Досрочные парламентские выборы

Досрочные парламентские выборы


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    223

Life-ua

+ плюс - минус
Власть да :
- путем концентрации денег в госбюджете и урезанием местных (по принципу ты хороший на тебе а ты плохой денег не получишь)
- делая четкие кадровые растановки вверху почти закончились внизу еще продолжаются.
Кадровые расстановки чётки ?? Это про плеханова или замминистра Царенка ? :icon_mrgr Действительно уряд ПроФФФФФФФФессионалов .
 

rfvgy

Ukrainian
Для вас, господа-панове, можно перефразировать (для большей географической точности) четверостишие великого "лаптеноса" А.С.Пушкина:
Уединенная муза
Псельских берегов!
Ищи с умом союза,
Но не пиши стихов!

;)
Ха. Це для вас господа-товарищи
HTML:
великого "лаптеноса" А.С.Пушкина
він великий, а як для мене -звичайний попсовий писака . Ломоносов для розвитку російської мови зробив ,на мою думку, значно більше.
P.S. Віршів непишу. Викладував віршик знайдений в інеті ,в конкретну тему.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Для вас, господа-панове, можно перефразировать (для большей географической точности) четверостишие великого "лаптеноса" А.С.Пушкина:
Уединенная муза
Псельских берегов!
Ищи с умом союза,
Но не пиши стихов!

;)
Шановна, ви ще і незнаєте якої національності був ваш поет... Якій жах... Якщо ефіопи вже почали носити лапті....
Те теж саме, що ви там гарно вчили історію... Мені вас шкода...
 
З

Зверюга.ua

Guest
Видите ли, Гендель считается английским композитором, хотя по национальности он был немцем (если Вам, конечно, это имя о чем-то говорит ;) )

Историю я-то уж точно знаю получше Вашего ;) А если бы я удостоилась заслужить Ваше уважение, это было бы предметом глубочайшей скорби для меня, уж поверьте... ;)



Другого я от представителя современного нацизма и не смеяла ожидать, Вы меня не разочаровали :D
Ви знаєте історію????? Буагагага ох оце насішили )))))))))))))))) І не треба рівняти Англію і дику росію...
Доречи знавець історії, так коли ж всетаки там Київ "варвары" рознесли у щєнт????? А то я так і не зрозумів з вашої теорії, які саме ваврвари, це були Гуни чи Готи?
 
З

Зверюга.ua

Guest
Позвольте вам заметить, что "рознесшие у щент" Киев в то время еще были язычниками, а не мусульманами, поэтому вполне могут именоваться варварами. "Моя" теория как раз официальная наука, а вот ваша версия действительно имеет ход только в несчастной Украине для промытых мозгов. Англия и рядом не валялась с Имперской Россией... Хотя, с этим вы все конечно тоже не согласитесь :)
Не имею желания спорить с вами об истории - я все-таки прагматик, и понимаю, что с маньяками сперечацца бесполезно :)
Так так )))) А коли ж від Київа не залиши і згадки ваші "варвари" і доречі, варварами кого назівали? У римі на той момент коли була перша згадка про "варварів" теж не було хрестиянства чи там ісламу... Однак чомусь Гунів назвали "варварами"... Доречі варварами називали і росіян у всій Європі...
Що до Англії, то можу вам сказати що вам треба вчити історію та географію, оскількі Англія теж була імперією, аж до 20го толіття...
Що до "маньяков" то за таке можна і отримати бан на тиждень, однак, я цього не зроблю, оскільки ви почните пищати що до утистків "обиженых и слабоумных" на цьому форумі...
 

Ultraviolet

Active Member
История всегда субьектива:

а) помаранчевая революция это дух народовластия водрузивший ее лидеров в кресла власти и низвергнувший ложь и клевету Кучмы (Кучмана) Лейбы Давидовича.

б) смена правящей элиты (помаранчивая революция) это управляемый структурно (с помощью спецслужб ) и бесструктурно (накопившееся у народа недовольство) процесс имевшый две альтернативные цели: удалить старую правящую верхушку а в случае необходимости вернуть ее обратно или поставить новую которая должна решить старые проблемы: сменить собственника на ключевых предприятиях, вступить в нато чем отгородиться от России стать пушечным мясом в натовских разборках (Ирак скоро возможно и Иран).

в) Майдан - Да так вышло само по себе я тоже там был пиво пил.

г) ...

Поэтому переписывать ее можно безконечно.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Пищать никак не смогу - голос у меня низкий ;)
Банов ваших я не боюсь - все равно здесь можно получить только негативные эмоции, поэтому баньте на здоровье, если легче от этого станет.
Да-да, и себя забанить не забудьте -

вроде тоже под данную статью подпадает ;)
Ви на питання відповід дасте чи знову почнете розповідати щось незрозуміле? Ви ж знавець історії так давайте відповідь, а не чипляйтесь за окремі репліки і не звертайте розмову у інший бік! Чи вам нічого відповісти? Ваш мозок на це нездатен?
 
З

Зверюга.ua

Guest
Вам - ничого!! Мий мозок нездатен на видповидь вашому запалэному нэнавыстю мозку! Видповидать не збыраюсь - бо нэмае сэнсу, це поперше, а подругэ - бэру прыклад з Вас, шановный, Вы тилькы тэ й робытэ, що чипляетэся за мои окрэми рэплыкы, нэ звэртаючи увагу на контэкст.
Шановна, ви албанськю почали розмовляти? Чи яка це мова якою ви тильки що написали?
Я якраз на контекст звертаю увагу))))))) І бачу шо у вас досить велика біла плямо у історії та і взагалі у вихованні, бо неличіть дівчіні відповідати на запитання, яким би воно не було, хамством... Доречі, це у всіх росіян така звичка чи тіьки вас виховували "абізяни" якісь?
 
Зверху