Оффтопики.

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

а це вже заклики до розправи.
Статти *заклики до розправи* в УК нет .

Может вы имели ввиду :

Стаття 346. Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча ?

Я думаю он сказал это на эмоциях и без умысла :)
 

Zuzuka

прагну...
Re: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

видно 1 голослів"я і добре, що це на форумі, а не в житті. а то можно і ... та багато що можна. :cool:
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

КК України стаття 129 погрози.
Не то , не туда вы смотрите . (читайте внимательно УК и дочитывайте розшифровки статей которых указали)

предлогаю прекратить ваш спор , мало-ли кто где пишет в интернете ...

Предлогаю в этой ветке не коментировать политиков , мы ведь про нашу страну говорим - которую все любим , а политики ничего особо хорошего не делают для нашей родины (больше делают спортсмены - такие как : Кличко , Шевченко и т. д.)
 

Merime

New Member
Re: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Предлогаю в этой ветке не коментировать политиков , мы ведь про нашу страну говорим - которую все любим , а политики ничего особо хорошего не делают для нашей родины (больше делают спортсмены - такие как : Кличко , Шевченко и т. д.)
Просто вся гілка - "Політика", і люди сюди заходять політично стурбовані, і тому й цю тему розглядають під сьогоденно-політичним кутом. Плюс споживацький інтерес - "а що вона (Україна) мені дала?". От і маємо не завжди культурну перепалку на кшталт "свободи шустєра" замість онтологічних роздумів про те, хто я, що я ,звідки я ,які мої цінності, з ким разом я себе усвідомлюю і яка в цьому перспектива. Це мені цікаво, і я про це б поговрив з іншими. А тицяти один одному дулі - не цікаво.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Бандера боровся і проти Гітлера і проти комуняк, бо вважав їх обох злом.
націоналізм - любов до своєї нації та повага до інших. нічого поганого у цьому нема. не плутайте наіоналізм із нацизмом.
Бандера боролся за власть.Когда ее ему дали фашисты он был с ними.Когда забрали он начал бороться и с ними.
имхо
 

Zuzuka

прагну...
перенесемо тодішню ситуацію на побутовий рівень. ви маєте домівку. до вас приходять комуняки-сусіди і кажуть посунься. ви із сердешним болем сунетесь, бо вас мало, а комуняк багато. з"являється ще 1 сусід, який будує щось поруч і каже вам: я вам допоможу сусіда викинуть, якщо ви мені допоможете добудувати тут. ви разом вижили комуняк, але наш новий сусід почав претендувати на ваше місце. зрозуміло, що ви будете і йому опір чинити.
те саме робив Бандера. хотів жити і панувати у себе вдома.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ну и что он сделал хорошего для украинского народа?Чем он отличается от других
любителей власти?Да даже если ему на пути к власти стал бы украинский народ то он бы обьявил бы его не настоящим украинским и уничтожил бы его .
 

Zuzuka

прагну...
пробував захистити Україну від загарбників різних мастей, бо і комуняки і фашисти - зло.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Зверху