Оффтопики.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Ви спочатку розказуєте, що на Землі варті поваги лише історичні постаті на кшталт Сталіна, що те, що він робив було саме боротьбою з ворогами, а ніякими не репресіями, що, мовляв, Наполеону слід було вчинити зі своїми маршалами те, що Сталін зробив зі своїми генералами... Аж раптом - і репресії були
По-перше, де ви у тій статті побачили ім'я Сталіна?
По-друге, читайте уважно:
"...відомий кат українського народу, відповідальний за масові репресії, комісар Держбезпеки А.А.Жуков..."
По-третє, коли я займаюся аналізом подій, то я розглядаю їх з точки зору тої системи, яку я й аналізую. Я не страждаю на маразм багатьох сучасних істориків, які розглядаючи режим СРСР накладають на нього сучасні демократичні закони і оголошують на основі цього режим злочинним. Коли я говорю, що для Наполеона було необхідно розстріляти генералів - я говорю, що це було б благо саме для нього, саме для його режиму і саме в тій ситуації. Ви ж намагаєтеся виставити це як злочин виходячи з існуючих нині понять і норм. Але ж Наполеон жив у 1800 році! До чого тут закони 2000-х? Коли я говорю, що Сталін правильно розстріляв генералів - то це значить, що він зробив правильно для існуючої тоді системи і в існуючих тоді умовах. З точки зору того режиму і тої ситуації - боротьба з УПА була вірним і необхідним кроком. Але для націоналістично налаштованих українців - ці дії були репресіями. Тому конкретні висловлювання справедливі лише в конкретному контексті. І не треба виривати фрази з речення і носитись з ними як з фетишем тикаю куди тільки прийдеться. Викиньте нарешті рожеві окуляри "міжнародного права".

і нищення людей нічим не виправдане
Де говорилося про те, що воно нічим не виправдане?

і загальнолюдські цінності в хід пішли
Читайте уважно:
"Наявність «Вєчной слави парка» суперечить загальнолюдським уявленням про мораль, повагу до мертвих, служить пропаганді культу насильства та жорстокості."
Де тут йдеться про те, що ми дотримуємось "загальнолюдських цінностей"? Тобто тут звертається увага влади на те, що ми живемо у державі, що пропагує демократію, сповідує "загальнолюдські цінності", і в той же час носить вінки до монументу, який суперечить всим цим декларованим нормам. Цей монумент будувався тоталітарною державою з метою пропаганди власного ладу, власних ідеалів та власної політики. Зараз же, влада нашої держави пропагує засудження тоталітаризму, неприйнятність пропаганди ідеалів насильницького режиму, але в той же час віддає шану і носить квіти до найбільшого проповідника того, що вона сама ж і засуджує! А ще й на додачу - переслідує тих, хто не поважає того проповідника! Де логіка в діях нинішнього режиму? А вона у викривленні фактів та підміні понять: коли у листопаді вшановують "жертв сталінізму"(виражаючись їхньою таки термінологією), а у травні - святкують "перемогу сталінізму". І саме на це звертається увага в заяві. Ви ж викрутили її не те що догори дригом, а я навіть не знаю як це назвати.

Його примітивна брехня прямо в об'єктиви камер остогидла вже навіть журналістам, які до цього паслися біля нього (бо він один з небагатьох рупорів в ПР). А чи можете нагадати мені кому ще було оголошено журналістський бойкот, коли вже Ви кажете про це так категорично.
Журналісти люблять брехню. Вони з неї живуть. Проте коли брехня набридає і рейтинги починають падати - вони починають шукати щось новеньке, нового брехуна, пафосно відхрестившись від старого, даби вибілити свою жахливо чорну "репутацію".
 
Останнє редагування:

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Оффтопики.

