"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Satori

Well-Known Member
Да и вообще, украинский сепаратизм поддерживали материально и научно немецкие национал-социалисты... Которые и разработали ваши теории ;)
Ещё Т.Г. Шевченко писал:
"Колись будем
I по своему глаголать,
Як німец покаже,
А до того й iстopiю
Нашу нам роскаже,
Отоді ми заходимось.
"
Это он как Нострадамус предсказал Вторую мировую или Великую Отечественную. Туманно так и как и полагается пророкам...
 

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Тоді, такий договір, по закону повинен бути зроблений двома мовами, та ще міжнародною! А взагалі, складаються англійською, та додається переклад, котрий слово в слово перекладений з англійської. Але це міжнародні договори, а ми ведемо розмову про те, якщо, між громадянами України в самій Україні, буде складатись договір, і тут може вийти конфліктна ситуація, якщо буде дві мови! Бо використовувати можна або ту або ту, і та чи інша сторона скаже що відмовляеться підписувати договір на іноземній для неї мові... Ось тут і виникає вже конфлік!
Это воистину серьезная проблема.:lol:
Если бы все проблемы с языком были только в этом...
 
З

Зверюга.ua

Guest
Это воистину серьезная проблема.:lol:
Если бы все проблемы с языком были только в этом...
Ну, це була відповід на поставлене питання. а взагалі це буже великі витрати на бланки, на навчання персоналу, бо дві мови, це для держслужбовця обов'язкове знання їх обох... Це чогось всі забули... Та проблем виникне багато....
 

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Ну, це була відповід на поставлене питання. а взагалі це буже великі витрати на бланки, на навчання персоналу, бо дві мови, це для держслужбовця обов'язкове знання їх обох... Це чогось всі забули... Та проблем виникне багато....
На самом деле, безусловно, ГОСУДАРСТВЕННЫЙ язык должен быть один в Украине.Украинский.Но русский, как и все остальные, даже больше, чем все остальные, имеет право на жизнь и развитие.
 
З

Зверюга.ua

Guest
На самом деле, безусловно, ГОСУДАРСТВЕННЫЙ язык должен быть один в Украине.Украинский.Но русский, как и все остальные, даже больше, чем все остальные, имеет право на жизнь и развитие.
Так поясніть мені, його що тут душать? Не дозволяють розмовляти російською? Чи як? Чи нема телеканалів російскомовних? Я нерозумію, де тут утиски?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Это воистину серьезная проблема.:lol:
Если бы все проблемы с языком были только в этом...
Може і проблеми такої немає, але...
Здається дружина Путіна сказала, що інтереси Росії присутні там, де присутня російська мова. Сказано надто гучно, але, як ми бачимо, правда тут є - Москва заробляє дівіденди на проблемі другої державної мови...
 
Останнє редагування:

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Так поясніть мені, його що тут душать? Не дозволяють розмовляти російською? Чи як? Чи нема телеканалів російскомовних? Я нерозумію, де тут утиски?
Утыскив нет.Все идет нормально.Потому, что у нас страна, слава Богу, демократическая.
Если бы еще русских школ парочку оставили - вообще было бы супер.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Утыскив нет.Все идет нормально.Потому, что у нас страна, слава Богу, демократическая.
Если бы еще русских школ парочку оставили - вообще было бы супер.
Якщо бажають російськомовні школи, нехай спонсують їх зі своєї кишені! Я наприклад виплачую податки не за для того що б у моїй країні, мої гроші, використовували для знащення моєї мови!
 
Зверху