"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Я кстати тоже плачу налоги.И уж никак не меньше, чем ты.И почему 2 русскоязычных школы - это зныщэння?А почему в Донецке человек платит налоги и точно так же русский уничтожают?
Зверюга, ты непоследователен.Поверь, у меня абсолютно нейтральная позиция.На мой взгляд, не стоит быть настолько радикальным.
 

Satori

Well-Known Member
Якщо бажають російськомовні школи, нехай спонсують їх зі своєї кишені! Я наприклад виплачую податки не за для того що б у моїй країні, мої гроші, використовували для знащення моєї мови!
Не стоит быть такими наивными - ваши и наши налоги идут не на развитие или подавление "мовных пытань" а просто в карманы товарищей депутатов. А все эти языковые проблемы они используют спекулируя на псевдопатриотических радикальных настроениях отдельных слоев населения Украины дабы оно это население не замечало и не задумывалось бы куда все эти налоги идут. Как и все остальное.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Я кстати тоже плачу налоги.И уж никак не меньше, чем ты.И почему 2 русскоязычных школы - это зныщэння?А почему в Донецке человек платит налоги и точно так же русский уничтожают?
Зверюга, ты непоследователен.Поверь, у меня абсолютно нейтральная позиция.На мой взгляд, не стоит быть настолько радикальным.
Томущо! (цитата) Бо в Україні, державна мова українська, і іншої немає! Подивись, де, у якій розвиненій країні світу, держава витрачає кошти на створення шкіл не з рідною мовою? Де ти таке бачів? Де є школа, у котрій викладається не державною мовою, то є чи приватна, чи експеримент держави... але немає в жодній країні світу, що б на державному рівні спонсувати розвиток мови іншої держави!
Якщо росія так переймається за населення, і за те що мова нищіться, то нехай спонсують відкриття тут шкіл де буде викладання російською, а не вимагають від України що б вона за власні кошти, робила на своїх теренах 5ту колону!
Пане Satori, звідки беруться підручники, та зарплатня вчителям? Не треба вже так перебільшувати...
 

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Томущо! (цитата) Бо в Україні, державна мова українська, і іншої немає! Подивись, де, у якій розвиненій країні світу, держава витрачає кошти на створення шкіл не з рідною мовою? Де ти таке бачів? Де є школа, у котрій викладається не державною мовою, то є чи приватна, чи експеримент держави... але немає в жодній країні світу, що б на державному рівні спонсувати розвиток мови іншої держави!
Якщо росія так переймається за населення, і за те що мова нищіться, то нехай спонсують відкриття тут шкіл де буде викладання російською, а не вимагають від України що б вона за власні кошти, робила на своїх теренах 5ту колону!
Пане Satori, звідки беруться підручники, та зарплатня вчителям? Не треба вже так перебільшувати...
Скажи мне теперь, а в какой стране мира, где половина населения, говорит на другом языке и этот язык не имеет официального статуса?или по крайней мере не финансируется его развитие?
И еще одно.Вот не будь таким категоричным относительно России.Это неправильно.Мы соседи, нам жить бок о бок.Если там плохое правительство и президет - то люди там такие же, как и мы.Уж поверь.
 
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Скажи мне теперь, а в какой стране мира, где половина населения, говорит на другом языке и этот язык не имеет официального статуса?или по крайней мере не финансируется его развитие?
И еще одно.Вот не будь таким категоричным относительно России.Это неправильно.Мы соседи, нам жить бок о бок.Если там плохое правительство и президет - то люди там такие же, как и мы.Уж поверь.
Скажи мені тепер, чи заслуговує ця мова підтримки, якщо через неї, силами північного сусіда, третина українців відмовилась від своєї власної.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Скажи мне теперь, а в какой стране мира, где половина населения, говорит на другом языке и этот язык не имеет официального статуса?или по крайней мере не финансируется его развитие?
И еще одно.Вот не будь таким категоричным относительно России.Это неправильно.Мы соседи, нам жить бок о бок.Если там плохое правительство и президет - то люди там такие же, как и мы.Уж поверь.
Скажи мені, чому в тому самому Ізраїлі, більшість населення розмовляє російською, але держава не створює за свій кошт російськомовні школи... Та таж сама Литва, Латвія, Естонія, Грузія, Казахстан, Турменістан, доречі у цих двох країнах взагалі заборонено вживання російської мови... Так що, ще треба приклади? Чи як? Чи нам треба падати на коліна і цілувати ноги росії за те що 400 століття, наш народ винищувався, винищувалась наша культура, наша мова, наші традиції...
 
S

[stella_alpina]

Guest
Правильно, давайте и мы закроем все русские школы, запретим разговаривать на русском, всех, кто считает русский русский своим родным языком, лишим украинского гражданства и депортируем в Россию, забудем об их интересах, начхаем на их мнение, зато будем патриотами :lol:
Патриотизм - это хорошо, но не тогда, когда он граничит с ярым национализмом. В решении языкового вопроса нужно учитывать мнение всех сторон. А у нас русскоязычных примерно столько же, сколько украиноязычных. Русскому языку, как минимум, привилегированное положение.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Правильно, давайте и мы закроем все русские школы, запретим разговаривать на русском, всех, кто считает русский русский своим родным языком, лишим украинского гражданства и депортируем в Россию, забудем об их интересах, начхаем на их мнение, зато будем патриотами :lol:
Патриотизм - это хорошо, но не тогда, когда он граничит с ярым национализмом. В решении языкового вопроса нужно учитывать мнение всех сторон. А у нас русскоязычных примерно столько же, сколько украиноязычных. Русскому языку, как минимум, привилегированное положение.
Я тільки за! У нас виїде увесь Донецьк, Крим, Луганськ, пів Харкова! Відразу зникне проблема російської мови, відразу зменьшиться безробіття, та і з злочинністю буде полегше, бо як ми знаємо донецький край, це найзлочінніший регіон України!
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Вот не будь таким категоричным относительно России.Это неправильно.Мы соседи, нам жить бок о бок.Если там плохое правительство и президет - то люди там такие же, как и мы.Уж поверь.
Вибачте, що я повторююсь, але хочу Вам сказати, що в Росії і президент і уряд постали виключно, через підтримку тих самих людей (народ обрав в другий раз президента, а той "склепав" свій уряд). І їх рейтингам (народній довірі, в процентах) може позаздрити будь-який політик на Земній кулі. Тому в мене аж ніяк не виходить розділити тих людей і тих політиків.
А ще хтось сказав: "Народ має той уряд, на який заслуговує".
 

Merime

New Member
Правильно, давайте и мы закроем все русские школы, запретим разговаривать на русском, всех, кто считает русский русский своим родным языком, лишим украинского гражданства и депортируем в Россию, забудем об их интересах, начхаем на их мнение, зато будем патриотами :lol: .
Для чого ці крайнощі? Йдеться лише про послідовну підтримку рідної мови. Щодо інших мов, то вони мають і реальні і законодавчі гарантії розвитку.
Патриотизм - это хорошо, но не тогда, когда он граничит с ярым национализмом.
Для мене патріотиз і націоналізм - синоніми. Та й давньоруськеслово "ярий" не таке вже й погане: яр-тур Всеволод, Ярило, яровина і т.п.
Русскому языку, как минимум, привилегированное положение.
Він його має (на відміну від національної мови). У цьому і корінь проблеми.
 
Зверху