Оффтопики.

МАХ

Active Member
Stein от вашего нытья уже тошнит... вы кроме деморатии еще что-то знаете?
 

O_____OZ_____Z

Impressionist
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Шановний, до чого тут те, "відомий" скульптор чи ні? До чого тут архітектурна освіта? Невже пам'ятники ставлять виключно для тих, хто має архітектурну чи мистецтвознавчу позицію? Пам'ятники - призначені для прикраси міста та відзначення певної події, особистості. І розраховані вони мають бути як раз на пересічного громадянина, який і вухом не чув ні про яке там "мистецтвознавство". І краса, і зрозумілість мають бути в очах саме тих пересічних громадян, а не лише купки "митців-гомосексуалістів". В цьому і є геніальність скульптора.

P.S. А з вашою логікою можна було б на місці монументу Кожедуба поставити, вибачте, відро і сказати "скульптор так відіт", а ви всі - дурні колгоспники і в мистецтві нічого не тямите, вам все одно не зрозуміти, тож сидіть мовчки і смійте чепати "видатного майстра"!


Вы хоть немного поинтересуйтесь искусством, а не молотите подобный бред про "пересичных громадян".

Если бы все делалось для пересичных громадян то искусство никогда не развивалось бы..... ведь у него есть тоже свои принципы и мода.

Если бы все были такими гениальными как вы то вся бы наша страна была бы украшена гипсовыми "пионерами" или бетонными "марксами" и "лениными".

+ красота - это понятие очень субъективное.

Для кого то Парфенон - эталон гармонии и красоты, а для кого то и Стоунхендж - чудо пропорций.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Оффтопики.

Stein от вашего нытья уже тошнит... вы кроме деморатии еще что-то знаете?
Нудить? Ну то завітайте до туалету, КОСТа покаже, він сам, кажуть щойно звідти... :D

P.S. Щоб не нудило - треба вести здоровий образ життя. ;)
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Нудить? Ну то завітайте до туалету, КОСТа покаже, він сам, кажуть щойно звідти... :D

P.S. Щоб не нудило - треба вести здоровий образ життя. ;)
А что в вашем понимании здоровый образ жизни?.... не принимать вообще алкогольных напитков, не курить, не употреблять наркотиков и не покуривать травку, вставать в пол шестого чтобы пробежать кросс 7,5 км, ходить на спортивную секцию… так я этим и занимаюсь… или просто не читать глупые посты на форуме?.. вообще вопрос был к вам… если не демократия тогда что?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Вы хоть немного поинтересуйтесь искусством, а не молотите подобный бред про "пересичных громадян".
Сучасне мистецтво і маніпуляції з ним протягом ось уже ста років є найбільшою аферою в історії. Картини, скульптури, інсталяції будуть зібрані разом і займуть почесне місце в грандіозному музеї людської дурості поряд з астрологією та демократичними цінностями.

Если бы все делалось для пересичных громадян то искусство никогда не развивалось бы..... ведь у него есть тоже свои принципы и мода.
Відколи накопичення витворів мистецтва стало засобом вкладення капіталу, воно перестало бути мистецтвом.

красота - это понятие очень субъективное.
Модернізм, постмодернізм і т.п. - це вже не мистецтво. І ні про яку красу мови бути не може. Ви бували в Пінчук-артцентрі? Завітайте, ознайомтесь з тим, що зараз називають "мистецтвом", думаю тоді ви зрозумієте про що я.
 

МАХ

Active Member
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

O_____OZ_____Z не обращай внимания)))… мне лично просто смешно когда человек далек от искусства, выучил 2 слова (модернизм и постмодернизм, но не знает разницу между ними это 100%) начинает рассказывать… вы сааме то сделаете в этом направлении хоть что-то, я даже вам краски и холст дам… мне лично куда легче скопировать с натуры то что я вижу до мелочей, но за такое мне по рукам надают… поскольку это не так сложно как нарисовать какую-то мазню, которая в общих очертаниях дает какой-то смысл… к примеру на фанере стоит черный и два коричневых кувшина в ряд, сзади фон белая стена… скопировав такой натюрморт, просто получиться серая, невзрачная, скучная картина… а искусство видеть красивое даже в самих нелепых вещах… закрасить одинаково как забор просто скучный натюрморт, искусство же это ложить мазки по форме, которые отвлекают внимания и в то же время не выпадают с общей картины рисунка… о том что вы говорите, я так понимаю вы поклонник классицизму, свои нюансы… а именно в правильности построении формы… но сейчас каждый может за пару лет освоить академический рисунок, и проторчав у холста пол года создать что-то подобное… поэтому искусство это не тупое срисовывание с натуры… это и умения через мазню передать какой-то смысл.. так же и памятник.. с одной стороны что попало.. но в нем скрыт глубокий смысл.. каждый сантиметр которого что-то нам говорит… другое дело что не всем дано это понять…
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Оффтопики.

От-от... А потім розповідають що у нас "демократія", "все по закону", "по правилах"... А насправді - влада однакова, що в країні, що на форумі... Хто при владі - той і правий. Була б людина - а статтю знайдуть. Якщо не знайдуть - напишуть... Отак і живемо...
Stein, ну хто б оце казав. Чи не той, хто закликає до того щоб взагалі керуватись законом сили? Демократія це не вседозволеність, а дотримування визначених правил. Якщо людина з 10-го разу не розуміє, коли їй ці правила пояснюють, доводиться пояснювати на більш зрозумілій для неї мові. Людина кичиться тим який він герой і як, ніби-то, не дозволяє неповажно до себе ставитись, і при цьому навить не з неповагою, а з зневагою ставиться до оточуючих. То, як на це реагувати, як не на образу? Тому все за правилами. А не видалив, а до оффтопів переніс, тому що може комусь є щось на це відповісти, до того ж воно, на скільки я розумію, все ж таки у той темі де було, було таки оффтопом.
 
Зверху