Сумский футбол

Ура! Пройдут в первую буду на каждый матч домашний ходить, и пусть только в премьер не выйдут ;)
 

maxus

:D
энергетик не явился сегодня на матч в первой лиге ,и неизвестно явится ли на матч с ПФК Сумы
 

Crassus

Доверие рождает доверие
15 червня 2011 року

«Енергетик» (Бурштин) – ФК «Суми»

17:00. м. Умань, стадіон «Іллічівець-Умань»

Арбітр: Кузьмін А. В. (Миколаїв)

Асистенти арбітра: Литвин А. М. (Київ), Трехліб Я. М. (Дніпропетровськ)


Поточний сезон по-різному склався для цих команд. «Енергетик» практично всю першість перебував на дні турнірної таблиці і постійно боровся за виживання. ФК «Суми» ж навпаки доволі успішно виступав у змаганнях та неодноразово доводив грою на футбольному полі, що гідний виступати на більш високому рівні. Тепер же перед командами стоїть одне завдання – провести наступний сезон у першій лізі.

«Суми» вже продемонстрували своє бажання підвищитися у класі, обігравши ФК «Полтава». Тож можна не сумніватися, що і матч з «Енергетиком» буде не менш принциповим. Те ж саме стосується і бурштинців, які безсумнівно також налаштовані на безкомпромісну боротьбу.

Запрошуємо всіх жителів Умані та гостей міста на свято футболу. Для тих, хто не зможе завітати на стадіон «Іллічівець-Умань», ПФЛ проведе на своєму сайті та на сайті football.ua он-лайн відео-трансляцію матчу.

 

dm1trulin

админ
С такой игрой как Сумы сыграли в первом тайме против Енергетика в первой лиге делать нечего.
 

Bird

А мне летать охота!
дык они ж толком и не играют
уж лучше во второй лиге играть, чем в первой позориться
 

lion.ts

[deleted]
ИМХО, дохлая команда без какого-либо желания играть в футбол.... Как можно было так играть - уму не постежимо.
Мда, проиграли команду, которая не наскребла денег на выезд из Ивано-Франковска в Винницу)) Надеюсь, Жабченко сейчас объявит об отставке...
 

lion.ts

[deleted]
Upd: Мдаа.... Хватило его только на фразу "через 3 дня на 4-й играть...". Оправдывался сидел, с такой игрой еще сохраняет надежды на "расширение первой лиги" (с)

Что игра - ни о чем, что прессуха тренера...
 

Bird

А мне летать охота!

проиграли команду, которая не наскребла денег на выезд из Ивано-Франковска в Винницу
а в инете упорные слухи о том, что енергетик специально не приехал на игру в Винницу, ради недельки отдыха перед решающей игрой
 
Зверху