Російська інтервенція в україну. березень 2014.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

01.03.2014 | 20:51
Кораблі ВМФ України не залишали Севастополь, російське агентство РИА Новости подало неправдиву інфоормацію
Всі кораблі українського флоту знаходяться у Севастополі.

Про це на своій сторінці пише колишній морський офіцер, журналіст Мирослав Мамчак.

"Як повідомив один з членів екіпажу фрегата, Гетьман Сагайданий знаходиться відповідно до плану в Греції в порту на о. Крит і на кораблі все нормально", - повідомив він.
 

VIB

vib : bash
Модератор
аналогично, флаг ЕС вывешивают. мы что, в ЕС???
басня "лебедь, рак и щука":D
Насамперед, флаг ЄС символізує прагнення до цивілізованого майбутнього. В країнах ЕС є свої прапори, якими громадяни певних країн пишаються, але принципи їх існування стандартизовані до універсальних (моральних) цінностей, без яких неможливе щасливе життя людини.
Тобто: є прапор Украіни, і є те, щодо чого ми прагнемо. Прапор ЄС це символ щасливого майбутнього.
 

Taller

Active Member
не зря русские телеканалы, уже столько лет, своему населению мозги полощут. в отношении Украины сплошное дерьмо рекой льется. формировали необходимое общественное мнение. думаю, план по вторжению, уже давно был наготове.
 

abyrvalg

Well-Known Member
9 авг 2012
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт
7 гвардейская десантно-штурмовая дивизия которая дислоцируется в Новороссийске имеет задачи, в случае чрезвычайного положения, по защите объектов российского флота в Крыму.
П.С. Я надеюсь Вы знаете, что Новороссийск это не в Крыму.
Если я, от знакомых в России, знал об этом два года назад, чем занималось наше СБУ, разведка ..........?
Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт
Я не хочу иметь соседа который разработал план боевых действий на моей территории. И ждет удобного случая, чтобы ввести его в действие. Это все что я хочу сказать.
Мое мнение не изменилось.
И вообще аналогии с Грузией прямые. Саакашвили не выдержал. Ответил. Что сделаем мы?
 
Останнє редагування:

rfvgy

Ukrainian
Нещодавно розмовляв з людиною, яка колись (за часи СРСР) працювала диктором на легендарному "Радіо свобода". За його словами: Крим ми втратили, і з цим потрібно змиритись. Питання стоїть в тому, щоб не спровокувати пряме збройне протистояння, в якому шансів у України не буде, після чого вона перетвориться на суб'єкт якоїсь там федерації. Лише за умови порозуміння і поєднання східу та заходу, у нас може бути гідне майбутнє.
Хто знає історію - Крим легко здобути але важко втримати .
Якщо референдум там пройде - 99% або від"єнаються , або зостануться в складі України зі збільшеними правами автономії . Так от добре було б тим ,, сепаратистам ,, заборонити брати участь у виборах президента України .
 
Зверху