Досрочные парламентские выборы

Досрочные парламентские выборы


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    223

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Досрочные парламентские выборы

Или мне последовать твоему примеру и назвать номера всех его постов, которые меня обурили?
Порушення, которые ты цитировал - так это ж и касается постов пана Зверюги, не обратил внимания?
Я гадаю, що пан Зверюга дорослий хлопчик і за себе відповість сам... Номери всіх його постів наводити не слід, а щодо цитат, то я можу навести ще декілька:
Ваши "конктретни факты" или "аргументы" - чушь собачья и бред! У вас мозги промыты телевидением и газетенками.
не нравится мне тут то, что Америке да Папе жопу лижут, а братьев-славян дерьмом поливают
Евросоюз ваш на фиг не нужен людям - еще и не там вроде, а помойную яму уже вырыли и фекалии стекаются во всех смыслах. А ума у вас видать не достаточно, чтобы понять, что фразу "царь-батюшка" я привел как знак лобызания наших дорогих предков-казаков перед государем, когда петух в задницу клевал.
Да и в конце концов - хватит базарить на суржике! Что ж ты позоришься!! Ну не умеешь ты шпрехать на украинском, говори на русском! Или может ты и по-русски не умеешь? Только на извращенном суржике каком-то?
Нагадаю ще раз, що це цитати виключно з Ваших постів (тема про державну мову). Навіть самий недосвідчений користувач форуму зможе побачити, що всі вони пройнялись духом терпимості, толерантності та поваги до опонента, а також написані лише виключно літературною художньою російською мовою, з використанням чудових епітетів, яскравих порівнянь та інших блискучих художніх прийомів... А ось на хвіст ще одна Ваша цитата:
Вы точно справжни украинци, неблагодарные нацики!
Нагадаю Вам: коли Сантол висловився за існування в Україні однієї державної мови - російської(!), то у Вас це не викликало ніяких заперечень. Коли ж я зауважив, що більш природнім буде, коли в Україні буде державна мова українська, то одразу ж отримав звання "нацика" (це в розумінні нацист?), за що Вам велика подяка.
Тому ще раз хочу сказати: "Перед тим, як вимагати культури поведінки від інших, треба спочатку самому показати приклад".
Вибачайте мене, шановний модератор, що відійшов від теми.
 

НэпМэн

New Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Досрочные парламентские выборы

щодо цитат, то я можу навести ще декілька
......................
Перед тим, як вимагати культури поведінки від інших, треба спочатку самому показати приклад".
Вибачайте мене, шановний модератор, що відійшов від теми.
Фокс, ну это мы уже прошли... У меня достаточно хорошая память, чтобы помнить, что я писал несколько дней назад. Более того, я думаю сейчас точно так же, как и несколько дней назад.
Пример на форуме должны показывать модераторы. Будь Зверюга не модером, я бы может быть и не возмутился тем, как он чела ни за что ни про что в хамстве обвинил (хотя, наверное, все-таки возмутился бы ;) )
(Кстати, заметьте, что девушка таки свои флудовские посты удалила, в отличие от модера ;) )
Меня обвиняешь в односторонности... Посмотрел бы я, как бы ты обличал того же Зверюгу, будь он пророссийски настроен ;)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Досрочные парламентские выборы

До чого тут Зверюга? До чого тут односторонність? Я навів свій власний приклад: я не модератор, ніхто не може закинути мені хамство та відверті образи, я не намагався принижувати Ваші честь та гідність, на що від Вас отримав "погрємуху" "нацик", а також ще кипу компліментів, що пересичені словами типу: ...
Не буду повторювати, прочитайте ще раз вгорі, спеціально виділив їх жирним шрифтом.
І після цього Ви будете мені показувати пальцем на Зверюгу та розказувати як він не поважає опонента? Майте совість!
 
