"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

pashadoc

ДОбрый доктор ;-)
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

Зверюга сказав(ла):
Річ у тім що ділимо не ми, а вони поділяють на руских та не русуких...
Наприклад у тому ж Львові тебе жодна людина не буде матюкати якщо ти спілкуєшся російською, а от у Донецьку чи Луганську, Криму не те що матом можна відповідь отримати, а і по мармизі отримати за те що звернувсь до "рускоязичного" українською.
Да что вы? я весьма часто мотаюсь по стране. Так вот, некоторые львовяне позволяют себе "матюкати якщо ти спілкуєшся російською" (на себе прочувствовал). В Донецке, а так же и в Крыму бываю каждый год. Пару раз, ради интереса, спілкувався українською. Да, отвечали на русском, но при этом ни матом, ни тем более "по мармизі отримати" не отвечали.
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

pashadoc, нас будут "прозревать".. сначала "демократично", а если возникать будем... то как "ворогів нації" трансглюкируют :)
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

Sim$Dim сказав(ла):
pashadoc, нас будут "прозревать".. сначала "демократично", а если возникать будем... то как "ворогів нації" трансглюкируют :)
А что такое "трансглюкируют" ? :)
 
З

Зверюга.ua

Guest
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

pashadoc сказав(ла):
Да что вы? я весьма часто мотаюсь по стране. Так вот, некоторые львовяне позволяют себе "матюкати якщо ти спілкуєшся російською" (на себе прочувствовал). В Донецке, а так же и в Крыму бываю каждый год. Пару раз, ради интереса, спілкувався українською. Да, отвечали на русском, но при этом ни матом, ни тем более "по мармизі отримати" не отвечали.
Я ось як подивлюсь, усі їздять по країні і чомусь у Львові у вас виникають проблеми??? Причому у кого не спитай, всі хто захищає російську мову 3-6 разів на рік відвідуть Лвов та Донецьк...
І кожного разу лишень у Львові виникають проблеми з мовю, а от у "Культурном и високоинтелектуальном" Денцьку все гаразд, там всі дуже чемно повдяться і взагалі не проти укранської мови....
Вам самім не смішно коли ви таке кажете?? Ви хоч брешіть так, що б воно було схоже на правду!
Донецьк та слово інтелек це два несумісних слова! А тимпаче чемність та толерантність по відношенню до іншомовних громадян!
 

Andys

New Member
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

кто и занет,может люди во Львове по всяким ганделикам и притонам "путишествуют" там и речь соответствующая
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

На Донбассе Украинский язык здорово притеснён , и они ещё имеют совесть говорить что русский притесняется . И вобще от туда идёт весь негатив на власти и раздуваются несуществующие проблемы :)
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

Life-ua сказав(ла):
А кто мог подать ? У нас ведь регионалы ничего не набрали :)
У міській раді Сум Партія Регіонів має 4 місця.

2 Andys, за міськраду нічого сказати не можу, знаю тільки що це питання поставили на голосування в обласній раді. Навряд там щось вийде, але сам факт неприємний.

З.І. До речі, це питання піднімають не Регіони, а депутати Вітренчіхи.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

Ravenne сказав(ла):
У міській раді Сум Партія Регіонів має 4 місця.

2 Andys, за міськраду нічого сказати не можу, знаю тільки що це питання поставили на голосування в обласній раді. Навряд там щось вийде, але сам факт неприємний.

З.І. До речі, це питання піднімають не Регіони, а депутати Вітренчіхи.
4 места єто мало :)
 

jim_wolf

New Member
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

pashadoc сказав(ла):
Да что вы? я весьма часто мотаюсь по стране. Так вот, некоторые львовяне позволяют себе "матюкати якщо ти спілкуєшся російською" (на себе прочувствовал). В Донецке, а так же и в Крыму бываю каждый год. Пару раз, ради интереса, спілкувався українською. Да, отвечали на русском, но при этом ни матом, ни тем более "по мармизі отримати" не отвечали.
Чего вы людей Львовом пугаете,специально говоря неправду?
У меня во Львове есть русскоязычные друзья,которые НИКОГДА не разговаривали по-украински.
Я сам туда часто езжу,а не один раз,как пишут некоторые,которых матюкают.Может вы себя так вели,что вас обматюкали?
А люди там очень добрые и культурные.Всегда Львов отличался своей интеллигенцией,в отличие от других регионов.
Я уже рассказывал,как однажды отдыхая в Ялте видел пару со Львова с двумя маленькими детишками.Детишки играли и разговаривали на украинском языке.
- Вот твоя ЗАПАДЭНЩИНА!!!- сказала моя подруга(ваша землячка),показывая на них пальцем.И она с таким жестом была не одинока.

В армии тоже идет деление на "Бендерштадт" и на остальные регионы.Это кто придумал?
Кому ты будешь рассказывать об отношении к русскоговорящим на Западной Украине?Мне,живущем в самой западной точке Украины?
 
Зверху