Сверхестественное. Верите ли вы в чудеса?

Верите ли вы в чудеса?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    174

вже~не~та

уходящая в осень...
Надо верить в чудеса, потому что, если такой день придет, а ты в них не веришь, то с тобой ничего и не произойдет.
 

^Зверюка^

<b>Кто здесь?</b>
Надо верить в чудеса, потому что, если такой день придет, а ты в них не веришь, то с тобой ничего и не произойдет.
Хм... если бы ты знала как я верила! Так никто, наверно, никогда ни во что не верил! У меня было всего одно желание. И его исполнение не зависило ни от меня, ни от кого-то другого. Только от чуда. И где это чудо было, когда оно так мне было нужно?! Жизнь - не сказка. Чудес не бывает.
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Re: Відповідь: Сверхестественное. Верите ли вы в чудеса?

Солнце - главній источник радиации в нашей системе.
Неорганические соединения возникли из раскаленной магмы (очень долго расказывать, потому лучше кому интересно могу дать учебник)
Почему вы так легко опровергаите мои взгляды и убеждения, и именно "опровергаете" говоря что ето "не так!", пожалуйста мне ОХХ..-как интерессно как же считаете вы?Сколько я отстаиваю свои взгляды... пытаюсь чтото обьяснить,доказать, никто ни разу мне нормальных фактов убеждающих в противоположном не предоставил, а тоько лишь критика...
Это лишь одна причина по которой человек может "нападать", "оскорблять"...
А есть множество причин, попробуйте вспомнить - когда препод оскорбляет незнающего студента,- ето значит что он неправ, и знает свою науку хуже студента?
З.ы.:Я никогда не утверждал, и не буду утверждать что я всё знаю... просто я изучаю ети науки уже 2 года и понимаю что я узнал намного больше чем знал в школе, и вам несовсем легко понять, или хотябы в некоторой степени признать то что я питаюсь доказывать.
:eek:ld: Щоб дуже не докучати, є тільки одне питання : якщо неорганічне виникло з магми, а Сонце і є постачальник радіації, звідкіля взялась та магма та ще й Сонце ? Я не проти теорій, може воно так і виникло все, але ніяк не може пояснити чудо самого буття. Щоб не виникло хибної уяви, що научне знання не сприймається віруючими та вони вузькомислячі люди одразу поясню (оскільки була думка начебто і я наївна та необразована людина) : віра - саме і є пізнання життя, а любов примножується від розуміння істин. Щодо мене : в шкільні роки я знав біологію тільки на відмінно і навіть випереджав шкільну програму, бо сам багато читав супутньої літератури, та й згодом отримав медичну освіту і здавав екзамени з таких кропітких наук, як мікробіологія, хірургія та навіть ще й психічні хвороби просто без підготовки та на відмінно... Так що не в тому річ, чи більш вчена людина чи менш, давайте подивимось як невинна в своїй свідомості дитина сприймає весь світ як всецільне чудо, кожна секунда є чудо, та й саме пізнання її є чудом. Научне сприйняття миру опирається на досвід розуму, вивчення вже існуючих законів, але те про що кажуть вчення віри - подивитись ширше і побачити причини самого буття, це стосується вивчення й будови самого розуму. Кому цікаво : взяти хоча б вчення йоги, в якій діяльність ментальна розписана в усіх її проявах, навіть визначення темпераментів набагато ширше ніж в європейській сучасній психології, і це займає лише невеличку частку цього древнього духовного вчення... А ще за багато віків до того, як винайшли телескоп, в медитаціях якісь бородаті дідусі описали й сам устій матеріального миру до найменших його частинок, які фізики тільки недавно вирахували теоретично через складні формули... Якщо задуматись, то чи не дивно, коли в дуже древніх релігійних текстах пишеться про такі речі, до яких сучасна наука тільки наблизилась, але також пишеться й про духовний устрій всього всесвіту, та приділяється цьому основоположна роль. Так от, можу запевнити, для віруючої людини навпаки - дослідження стають ще більш широкими та цікавими, чудеса чекають просто на кожному кроці, бо пізнання безкінечне та й сам момент пізнання приносить щастя, бо то і є світло яке розвіює темряву незнання... То ж хотілось би ще побажати всім в передсвятковий час любити одне одного, ніколи не втрачати зацікавленості та... мріяти... мріяти та радіти ! Щасти всім ! :ura:
 

Pluto

Everybody Dies
niranjan, у вас нездоровый оптимизм.

