Правий сектор

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ну і відразу того, що Свободівці у НТКУ зробили:
Дмитро Ярош: Мене важко здивувати... Але сьогоднішні події в НТКУ - це не те, за що ми боремося на Майдані.

 

Miroku

Well-Known Member
"не было ни единого погибшего ПС среди убитых на Майдане" - це маячня. ПС принципово заборонив піаритись на загиблих, але вони були.
Ну почему то в официальных списках погибших ни одного ПС нету.Хотя они были в первых рядах,судя по тому что они говорят.Фактов про гибель хоть одного ПС нету.А инфа со странички ВК не понятно от чьего имени внушает.
Тоесть попадали во всех,кроме ПС ,которые были настолько подготовленными что умело лавировали от пуль снайперов?Пиар тут вобще не к месту,люди погибли за идею и скрывать имена погибших как-то бредово.

Я выразил просто свое мнение,а кто такие на самом деле ПС скоро увидим.
 
Ну почему то в официальных списках погибших ни одного ПС нету.Хотя они были в первых рядах,судя по тому что они говорят.Фактов про гибель хоть одного ПС нету.А инфа со странички ВК не понятно от чьего имени внушает.
Тоесть попадали во всех,кроме ПС ,которые были настолько подготовленными что умело лавировали от пуль снайперов?Пиар тут вобще не к месту,люди погибли за идею и скрывать имена погибших как-то бредово.

Я выразил просто свое мнение,а кто такие на самом деле ПС скоро увидим.
Я їх бачив 18 і в ніч з 18-19 лютого, дуже добре екіпіровані, краще ніж самооборона парубія, чорні камуфляжі як у спецпризначинців, з собою майже у всіх вогнепали, на нашій барикаді був отряд близько 20-ти, поки ми стояли на лінії вогню вони крізь огонь уходили на беркут, повертались виносячи поранених чи вбитих не дуже було зрозуміло, всі дуже запихані та злі...потім ротація, і знову, і так близько до 2-3 ночі...при мені виносили з профспілки декілька трупів...
ПС нападали на беркут повсюди, через вікна з домів, робили все щоб вони і близько не могли підійти до оборони майдану, оскільки закидували беркут гранатами від яких дуже багато покалічило людей, мені дуже пощастило, що нічого не відірвало....
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ну почему то в официальных списках погибших ни одного ПС нету.Хотя они были в первых рядах,судя по тому что они говорят.Фактов про гибель хоть одного ПС нету.А инфа со странички ВК не понятно от чьего имени внушает.
Тоесть попадали во всех,кроме ПС ,которые были настолько подготовленными что умело лавировали от пуль снайперов?Пиар тут вобще не к месту,люди погибли за идею и скрывать имена погибших как-то бредово.

Я выразил просто свое мнение,а кто такие на самом деле ПС скоро увидим.
А де можна подивитись ці списки з приписом до кого загиблі "належали"?
Хто каже, що їх імена приховують? Крім того на той час ПС була напів нелегальною організацією, крім того, що не намагались піаритись на цьому, ще й з міркувань конспірації не дуже б бажано було розповсюджувати інформацію кто до ПС належить.
Це вже пізніше ПС почав легалізуватись, бо багато спекуляцій і провокацій з'явилось, коли ліві люди почали видавати себе за членів ПС і дискредитувати. І останнім часом провокації, коли хтось видає себе за ПС стали все частіше.
Якщо хтось був сьогодні на Лушпи 47, може розкаже, що там було. Але то точно не ПС був.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Вот и удивительно что они лучше всех были екиперованы,тоесть больше всех выделялись из толпы и никто по ним не стрелял.
Я може щось не зрозумів?:
на нашій барикаді був отряд близько 20-ти, поки ми стояли на лінії вогню вони крізь огонь уходили на беркут, повертались виносячи поранених чи вбитих не дуже було зрозуміло, всі дуже запихані та злі...потім ротація, і знову, і так близько до 2-3 ночі...при мені виносили з профспілки декілька трупів...
ПС нападали на беркут повсюди, через вікна з домів, робили все щоб вони і близько не могли підійти до оборони майдану, оскільки закидували беркут гранатами від яких дуже багато покалічило людей, мені дуже пощастило, що нічого не відірвало....
 
