Оффтопики.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

Шановні МАХ і loyer_1, звісно у темі оффтопіки можна висловлюватись один до одного більш відверто, але, здається, ви вже якусь межу перейшли. Зі сторони підстава вашої сварки взагалі несуттева, а ви вже почали один одному діагнози ставити. Може слід якось не загострювати стосунки, а щось спільне шукати? Знову ж таки, в мене склалося таке враження, що ваши уподобання мало чим відрізняються. Хоча, вам звісно видніше. Але от таке враження, що люди які цілком адекватні у сприйманні того, що у країні відбувається, зовсім не адекватні по відношенню один до одного, і через маленьку дрібницю стають ворогами. А потім усі разом дивуються, що і наши політики так само вчиняють, замість того щоб разом щось корисне будувати, сваряться між собою "хто головніший". Тож, якщо усім і вам зокрема таке у владі набридло, чому самі так вчиняєте?
Може я в чомусь і не правий, але особисто мені вашу сварку читати дуже неприємно.
 

-=alchemist=-

Забанен
Шановний діагнози ставить усім, тому вже в ігнорі, як і декотрі інші, "лікарі".
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Про валютные кредиты

тейбл или стол це назва предмету, а предмет 1, функціїї у нього однакові, а от як він виконуує свої функції - різниця між ними.
 

madwolfa

USA, Midwest
Re: Про валютные кредиты

Господи, вам, свидомым товарищам, больше докопаться не к чему? Был лучшего мнения...

(никогда не думал, что буду писать нечто подобное, но тут даже мне поплохело)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Про валютные кредиты

у нас в державі він називається національний, ніякого центрального немає. у кожної держави він називається по своєму.
Шановна, вам більше сказати нічого? Як ви виражаєтеся "ляп аби не мовчки"? По суті давайте, по суті! Чи це у вас не виходить?
 

Freddi

New Member
Re: Відповідь: Про валютные кредиты

Василь Павлюк - заступник Голови ВО «Свобода» з економічних питань, при партії існує єкономічна рада, створена із фахівців економічної, фінансової, кредитної, банківської справи.
И что??? Мы убедились, что они где-то есть, а толку???
 

Freddi

New Member
Re: Відповідь: Про валютные кредиты

у нас в державі він називається національний, ніякого центрального немає. у кожної держави він називається по своєму.
Да, да, давай... давай дальше гони пургу, ведь судя по постам Вас не корми, дай поспорить по любому поводу и со всеми, узко мыслите...ТОВАРИЩЬ...:razz:
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Про валютные кредиты

по суті я вже висловилась, брати з вас приклад і переминати 1 й те саме, вибачте, не моя парафія. працюйте на цьому полі самі!
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

заплати податки і спи спокійно на лавочках, в підвалах і на вокзалі...
Шановні націоналісти що пропонували так "сумлінно працювати на благо державі" тепер пропонують не платити податки? :shock:
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

іще 1 приклад ляпа аби не мовчки.
 
Зверху