Передвиборчі реклами

  • Автор теми cem
  • Дата створення

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Передвиборчі реклами

Не буду перечислять все его заслуги, так как их очень много, но скажу одно:он оправдал надежды!И это самое главное, а не враньё в рекламе пенсионерам о лучшей жизни.
Он разочаровал куда больше людей чем оправдал ... (людей которіе его яростно ненавидят и вобще не воспринимают полно на каждом шагу)
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Передвиборчі реклами

Вот будут у них на выборах теже проценты+те кто был за Витренко, Симоненко, НУ...
ПС:Сейчас нас забанят и скажут чтоб мы спорили в ЛС :Ь
Тут всё по теме , прошу прощения что если чё не то :)

Давай так : какие передвыборчие рекламы кто-бы не давал - за основу будем считать только результат выборов , ок ? :)

(а то я не верю что на лживые рекламы голубых народ поведётся :))
 
R

Radianta

Guest
Ответ: Передвиборчі реклами

Тут всё по теме , прошу прощения что если чё не то :)

Давай так : какие передвыборчие рекламы кто-бы не давал - за основу будем считать только результат выборов , ок ? :)

(а то я не верю что на лживые рекламы голубых народ поведётся :))
Ха, в тоже время я не верю что на все рекламы выборцы ведутся...и не надо оскорблять ПР:x
 
R

Radianta

Guest
Ответ: Передвиборчі реклами

А ты БЮТ :x Кстате ты веришь вобще рекламам политическим ? :) (я нет)
Не верю, это просто обещания, чтобы повысить процент на выборах.Стараюсь переключать на другой канал, когда идёт реклама предвыборная...
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Передвиборчі реклами

Не буду перечислять все его заслуги, так как их очень много, но скажу одно:он оправдал надежды!И это самое главное, а не враньё в рекламе пенсионерам о лучшей жизни.
Чому, коли йдеться про заслуги Юлі, то наводять цифри і показники, а коли про Януковича, то якесь "віртуальне" - "оправдал надежды"?
Ви чомусь недооцінюєте Ющенка, як політика та економіста, хоча зовсім не пам"ятаєте, який він був прем"єр. Ви чомусь розказуєте про злочини помаранчевих на виборах 2004 року, про якісь міфічні помаранчеві автобуси, що розвозили фальсифікаторів. Це було 3 роки тому, я допускаю, що Ви тоді ще не цікавились політикою, тому просто не пам"ятали про той "передвиборчий інструктаж" в нашому аграрному університеті, про побиття селян в селі Жовтневому, про розгром виборчих дільниць в Тростянці (доречі, громил привозили машини з номерами областей підконтрольних ПР). Нарешті Ви, мабуть, забули, що Верховний Суд України (не районний Печерський) визнав ті вибори недійсними саме через фальсифікації, які були здійснені на користь Вашого улюбленого Януковича (слід гадати, що їх також помаранчеві робили).
Коли Ви говорите про продаж Юлею "Криворожсталі", то тут також помиляєтесь, очевидно, знову не пам"ятаєте. Цей промисловий гігант був приватизований за часів Леоніда Кучми (нагадаю, що це той Президент, який кинув весь адмінресурс на перемогу Вашого Януковича) Ринатом Ахметовим та Віктором Пінчуком за 4 млрд. грн. Юля лише все зробила для того, щоби комбінат реприватизували (вже за часів прем"єрства Єханурова) і отримали за нього вже 24 млрд. Різницю відчуваєте?
Щодо агресії в рекламах, то я мало бачу її в роликах БЮТ? Де ви бачили агресію, коли йшлось про український прорив, про Вангу та Нострадамуса? Навіть в роликах з "пересічними" українцями опоненти згадуються акуратно.
А що в рекламі ПР? "Помаранчеві" кака, "голубі" цяця! І все. Наводять цифри, в які не дуже віриться, бо великого "покращання вже сьогодні" ніхто не відчув на собі. І навпаки. Особисто в мене виникає почуття відрази, коли починають згадувати вивчені напам"ять фрази, як казав Преображенський "космического масштаба и космической же глупости".
Де вони бачили про ріст безробіття за Ющенка і Тимошенко. Про яку економічну кризу "за помаранчевих" вони розповідають. Криза - це найнижча та найважча точка, за якою можливо буде прірва. Що у нас такого страшного сталось? Дефолт, гіперінфляція, різке падіння виробництва, розвал промисловості? Що з цього було? Абсолютно нічого. Статистика показує, що економіка в Україні стала постійно зростати не з часів Януковича, а з прем"єрства Ющенка, Пустовойтенка та Кінаха. Так де ж та економічна криза.
Зате в своїх рекламних роликах регіонали встигли набрехати, що за другу народжену дитину держава дає (тобто вже зараз дає) 25 тисяч гривен, а за третю - 50 тисяч? Таке хтось бачив? А про пільгові кредити для молоді на отримання житла? Просто гірко стає від того, що тримають народ "за лоха", сподіваючись, що він ковтне і цю пігулку.
 
Зверху