Вот и удивительно что они лучше всех были екиперованы,тоесть больше всех выделялись из толпы и никто по ним не стрелял.
я їх бачив лише в ночі, днем було дуже багато звичайного народу.
Я спілкувався з одним із них, вони завжди добре готуються щоб потім було менше втрат...про них мало інфи бо не лише ми хочемо про них знати більше...я бачив як хлопець якого пожежа заблокувала на 5 поверсі профспілок де був ПС, спершу скидав броники, хвала богу що змогли хлопця зняти до нього по каркасу екрана поліз інший хлопець, так потім і зпускались по каркасу екрану....
 

alexbud33

New Member
Жаль не сохранил ссылок. Читал недавно статью одного и "рядовых" майдановцев, т.е. того, кто реально стоял на баррикадах и шел под пули. Так вот, он пишет, что 18 января, когда после "мирного протеста" Беркут вышел на границу Майдана, ПС и Свобода увели своих людей с баррикад. И появились они уже "под занавес", когда стало ясно, что Янык не решится "окончательно решить вопрос". Почему те, кто призывал иди под пули, сидят теперь в кабинетах, а украинские дети - лежат в могилах. Почему молчат родители убитых? Они гордятся своей жертвой? Неужели мозгов не хватает понять, что ихними детьми просто воспользовались, а потом торжественно закопали?
 

Whisper

Well-Known Member
Жаль не сохранил ссылок. Читал недавно статью одного и "рядовых" майдановцев, т.е. того, кто реально стоял на баррикадах и шел под пули. Так вот, он пишет, что 18 января, когда после "мирного протеста" Беркут вышел на границу Майдана, ПС и Свобода увели своих людей с баррикад. И появились они уже "под занавес", когда стало ясно, что Янык не решится "окончательно решить вопрос". Почему те, кто призывал иди под пули, сидят теперь в кабинетах, а украинские дети - лежат в могилах. Почему молчат родители убитых? Они гордятся своей жертвой? Неужели мозгов не хватает понять, что ихними детьми просто воспользовались, а потом торжественно закопали?
Не то , чтоб янек не решился . Скорее , просто , не смог ! А то , что скажет один человек - совсем не факт , что факт )
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Жаль не сохранил ссылок. Читал недавно статью одного и "рядовых" майдановцев, т.е. того, кто реально стоял на баррикадах и шел под пули. Так вот, он пишет, что 18 января, когда после "мирного протеста" Беркут вышел на границу Майдана, ПС и Свобода увели своих людей с баррикад. И появились они уже "под занавес", когда стало ясно, что Янык не решится "окончательно решить вопрос". Почему те, кто призывал иди под пули, сидят теперь в кабинетах, а украинские дети - лежат в могилах. Почему молчат родители убитых? Они гордятся своей жертвой? Неужели мозгов не хватает понять, что ихними детьми просто воспользовались, а потом торжественно закопали?
Я теж читав. В принципі там правильно все було написано. Але,
1) то враження окремої звичайної людини, до якого теж треба критично ставитись. Якщо він чогось не бачив, не означає, що цього не було. Це лише означає, що він не знає, де в той час були ПС і "Свобода".
2) під кулі йти з тих, хто зараз по кабінетам сидять, ніхто там не закликав. Ну, крім може Парубія і Авакова. В темі "Майдан" я викладав, що відбувалось напередодні втечі Януковича.
3) ніхто там ніким не скористався. Люді хотіли домогтись покарання винних і відставки Януковича. Верхівка влади і беркут втекли. Перезавантаження влади поступово відбувається. Якби не агресія Росії і підтримка нею сепаратистів, було б краще і більш ефективніше.
 

Whisper

Well-Known Member
Правий сектор на Волині оприлюднив відеоролик, у якому лучани запевняють, що готові воювати за Крим.

У відеопосланні йдеться: «Якщо віддати Крим Росії, Росія піде далі … Допоки ми самі не захистимо свій рідний край, ніхто нам в цьому не допоможе…»
You must be registered for see medias
 
Зверху