Вибачте, що Ви мелете? Яка заздрість, яка гординя??
А это тогда что такое:
До речі, коли говорять про автомобілі Володимира, то чому б і не згадати, що і сам ?...
Всё то же самое. Хотя я может быть чего-то не понимаю, и именно так должна выглядеть критика религиозных оппонентов :)
Я попрошу Вас знайти мені мій пост, де я називав цю модель годинника та доказував, що ця модель в природі існує? Я почекаю...
Т.е. когда Вы писали о часах Московского Патриарха Вы имели в виду какие-то другие часы :)
Коли ж я говорив про "брегетоносця патріарха", то посилався на ...
Сплетник остается сплетником, даже если он не сам это придумал, разве не так :)
Це добре, що Ви святе Письмо згадали. В того таки Матвія (19:23-24) читаємо:
"Ісус же сказав Своїм учням: Поправді кажу вам, що багатому трудно ввійти в Царство Небесне.
Іще вам кажу: Верблюдові легше пройти через голчине вушко, ніж багатому в Боже Царство ввійти!
"
Невже і тут заздрість?...
Естественно, потому как там сказано просто "богатому", а не "богатому по чьему-либо мнению", т.е. кто богат, кто нет, и кто куда войдет не нам с Вами решать...
Ну, коли Ви в моїх дописах побачили гординю та заздрість, та "по своему разумению" про це і заявляєте, то і я, виходить, запросто можу побачити у Ваших постах якісь комплекси?
Естественно :)
 

Vlad_S

Скептик
Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

"2" по ДУМу!:))) На пересдачу!)
После драки кулаками не машут, но не могу не ответить :)

Уважаемый, я всё сдал и пересдал, ещё тогда, когда компьютеры были размером с трёхэтажный дом, а Вас скорее всего ещё в проекте не было. Вместо того, чтобы хамить почитайте например . Особо обращаю Ваше внимание на формирование заголовка почтового сообщения, в который можно вставить абсолютно любой обратный адрес. И это не единственный способ, а лишь один из множества, что говорит о том, что при некотором умении можно отправлять письма от любого имени, именно так, кстати, делают при рассылке спама, а значит емейл в заголовке не может служить идентификатором отправителя и любая аргументация, ссылающаяся на неправильный или несовпадающий емейл ничтожна по определению...
 

Z3RG

Забанен
Vlad_S, ты подал интересную идею, мне вот стало интересно, а обращаются ли нашие "власть заграбаставшие" к "темным технологиям Интернета" и "темным технологам" (тобишь хаЦкерам)? Может кто выложит ссылки на инфу подобного содержания?
 

Dvoranin

Учёный
Как бы не ругал я Сталина, однако признаю, что сегодня он нужен.
Есть вещи, которые не истрибишь иначе, как путём физического уничтожения.Если не появится новый Сталин в наших условиях - всему конец. Когда "площадка" будет расчищена - тогда начнём строительство, основанное на гуманизме и разуме.Моё ИМХО,
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Как бы не ругал я Сталина, однако признаю, что сегодня он нужен.
Есть вещи, которые не истрибишь иначе, как путём физического уничтожения.Если не появится новый Сталин в наших условиях - всему конец. Когда "площадка" будет расчищена - тогда начнём строительство, основанное на гуманизме и разуме.Моё ИМХО,
Зачем вам Сталин - вы не в состоянии истребить себя "путём физического уничтожения" сами?
 

Z3RG

Забанен
Re: Герои УПА

Та ты шо!!!!??? Это ж люди винаваты, Сталин не винават ведь! Он наказал строить коммунизм, а люди не строили, грешные значить, вот он их и наказывал.
 

lordъ

jerk it out
Re: Герои УПА

Наир, развод и эксплуатация славянами славян жила, живет и будет жить, и неважно кто у штурвала и кто штурман, разве что зависит от глубины залета народа и разгула беспредела - в разное время по-разному.
 

Z3RG

Забанен
Re: Герои УПА

С каких это пор Лазарь Каганович, Лейба Бронштен, Крупская, Джугашвили и Ко были славянами? С какого перепугу? Или это разговор про присмыкающихся? Кстати при царской России и то ворья было меньше, это потом оно понаехало с этих ваших Европ, и США чтобы донести "левую идею" в массы а именно ее часть, которая звучит как "каждому (понаехавшему) по потребностям, а остальных в расход".
 

Andy

Well-Known Member
Re: Герои УПА

Z3RG,
при царской России и то ворья было меньше
Ха ха ха! Самая коррумпированная в мире страна была. Хотя смотря в какой период. При Петре 1 нет, а от при Николашке как раз зассвет криминала был.

С каких это пор Лазарь Каганович, Лейба Бронштен, Крупская, Джугашвили и Ко были славянами? С какого перепугу?
А Николай второй был исконно русским чеовеком, а до чего страну довел? До полного развала! А его некоторые предшественники тоже были исконно русскими. Янукович вот "щирый украинец" и что?
 
Зверху