Подстрелили сепаратиста Кушнарёва

Статус
Закрита.

rfvgy

Ukrainian
Тогда я делаю вывод о том, что всё это сплетни...
Нет ,не сплетни . Вот что нашол по адресу -
Віктор Янукович, Прем'єр мінстр України: "Це мене питають? - Це питання до Прем'єр-міністра України. - Хе-хе. Ви вибачте мене, я схвильований, я отримав зараз інформацію про те, що помер наш друг. В 13.45."
Есть и видео , к сожалению уже с места когда проФФесор от хи-хи -хе-хекав .А вот довольную рожу рассмотреть можно.
 

Grosso

wonderwall
похождения Проффессора уже настолько приелись, что на них внимания не обращаешь... конечно, верх цинизма- улыбаться, рассказывая о гибели однопартийца, да и политического оппонента тоже, кстати... куда катится этот мир...
 

sniper

New Member
Нет ,не сплетни . Вот что нашол по адресу -
Віктор Янукович, Прем'єр мінстр України: "Це мене питають? - Це питання до Прем'єр-міністра України. - Хе-хе. Ви вибачте мене, я схвильований, я отримав зараз інформацію про те, що помер наш друг. В 13.45."
Есть и видео , к сожалению уже с места когда проФФесор от хи-хи -хе-хекав .А вот довольную рожу рассмотреть можно.
Довольной рожи лично я не увидел, а хе-хе можно написать где угодно.
 
Останнє редагування:

Life-ua

+ плюс - минус
Где ты назвал? Нет сил весь форум перечитывать, повторись будь добр.
Из тех кто были с начала девяностых и часть есть сейчас : Чорновил , Стецько , Левко Лукьяненко (ныне депутат) и пр ...

А для тебя кто ? Небойся Кушнарёв заклтикавший в 2004 году неподчинятся ни Киеву ни Донецку ??
 

sniper

New Member
Неужели патриоты живут только на западной украине? Украина разная и каждый человек вправе считать себя патриотом той страны где родился и вырос.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Неужели патриоты живут только на западной украине? Украина разная и каждый человек вправе считать себя патриотом той страны где родился и вырос.
А разве я хоть раз упоминал западную Украину или говорил что там одни патриоты живут ? :val:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Подстрелили сепаратиста Кушнарёва

Неужели патриоты живут только на западной украине? Украина разная и каждый человек вправе считать себя патриотом той страны где родился и вырос.
По-перше, Україна єдина, а поділяти її на східну чи західну, так саме гидко і брудно, як розподіляти наш нарід на три сорти (згадайте листівки президентських виборів 2004 року). Росія ніколи себе не ділить на доурал"я, післяурал"я, Сибір та Камчатку... А ось нам підкидують такі настрої, і нажаль, знаходяться особи (в тому числі і Ви) які радо їх підтримують.
По-друге, Лук"яненко родом з Чернігівщини, Чорновіл - з Черкащини... То до чого ж тут Західна Україна?
Як справжніх українських патріотів можна згадати Юрія Литвина, Олексу Тихого, Василя Стуса (його твори діти вивчають в школі), тих, хто входив до Хельсинської спілки, хто пройшов через мордовські табори або залишився в них навічно...
Саме їм треба віддавати шану, а не влаштовувати показову скорботу за Кушнарьовим.
 
Статус
Закрита.
Зверху