Останнє редагування:

НэпМэн

New Member
Re: Відповідь: Досрочные парламентские выборы

І після цього Ви будете мені показувати пальцем на Зверюгу та розказувати як він не поважає опонента?
Именно.
Я бы не стал на твоем месте так отстаивать свою кристальную репутацию. Я помню не только, что писал я, но и что писал ты. Выделять жирным шрифтом не буду, только лишь напомню об исполненных ненависти (сдержанной конечно, как же еще ;) ) высказываниях в адрес русских, Православия, Патриарха и т.д. и т.п. Или ты не считаешь, что это может кого-то оскорбить? Меня например оскорбило. И очень. Так что ты тоже думай, что пишешь, вместо того, чтобы упиваться своей "праведностью" на форуме.
 
Останнє редагування:

Andys

New Member
Если КСУ решит, что президент не прав.
ВР имеет право влепить ему импичмент?
 
З

Зверюга.ua

Guest
Если КСУ решит, что президент не прав.
ВР имеет право влепить ему импичмент?
Ні, оскільки їх повноваження відразу закінчуються! А от після первиборів ВР, ВР наступного скликання повинна буде назначити дострокові президенські вибори!
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Досрочные парламентские выборы

Если КСУ решит, что президент не прав.
ВР имеет право влепить ему импичмент?
Я на місці КС послала б і Президента, і ВРУ, і стала або сама керувати державою, або призначила подвійні перевибори. :star:
 

Life-ua

+ плюс - минус
Если КСУ решит, что президент не прав.
ВР имеет право влепить ему импичмент?
Во первых КСУ : я как Юрист будущий примерно попытаюсь вам изложить ситуацию .

Указ президента о роспуске парламента подписан из этого вытекает что :

1)Согластно статти 106 Конституции Украины - указы и распоряжения президента Украины есть обязательными к исполнению на территории Украины .
2) Единственным органом в Украине - который может назвать этот указ президента неконституционным - есть Конституционный Суд . Никто другой кроме Конституционного Суда - не может в правовом поле дать статус неконституционности этому указу (все остальные тезы других органов или людей - будут просто мнениями разными и не будут иметь правовой силы)
3) Из этого можна сделать вывод : пока нет решения Конституционного суда - который мог-бы назвать его неконституционным , любое решение президента будет полностю легитимным и обязательным к исполнению согластно статте 106 Конституции .

Теперь Конституционный Суд : дело в том что он может вынести решение и через пол года и через год - если не решит что это дело неотложное - поскольку очень много дел . А если и вызначи его как неотложное - то успеет ли вынести решение за 2 месяца ? И какое оно будет мы ведь не знаем ?? А если так : то выборы ведь уже через два месяца , тоесть допустим если по КС не вынесет решение за эти два месяца - то без решения КС указ президента не может быть приостановлен .

Теперь про твой вопрос импычмента : то согластно статте 111 Конституции Украины - импичмент может быть обявлени только Конституционным большинством ВР (2/3 депутатов) и при этом цитирую статтю :

Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста
Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним
державної зради або іншого злочину.
Питання про усунення Президента України з поста в порядку
імпічменту ініціюється більшістю від конституційного складу
Верховної Ради України.
Для проведення розслідування Верховна Рада України створює
спеціальну тимчасову слідчу комісію, до складу якої включаються
спеціальний прокурор і спеціальні слідчі.
Висновки і пропозиції тимчасової слідчої комісії
розглядаються на засіданні Верховної Ради України.
За наявності підстав Верховна Рада України не менш як двома
третинами від її конституційного складу приймає рішення про
звинувачення Президента України.
Рішення про усунення Президента України з поста в порядку
імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома
четвертими від її конституційного складу після перевірки справи
Конституційним Судом України і отримання його висновку щодо
додержання конституційної процедури розслідування і розгляду
справи про імпічмент та отримання висновку Верховного Суду України
про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України,
містять ознаки державної зради або іншого злочину.
Тоесть без Конституционного большинства - никому это не удастся :)
 
Зверху