Нова влада

d324co

Well-Known Member
“Укрзалізниця” витратить майже 4 мільйони на пошук нового керівництва
15:50 / 31 августа 2021

Філія “Центр сервісного забезпечення” АТ “Українська залізниця” уклала 2 договори з рекрутинговим агентством “Екзекьютів Серч Юкрейн” про підбір персоналу на загальну суму 3,89 млн грн.
Про це “Наші гроші” з посиланням на дані
Згідно з договорами, до кінця цього року агентство за 1,98 млн грн підбере кандидатів на посади голови правління Укрзалізниці, заступників і членів правління.
А за 1,91 млн грн агентство відбере чотирьох незалежних членів наглядової ради компанії.
 

d324co

Well-Known Member
Статья длинная, но, если очень кратко - подорожает все и сильно...
 

arnisumy

Well-Known Member
You must be registered for see images

03.09.21 14:20
Помічник нардепа "СН" Дзундза пропонував поліцейським інтим-послуги в Києві: "Я люблю хлопців красивих. Хочу сьогодні відсосати. Я не остання людина у цій країні". ВIДЕО
Помічник нардепа від "Слуги народу" Ростислав Дзундза потрапив у скандал після того, як пропонував поліцейським інтим-послуги в Києві. Увага! Ненормативна лексика!
Як повідомляє , відеоролик за участю Ростислава Дзундзи був знятий ввечері 24 серпня. Помічник нардепки від "Слуги народу" Неллі Яковлевої в спілкуванні з поліцейськими заявив, що хоче "відсосати х#й" і заявив, що є "не останньою людиною в Україні".
Відео
У Дзундза також публікував селфі з президентом Володимиром Зеленським та першою леді Оленою Зеленською.

Сам Дзундза вже прокоментував інцидент ЗМІ: "Я це відео не бачив і бачити не хочу. Я не маю жодного стосунку до політичних партій. Я громадський діяч, член багатьох громадських організацій: католицьких, християнських, проєвропейських різних платформ".
За його словами, "кожна людина має право пропонувати іншій людині, яка досягла 18 років, що завгодно".
 
Останнє редагування:

Билли Бонс

Well-Known Member
За його словами, "кожна людина має право пропонувати іншій людині, яка досягла 18 років, що завгодно"
повезло полицейским - мог и опарафинить:giggle:Этот,в отличие от алкашни,с которой они вчетвером справиться не могут,был бы настроен более решительно
 

d324co

Well-Known Member
Нынешний юбилей независимости Украины стал самым дорогим в её истории. Только на организацию праздничных мероприятий, украшения и сувениры было потрачено 195 миллионов гривен. Еще 170 миллионов спустили на сооружения мега-флагштоков в каждом областном центре (один из которых уже рухнул), а на церемонии поднятия флагов отдельно еще 4,6 миллионов. Более 20 миллионов потратили на саммит Крымской платформы, длившийся несколько часов и принесший Украине лишь от президентов Венгрии и Эстонии. Всего же на различные проекты, связанные с Днем Независимости, еще в июне Минфин выделил п , включая 1,3 миллиарда на строительство второй очереди Музея Голодомора.

Развитие? Нет, воровство!

По оценкам журналистов, прошлые празднования украинской государственности обходились на порядки дешевле: в 2020-м лишь 4 миллиона гривен, в 2019-м 10 миллионов, а четвертьвековой юбилей в 2016-м вовсе в 870 тысяч. Очевидно, что на этот раз власть решила поразить широтой размаха, преподнеся простым украинцам зрелища и побрякушки, а подрядчикам – бюджетные миллионы. Возможно, что казенных денег не жалели по двум причинам: отвлечь украинцев от реальных личных проблем и катастрофической ситуации в державе, а если это не сработает, то хотя бы «напилить» себе напоследок еще «бабла»
 
Зверху