Оффтопики.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Эх ребята, я из лучших побуждений, не хотите, ну и ладно.
Не звертайте увагу на всіх вряд :). Пан Stein тут далеко не всіх думку висловив. Це він просто намагається відтворити настрій, щоб було соромно і всі кинулись не думаючи зі зброєю, чи без, під танки, а не намагались якось мирно ситуацію вирішити.
 

setty

Граф
Эх ребята, я из лучших побуждений, не хотите, ну и ладно.
Делом надо заниматься, а не х..ней маяться. То по городу колоннами они бегают, то ланцюги понапридумали блин... Шо угодно придумают лишь бы делом не заниматься...
 
Останнє редагування:

STOP-KAZAP

Active Member
как раз таки наоборот - все патриоты хотять войны с roCCiey и хотять отвоевать крым назад. ну это именно настоящие патриоты, а не диванные подделки.
ну чесно, не хочу щоб крим був Україною.
його треба було вже давно віддати росії і не кормити.
який сенс кожному з нас кормити отих кримських кацапів?
крим був росією і до росії пішов. і це дуже добре.
бо якщо запалюється апендикс то його видаляють і лікуванню не підлягаю. так само і з кримом, кацапи там були так вони кацапами і залишуться, і не треба нам пяту колону кормити.
то була велика помилка кравчука що він взяв той крим і скільки років ми його кормили.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
ну чесно, не хочу щоб крим був Україною.
його треба було вже давно віддати росії і не кормити.
який сенс кожному з нас кормити отих кримських кацапів?
крим був росією і до росії пішов. і це дуже добре.
бо якщо запалюється апендикс то його видаляють і лікуванню не підлягаю. так само і з кримом, кацапи там були так вони кацапами і залишуться, і не треба нам пяту колону кормити.
то була велика помилка кравчука що він взяв той крим і скільки років ми його кормили.
А сидить десь у Луцку теж такий Табака і думає, а на біса Україні Суми?
Нефіг розбазарюватись українськими землями. Крим це Україна. І те, що в нас вкрали ми повернемо. А кому не подобається те, що Крим це Україна, може їхати до Росії приєднуватись особисто.
 

rfvgy

Ukrainian
А сидить десь у Луцку теж такий Табака і думає, а на біса Україні Суми?
Нефіг розбазарюватись українськими землями. Крим це Україна. І те, що в нас вкрали ми повернемо. А кому не подобається те, що Крим це Україна, може їхати до Росії приєднуватись особисто.
Але приєднувати Крим військовим вторгненням з материкової України прям зараз - це запросити Путлєра для окупації ВСІЄЇ держави .
Не признавати анексію ( як Китай не признає Тайвань)
 

STOP-KAZAP

Active Member
А сидить десь у Луцку теж такий Табака і думає, а на біса Україні Суми?
Суми ого як підтримувало скидання бандюковича.
а що зробив крим?
а крим прислав головорізів які спочатку 30 листопада побили студентів, а потів взагалі постріляли людей.
там за три місяці революції хоть раз мітинг був проти бандюковича?

згадайте що було в херсонському чонгарі коли до них кацапи приїхали?
правильно, чонгарці вивісили український прапор.
а тепе згадайте що було коли в крим приїхали кацапські зелені чоловічки?
правильно , кримчани вивісили прапор росії.

доки в криму живуть кацапи то добра Україні з криму всеоднок не буде.
це якщо б кацапів звідти висилети ото було б діло, але ж то вже буде злочин, ми ж не сталіни щоб виселяти/заселяти.

чи ви знову хочете щоб нам всякі кримчани в президенти урків зеків вибирали?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Але приєднувати Крим військовим вторгненням з материкової України прям зараз - це запросити Путлєра для окупації ВСІЄЇ держави .
Не признавати анексію ( як Китай не признає Тайвань)
Я й не кажу, що ми зараз можемо щось там зробити і повернути його. Але те, що Табака сказав...
Я в Крим на море їздив, а не на росуфобів дивитись. З якого біса я маю Москві дарувати такі чарівні землі?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Суми ого як підтримувало скидання бандюковича.
а що зробив крим?
а крим прислав головорізів які спочатку 30 листопада побили студентів, а потів взагалі постріляли людей.
там за три місяці революції хоть раз мітинг був проти бандюковича?

