Подстрелили сепаратиста Кушнарёва

Статус
Закрита.

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Подстрелили сепаратиста Кушнарёва

Можете не вірити... Особисто я бачив в новинах 5-го каналу.

Про Кушнарьова не згоден. Нічого надзвичайного для України він не зробив - такий собі лідер 5-ї колони.
В свій час набагато менше співчували після загибелі Чорновола (хоча пізніше і Кучма приходив вхилятись до його могили, і Янукович назвав себе його послідовником - чим дав привід уколоти себе під час дебатів Ющенку: "Якого Чорновола? Вячеслава Максимовича чи Тараса?"). Досі не з"ясовані обставини його загибелі. Так це був справжній Патріот та Діяч, який всього себе поклав на вівтар своєї Вітчизни!
Особисто я гадаю так, що чим більше зараз розхвалюють Кушнарьова, тим більше топчуть ногами пам"ять справжніх патріотів.
 
Останнє редагування:

Andys

New Member
Тогда я делаю вывод о том, что всё это сплетни.
А по поводу темы скажу, что Кушнарёв был один из тех немногих, которые действительно заслуживают место на политическом олиме Украины. Его утрата - это огромная потеря для Украины.
мдяя... рабы любят хозяев
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Подстрелили сепаратиста Кушнарёва

Особисто я гадаю так, що чим більше зараз розхвалюють Кушнарьова, тим більше топчуть ногами пам"ять справжніх патріотів.
Абсолютно згоден ! Величайшою людиною сучасної України був В'ячеслав Чорновол, а таким політичним "крикунам" як Кушнарьов - забагато уваги...
 

sniper

New Member
Ну что здесь говорить? Видимо бесполезно. Каждый воспринимает только ту информацию которую хочет воспринимать. Будьте толерантнее.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Подстрелили сепаратиста Кушнарёва

Можете не вірити... Особисто я бачив в новинах 5-го каналу.

Про Кушнарьова не згоден. Нічого надзвичайного для України він не зробив - такий собі лідер 5-ї колони.
В свій час набагато менше співчували після загибелі Чорновола (хоча пізніше і Кучма приходив вхилятись до його могили, і Янукович назвав себе його послідовником - чим дав привід уколоти себе під час дебатів Ющенку: "Якого Чорновола? Вячеслава Максимовича чи Тараса?"). Досі не з"ясовані обставини його загибелі. Так це був справжній Патріот та Діяч, який всього себе поклав на вівтар своєї Вітчизни!
Особисто я гадаю так, що чим більше зараз розхвалюють Кушнарьова, тим більше топчуть ногами пам"ять справжніх патріотів.
Повністю згоден ! Мало залишилось таких людей , не стало й Стецько (голови Конгресса Українських Націоналістів) - не стало нажаль багато патріотів , з тої когорти політиків ще є такі як Левко Лукьяненко (нині БЮТ) та інші ... - але надія на молодь , що не буде підслужувать нікому - окрім своєї країни - України ! ;)
 

sniper

New Member
Кто ж по вашему "справжнi патрiоти"? Или вам лижбы грязью пополивать?
 
Останнє редагування:

Satori

Well-Known Member
....., что Кушнарёв был один из тех немногих, которые действительно заслуживают место на политическом олиме Украины. Его утрата - это огромная потеря для Украины.
Жутко огромная - теперь надежды забрать у него наворованные у народа бабки точно пропадает...Утрата, точно и потеря...
 
Статус
Закрита.
Зверху