"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: "Мови" та "языки".

2 dimoneus:

У Вас либо мания преследования со стороны России, либо Вы просто не в себе...

А Помаранчевая революция ничего не дала стране, кроме как появления открыток на украинском языке (сомнительного при том качества) да разрешения открыто выступать фашистам-русофобам.
Та невже?
І де Ви манію побачили?
Може, стосовно окупантів dimoneus і жостко сказав, але в решті я з ним згоден. Держава повинна підтримувати в першу чергу національну мову. Коли це буде на належному рівні, тоді вже можна казати про підтримку мов нацменшин. Але поки що складається враження, що жодна мова державою не підтримується.
 

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
Відповідь: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

Дуже смішно. Ви хоча би вивчили рідну мову, щоб писати без помилок... :(

Дуже шкода, коли в нас такі українці, що не можуть вивчити рідну мову.

Относительно своей позиции. Я против введения русского в качестве второго государственного языка. Но вот знание украинцами украинского языка меня пугает... Поэтому надо, чтобы в законе "Про рекламу" разрешили рекламу на русском языке. Ибо меня пугают:
"Рішай та вирушай"
"Ател'є"
"Ріэлтор-Суми"

и ещё очень много других примеров...
 

qwe

qwe
Відповідь: "Мови" та "языки".

Українська мова найкраща,ми повинні впершу чергу сприяти вживанню Української морви. Я вважаю,що русійська мова-це окупанська мова;)
 

zergius

New Member
Ответ: "Мови" та "языки".

Вообще-то экономика обсуждается в других темах. В этой теме, мне кажется, уместнее будет обсуждать экономические вопросы в связи с языком.

Все равно, если нации не нужен сильный украинский язык, тогда можно говорить о том, что политики не поддерживают язык. Но главная поддержка языка - в действиях самого народа.

Например, сколько книг Вы лично купили на украинском языке, сколько дисков?

Сколько статей в украинской Википедии Вы создали, редактировали?

Любители свободного ПО! Помогите украинизировать Ubuntu/Kubuntu - это просто

Потому что "Хто ж тоді, як не ми, брати"?

А просто бить себя пяткой в грудь - каждый герой.
 

Satori

Well-Known Member
Ответ: "Мови" та "языки".

А на КОЙ? украинизировать ПО? Аби було? Может лучше изучить аглицкий? Или это ПАТРИОТИЗМ?
 

qwe

qwe
Відповідь: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

Я згідний з тим,що кожний громадянин України , якщо він живе в цій кракїні )повинин вільно володіти Українською мовою,не розмовляти нею,аволодіти , якщо він живе в цій кракїні :D:D:D
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: Відповідь: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

Я згідний з тим,що кожний громадянин України , якщо він живе в цій кракїні )повинин вільно володіти Українською мовою,не розмовляти нею,аволодіти , якщо він живе в цій кракїні :D:D:D
якби ще знати, що таке "кракїна"...
Шановний, перше ніж повчати когось, навчіться говорити і писати правильно тією мовою, за яку ви так переживаєте. Цим ви принесете справі українізації набагато більше користі, ніж агітацією.
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: "Мови" та "языки".

у мене стоїть українська версія SuSE Linux 10.0 і мені це дуже приємно. А українізували її такі самі прості люди, як ми. Вивчати англійську, безумовно, необхідно. Але не бачу причин, які могли б стати на заваді українізаціїї відкритого софту.
 

Santolege

Забанен
Ответ: "Мови" та "языки".

Надо, чтобы на державную "мову" переводили слова песен русскоязычных. Может люди хотят иметь выбор, на каком языке им слушать музыку.
 
Зверху