згадайте що було в херсонському чонгарі коли до них кацапи приїхали?
правильно, чонгарці вивісили український прапор.
а тепе згадайте що було коли в крим приїхали кацапські зелені чоловічки?
правильно , кримчани вивісили прапор росії.

доки в криму живуть кацапи то добра Україні з криму всеоднок не буде.
це якщо б кацапів звідти висилети ото було б діло, але ж то вже буде злочин, ми ж не сталіни щоб виселяти/заселяти.

чи ви знову хочете щоб нам всякі кримчани в президенти урків зеків вибирали?
Ти не плутай тепле з м'яким. Крим, це півострів. А русофіли які там хозяйнувати почали, взагалі на нього прав не мають. Керівництво України мало не дачі там свої будувати і корупцію розводити, а долучати їх до української культури, наполегливо нищити міфи, які в Росії вигадали, безжально переслідувати московських агентів, які там довгі роки створювали п'яту колону, і спровадити російський флот, який там наче виразка був і почував себе як вдома.

В Суми найдуть з Харкову оплотівці і тітушки, а з Раши ще пару автобусів, повилазить наша п'ята колона, зроблять масовку з прапорами і буде та ж сама картинка для російського телебачення. А у Луцку Табака скаже, "та ну їх, вони там російськими прапорами машуть, пішли вони до своїй раши".

І, як модератор, попереджаю. Якщо не припиниш тут вживати слово "кацапи", як би я з тобою згоден не був, але відправлю до бану. Так, вони винні, що підтримують Путіна, але, не забувай, що й українці Януковича обрали Президентом. І зараз ми, скоріше за все, так само будемо обирати щось подібне. Так що, росіяни не набагато гірші, чи ми не набагато кращі.
 
Останнє редагування:

STOP-KAZAP

Active Member
Керівництво України мало не дачі там свої будувати і корупцію розводити, а долучати їх до української культури і наполегливо нищити міфи
так можна для всих сказати!
про мене влада також забула. але ж я не кричу расєя расєя, а беру палю і йду ту владу скидати. а та влада в мене стріляє.
то чому кримчанам потрібна якась особлива увага? чим вони кращі за мене? тим паче що я не зраджую на кожному перевулку , як вони. я собою ризикував щоб бандітів з влати викинути, а вони що зробили? чому вони не бачуть що бандюкович бандіт і знищує Україну? їм подобається коли у владі урка з золотими унітазами? чому вони не приєднались до опору?
так що не треба розказувати що комусь там треба було увагу приділяти.
бо якщо вовк дикий то його не одомашнити.




І, як модератор, попереджаю. Якщо не припиниш тут вживати слово "кацапи", як би я з тобою згоден не був, але відправлю до бану. Так, вони винні, що підтримують Путіна, але, не забувай, що й українці Януковича обрали Президентом.
а я буду!
бо воно так і є!
бо саме кацапи убили нізащо ні про що українського вояка на українській землі прямо в серце прапорщика Какуріна.
та і кацапами називаю лише тих хто на путлера молиться і своєю головою не думає і серцем не відчуває.
(а нормальних росіян кацапами не називаю)
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Не звертайте увагу на всіх вряд . Пан Stein тут далеко не всіх думку висловив. Це він просто намагається відтворити настрій, щоб було соромно і всі кинулись не думаючи зі зброєю, чи без, під танки, а не намагались якось мирно ситуацію вирішити.
Мирні вже "навирішували": тепер "Крим, давай до свіданія". Чудово у вас, мирних, все виходить! ;)
 
Зверху