если же по теме, то не все религии ограничиват человека в познании. буддизм и иже с ним наоборот развивают человека. но проблема в том, что все они ограничивают человека как личность и не оставляют свободы выбора. единственное, что они могут дать, это ложную надежду на чудо. а чудес, увы, не бывает....
 

NaBlA

Сын Амбера
А я верю в деда мороза. Он мне сегодня подарок принес.
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Re: Сверхестественное. Верите ли вы в чудеса?

niranjan, у вас нездоровый оптимизм.

если же по теме, то не все религии ограничиват человека в познании. буддизм и иже с ним наоборот развивают человека. но проблема в том, что все они ограничивают человека как личность и не оставляют свободы выбора. единственное, что они могут дать, это ложную надежду на чудо. а чудес, увы, не бывает....
:inc: Дуже цікаве визначення - "нездоровий оптимізм", таким чином ти даєш таку ж цікаву тему для обдумування... Зважаючи на те, що тіло може мати хвороби ми визначаємо, що воно не здорове, саме так відбувається і у внутрішньому світі людини. До хвороб душі відносимо те, що стосується неправди та зла : заздрість, жадібність, горделивість та все подібне цьому і таке, що спричиняє шкоду не тільки оточуючим, але й спричиняє наші власні страждання та з'їдає саму душу. А до здорових почуттів можна віднести милосердя, уважність, скромність, чесність, тобто все таке, що визначає людину мудру та чисту душею. То ж істинна свобода людини залежить від того наскільки вона звільнилась від хвороб духовних, які і є справжнім обмеженням для особистості, то ж діло віри - не хибна надія на чудо, а справжня свобода розуму та чистота серця. Тільки коли дух людський приймає як благо неправди та споріднюється з оманами, ми починаємо ототожнювати себе з хворобами й не бачимо справжнього нашого стану, це виглядає схожим на те, коли людина навіть знаючи відтягує, наприклад, візит до стоматолога аж до того, коли треба вже й зуб рвати. Страждаємо, не маємо любові, відчуваємо себе нещасливими, а не хочемо подивитись на причини цього... в такому стані всі сподіваня на чудо лопаються, як мильні бульбашки. А віруюча людина спрямовуючи свій погляд на Добро та Правду являє собою як раз здорового оптиміста, бо має здорові устремління та щаслива від духовних плодів. То ж щасливої подорожі побажаю від усього серця вам УСІМ ! :mat:
 

вже~не~та

уходящая в осень...
Хм... если бы ты знала как я верила! Так никто, наверно, никогда ни во что не верил! У меня было всего одно желание. И его исполнение не зависило ни от меня, ни от кого-то другого. Только от чуда. И где это чудо было, когда оно так мне было нужно?! Жизнь - не сказка. Чудес не бывает.
Чудеса не случаются с теми, кто в них не нуждается
 

Pluto

Everybody Dies
Re: Відповідь: Re: Сверхестественное. Верите ли вы в чудеса?

niranjan,
Вы глубоко заблуждаетесь, считая что оптимизм может приносить только добро, т к "розовые очки", которые, как правило, сопровождают его, не дают трезво мыслить и объективно оценивать дейсвительность.
Мнение на счет того, что
До хвороб душі відносимо те, що стосується неправди та зла : заздрість, жадібність, горделивість та все подібне цьому і таке, що спричиняє шкоду не тільки оточуючим, але й спричиняє наші власні страждання та з'їдає саму душу. А до здорових почуттів можна віднести милосердя, уважність, скромність, чесність, тобто все таке, що визначає людину мудру та чисту душею.
Это все очень субъективно. Сомневаюсь, что кто-то даст определение добру и злу. Наш мир отнюдь не черно-белый.
 
Зверху