За кого теперь голосовать?

  • Автор теми rump
  • Дата створення

За кого вы будете голосовать на досрочных выборах президента Украины? (возможные кандидаты)

  • Яценюк

    Голосів: 1 0.8%
  • Тягнибок

    Голосів: 7 5.8%
  • Кличко

    Голосів: 9 7.4%
  • Литвин

    Голосів: 1 0.8%
  • Янукович

    Голосів: 9 7.4%
  • Арбузов

    Голосів: 0 0.0%
  • Симоненко

    Голосів: 4 3.3%
  • Тимошенко(если выпустят)

    Голосів: 13 10.7%
  • Другой кандидат

    Голосів: 51 42.1%
  • Против всех

    Голосів: 26 21.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    121

igorlev

Active Member
Я проголосую за Кличко...
Олег Тягнибок за которого я стабильно голосую на выборах в парламент не имеет поддержки среди умеренной части избирателей...
это психология стада. выбирать тех за кого другие. Этим пользовались организаторы майдана
А все другие за того, кто больше по ТВ крутится. вот и проходят "денежные мешки"
 

rfvgy

Ukrainian
это психология стада. выбирать тех за кого другие. Этим пользовались организаторы майдана
А все другие за того, кто больше по ТВ крутится. вот и проходят "денежные мешки"
Психологія стада , обирати бандюка та вора Ялинковича ;) , жаліються потім що бензину нема опохмелитись :)
 

Dreadnought

Well-Known Member
это психология стада. выбирать тех за кого другие. Этим пользовались организаторы майдана
А все другие за того, кто больше по ТВ крутится. вот и проходят "денежные мешки"
Я избиратель партии Свобода и Олега Тягнибока. Но на Президентских выборах, в такой ситуации его не выберут. Я реалист и на этих выборах поддержу Кличко, но на парламентских Свободу. Возможно в будущем представители националистов возьмут всю власть. Но сейчас страна еще не готова.
 

rfvgy

Ukrainian
Я избиратель партии Свобода и Олега Тягнибока. Но на Президентских выборах, в такой ситуации его не выберут. Я реалист и на этих выборах поддержу Кличко, но на парламентских Свободу. Возможно в будущем представители националистов возьмут всю власть. Но сейчас страна еще не готова.
Шановний Ви даремно йому щось пояснюєте - то є медвепутінський бот , навіть не намагайтесь .
 

igorlev

Active Member
Шановний Ви даремно йому щось пояснюєте - то є медвепутінський бот , навіть не намагайтесь .
если нечем крыть- лучше отрицать. у моего соседа попугай попка тоже говорит только одно слово -бандюкович:).
три месяца 5й канал смотрел:)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
KOCTa
візміть під контроль тему і нормально відредагуйте список кандидатів.
а то незрозуміло навіщо вписали якісь зовсім ліві олігархи на зразок арбузова, симоменка, зєка.
де реальні кандидата- Ярош, Ляшко?
а краще закрийте тему і самі створіть нову, тму що топикстартер не в темі і не знає що зєк уже як два тижні переховується в статусі злочинця.
тема схожа на провокацію!
Коли буде зрозуміло, хто там буде балотуватись, створю нову тему. А цю, якщо вона вам не подобається, можете ігнорувати.
 

belovata

ТатьянКа
Я б за Поршенко голосовала. А Ляшко оставила в раде- пускай веселит))
 

gidron

СТАРЫЙ ПОГРАНИЧНИК
Порошенко не пойдёт.Серым кардиналом быть лучше и надёжнее.Он уже 22 года при власти,причём реальной.А президент-4 года и в тираж...
 

STOP-KAZAP

Active Member
Коли буде зрозуміло, хто там буде балотуватись, створю нову тему. А цю, якщо вона вам не подобається, можете ігнорувати.
Ляшко буде балотуватись в президенти
You must be registered for see medias
Всі гарні, але Ляшко найкраще підходить на цю посаду, тільки Ляшко!

з.і
олігарха симона, казнокрада кавуна, вбивцю зека- заберіть зі списку, це якась провокація!
 
Зверху