь самим розбиратись що до чого.
Шахтарів з касками в Київ тоді Звягільські та Ахметови відправляли , щоб ті йолопи для них гроші вибивали для первинного капіталу ... Потім даунецкіх привчили що ВОНИ всіх кормлять :) . Ну що поробиш зі свого оточення сподобились видвинути на президента двічі несудимого пр0ФФесора - рівень такий .
 

Клара Цеткин

Well-Known Member
щаз я вам все расскажу!:)
в общем, побродив по нескольким донецким новостным сайтам и форуму и понаблюдав за настроением донетчан, могу сказать:
1. Они уверены, что зачинщиками были проукраинские активисты. Жители, которые наблюдали за митингом по укрстриму, утверждают, что проукраинцы кричали в сторону пророссиян "Быдло", пока тех конкретно не достало. Так же они уверены, что зарезал парня кто-то из своих, чтобы накалить обстановку и обвинить во всем россиян. Среди задержанных нет ни одного гражданина России.
2. Ахметов - не авторитет для Донецка. Уже.
3. Флаг "Шахтера" сожгли сознательно, это не ошибка. Это знак протеста. Шахтер же пренадлежит Ахметову, Ахметов заявляет, что он против отделения Донбасса и тот день встречался с Кличко. Значит он против своих.
4. Люди очень-очень-очень хотят в Россию, за всю переписку попалась одна украиномовная девушка за Єдність, но ей быстро заткнули рот. План-минимум - федерация, в идеале - полное отделение от Украины и присоединение к России.
5. По поводу действий милиции, нареканий не было, тем более после Майдана милиция деморализирована, т.к. тюкают все кому не лень. Новая власть дала отмашку, что активистов майдана общего и майданов местных ни в коем случае не трогать, ибо то "глас народа". Поэтому им дозволено врываться в мэрии и бить мэров. Народ негодует, доколе?

кагбы итог:
прозвучала там мысль: вернуть Януковича, который проведет как легитимный президент референдум всеукраинский по его отстранению от президентства и заодно о федерализации. народ на данной территории против Украины.
 

Whisper

Well-Known Member
Шахтарів з касками в Київ тоді Звягільські та Ахметови відправляли , щоб ті йолопи для них гроші вибивали для первинного капіталу ... Потім даунецкіх привчили що ВОНИ всіх кормлять :) . Ну що поробиш зі свого оточення сподобились видвинути на президента двічі несудимого пр0ФФесора - рівень такий .
Блин , я сегодня как бы в роли защитника даунбасцев , вот уж внезапно ) Ну, что делать , продолжим.
Юлю тоже выдвигали в свое время - и ?.. Оказалась теперь судимой , и судимой нехило , не за какие-то шапки , между прочим ...

Ну, я пам'ятаю часи, коли шахтарі їхали в Київ і касками на майдані стукали... Зараз вся їх увага перемкнута на боротьбу за право розмовляти російською мовою, якого в них ніхто і не збирався відбирати... Я не за всіх кажу, але ж більшість зациклена на "дом-робота" і інформацію беруть з телебачення і з того, що "авторитети" скажуть. Якщо по телебаченню, яке вони звикли дивитись, кажуть, що у Києві орудують фОшисти, а "авторітети" наполягають, що "кляті" бЕндерівці збираються їх усіх примусити розмовляти виключно українською "селючою" мовою, то вони цьому вірять. Бо лінь самим розбиратись що до чого.
Не знаю как другие , а я еще совсем недавно на волне душевного подьема готов был принудить всех украинцев поголовно учить нашу мову и стройными рядами идти в Евросоюз !.. )
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
кагбы итог:
прозвучала там мысль: вернуть Януковича, который проведет как легитимный президент референдум всеукраинский по его отстранению от президентства и заодно о федерализации. народ на данной территории против Украины.
4. Люди очень-очень-очень хотят в Россию, за всю переписку попалась одна украиномовная девушка за Єдність, но ей быстро заткнули рот.
Якось так...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Блин , я сегодня как бы в роли защитника даунбасцев , вот уж внезапно ) Ну, что делать , продолжим.
Юлю тоже выдвигали в свое время - и ?.. Оказалась теперь судимой , и судимой нехило , не за какие-то шапки , между прочим ...
Ну, а я традиційно на захист Тимохи стану :)
Юлю судили за якимось безглуздим проводом "перевищення повноважень". Навіть "чесний і справедливий" суд нічого корупційного в її діях так і не довів. А за "перевищення повноважень" можна будь якого чиновника брати і судити. Особливо, якщо суд буде заангажованим, то вирок буде 100%.


Не знаю как другие , а я еще совсем недавно на волне душевного подьема готов был принудить всех украинцев поголовно учить нашу мову и стройными рядами идти в Евросоюз !.. )
А українську мову і так всі громадяни України зобов'язані знати. Якщо вони громадяни України.
Події на Донбасі чимось закінчаться, але вже 100% так, як раніше не буде.
 

ZhannaDobrinich

Well-Known Member
смотрю российские новости через интернет , у них всё наоборот с реальностю .

вчера митинг организовали проукраинские митингующие , на них напали пророссийские , убит сторонник антивоенного митинга .

в российских СМИ , вылазит : пророссийские сторонники организовали митинг , на них напали бендеровци , избивали прутами , одного убили .
Самое плохое то, что люди, которые смотрят эти каналы, свято верят в эту "правду"...
 
по неперевіреній інформації саме в цей час проросійські мітингувальники атакують СБУ Донецької області, міліція уважно за цим слідкує і не вмішується...
п.с. ментів там всіх треба зняти...більше того керівник підтримує Росіян...скоро Донецьк, і Харків стануть "Кримом", але я впевнений влада жорстко відрегаує: своєю стурбованістю і занепокоєністю!
 
Зверху