Передвиборчі реклами

  • Автор теми cem
  • Дата створення

PoiZoN

New Member
Re: Відповідь: Передвиборчі реклами

Щойно побачив рекламу від ПР (про стабільність та про народжуваність). Стверджують (саме так), що за другу дитину держава вже дає 25000 грн.
Цікаво, що коли в свій час Томенко вніс проект з меншою сумою, то Азаров звинуватив його в намірах розвалити економіку. А тепер за економіку не бояться. Як на мене причина проста - тоді виборами не пахло, а ось зараз треба набирати бали.
Да, а за третью идалее 50000 и кроме того, обещают помойму до совершеннолетия каждому ребёнку платить по 100 или по 200 грн каждый месяц, в зависимости от возраста.. И это ещё далеко не всё, чого обещают.
Я думаю так, предложения заманчивые, их за язык никто не тянул, поэтому нужно дать им шанс, но если не выполнят - убрать досрочно.
 

Taller

Active Member
Re: Відповідь: Передвиборчі реклами

Да, а за третью идалее 50000 и кроме того, обещают помойму до совершеннолетия каждому ребёнку платить по 100 или по 200 грн каждый месяц, в зависимости от возраста.. И это ещё далеко не всё, чого обещают.
Я думаю так, предложения заманчивые, их за язык никто не тянул, поэтому нужно дать им шанс, но если не выполнят - убрать досрочно.
:finest: так им только только этот шанс и нужен:lol: А про сроки выполнения даного обещания случайно не упоминалось? На таких наивных как ты это кидалово и расчитано...а убрать их досрочно у тебя наврядли получится, и может хватит летать в облаках, а пора хоть немного думать и анализировать.
 

lyolia

Забанен
Re: Відповідь: Передвиборчі реклами

:finest: так им только только этот шанс и нужен:lol: А про сроки выполнения даного обещания случайно не упоминалось? На таких наивных как ты это кидалово и расчитано...а убрать их досрочно у тебя наврядли получится, и может хватит летать в облаках, а пора хоть немного думать и анализировать.
Дык если анализировать, то за Бют тоже голосовать - глупость непростительная. Она ещё устроит разборки в ВР с оранжевыми соратниками. Попомните моё слово.:chair::box:
 

PoiZoN

New Member
Re: Відповідь: Передвиборчі реклами

:finest: так им только только этот шанс и нужен:lol: А про сроки выполнения даного обещания случайно не упоминалось? На таких наивных как ты это кидалово и расчитано...а убрать их досрочно у тебя наврядли получится, и может хватит летать в облаках, а пора хоть немного думать и анализировать.
И какая есть тому разумная альтернмтива?
 

SoloDka-otRuta

Дивовижна
Re: Відповідь: Передвиборчі реклами

Дык если анализировать, то за Бют тоже голосовать - глупость непростительная. Она ещё устроит разборки в ВР с оранжевыми соратниками. Попомните моё слово.:chair::box:
Ну естественно,то ли дело ПР - дружелюбная партия.К ним даже социалисты безкорыстно присоединились в свое время,одумались, видимо.:lol:
 

united

lifelong United supporter
Відповідь: Передвиборчі реклами

ввімкнув учора тв - а тут реклама "регіаналів"! там де внизу екрана на чорному тлі білий напис "Політична партія "Партія Регіонів"".
Перша асоціація - "Минздрав предупреждает:..." :D наче водку продають :) сміявся:lol:
 

Papa13

Craziest
Ха!!

А вы видели рекламу Януковича,как он обещает "бабки" давать за новорожденых?И потом паренёк там говорит:"А я уже,типа,заказал себе велосипед!"

Я просто упал под стол.Реклама жадности,грубо говоря.Организаторы кампании ПР видно какие-то "закадычные" друзья Януковича (ржунимагу!),или вообще,такое ощущение,что сам Янук этот ролик продумывал.
Гнать их надо бужевым хлыстом.
 

lyolia

Забанен
Появилась рекламма партии Кучмы.Думаю уже многие вспоминают его правление с ностальгией. Если Сердючка отказалась от выборов, (а её избирательный контингент основывался на идее "против всех) то не основано ли это " политическое воскрешение" на надежде, что осиротевшие избиратели примкнут к Кучме?
 

zergius

New Member
Бюджет 2008 как предвыборная агитация
Як повідомляє прес-служба уряду, проект державного бюджету України на 2008 рік передбачає доходи зведеного бюджету на рівні 250,1 млрд. грн., що на 22,8%, або 46,48 млрд. грн. вище показника 2007 року. Номінальний ВВП прогнозується у 2008 році на рівні 760-850 млрд. грн. Реальне зростання ВВП планується на рівні 7,2%, порівняно з 6,5% у 2007 році. Зниження інфляції передбачено з 7,5% до 6,8%.

Перше, на що звернули уваги експерти, це занадто завищені показники зростання номінального ВВП та підвищення зарплат та пенсій. Як відзначають аналітики, такі номінальні показники можна буде досягти лише паралельно зі зростанням рівня інфляції.

Так, директор економічних програм УЦЕПД ім. Разумкова Василь Юрчишин повідомив, що не бачить чинників, за рахунок яких уряду вдасться втримати рівень інфляції у межах прогнозованих 7,5%, Навіть якщо врахувати, що у серпні темпи зростання споживчої інфляції дійсно становили 0,6 %, - маємо майже 6,5% з початку року. "В останні роки, осінні місяці давали приблизно 4% росту інфляції. А якщо буде затягуватися політичний конфлікт, то розкручення інфляції може сягнути ще більших темпів. До кінця року ми очікуємо не менше 11-12%", - додав експерт.

За прогнозами директору Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігоря Бураковського реальне зростання ВВП складатиме 6,9% у 2008 році. "Зростання ВВП більше-менш реалістичне. Головна задача уряду - не налякати інвесторів та створити необхідні умови, або принаймні не заважати працювати приватному сектору та економіці. ВВП не створюється урядом, він тільки створює умови", - наголосив експерт.

Нагадаємо, що в проекті бюджету-2008 дефіцит виріс порівняно з 2007 роком до 17,7 млрд. грн. З них 7 млрд. планується фінансувати за рахунок приватизації, ще 10,7 млрд. – за рахунок держзапозичень. І це при тому, що на кореспондентських рахунках бюджету на сьогодні зберігається майже 15,5 млрд. грн., в той час коли для нормального функціонування державного сектору достатньо і 5 млрд. Складається таке враження, що дефіцит прописується у бюджеті тільки з метою запозичення додаткових коштів, і збільшення державного боргу країни.

У будь-якому випадку, сьогодні до проекту бюджету-2008 не варто ставитися надто прискіпливо. Після виборів, хто б не очолив новий уряд, він буде переглядати і цей проект, і прогнозні макропоказники.
 
R

Radianta

Guest
Очень рассмешила реклама БЮТа "Ми далеко попереду"(не помню дословно), такое впечатление, что их подстрелили солью...
 
Зверху