Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Юлія Тимошенко

то її особисті проблеми і проблеми тих, хто вірив таким обіцянкам. Я до них не маю стосунку. Ще раз наголошую: Президент і міністр оборони не дозволять будь-кому втручатися у справи національної безпеки і оборони. За законом, який ще ніхто не скасував, перехід до повністю контрактної армії заплановано на 2010 рік.
З.І.: мене особисто дратує така риса характеру Юлії Володимирівни, як невгамовне бажання наводити порядок там, де вона не зовсім компетентна.
 

Andys

New Member
Ответ: Юлія Тимошенко

значит Президента с сверх полномочиями пнут в сторону
 

Bug

New Member
Ответ: Відповідь: Юлія Тимошенко

то її особисті проблеми і проблеми тих, хто вірив таким обіцянкам. Я до них не маю стосунку. Ще раз наголошую: Президент і міністр оборони не дозволять будь-кому втручатися у справи національної безпеки і оборони. За законом, який ще ніхто не скасував, перехід до повністю контрактної армії заплановано на 2010 рік.
З.І.: мене особисто дратує така риса характеру Юлії Володимирівни, як невгамовне бажання наводити порядок там, де вона не зовсім компетентна.
А ви знаєте де вона компетентна а де ні, ага?Не смішіть людей своїми коментами.
 

Bug

New Member
Ответ: Юлія Тимошенко

кстати! до срока первого обещания-отмены призыва-осталось чуть более 2 мес... ждем-с!

и пусть кто-то потом скажет что он не "биомасса" для юли
Дивно, голосцуєте за яника а чекаєте від юльки.
 

Bug

New Member
Ответ: Юлія Тимошенко

Чекаємо щоб давати людям факти в обличчя, щоб почути що не такий вона вже і янгол
Знаєте, якщо влада помаранчевих вас і таких як ви не задовільняє, то не робіть з цього національного лиха.Значить не треба було фальсифікувати вибори в 2004, чи ще там щось в цьому дусі.Адже знали, що робили.
От так.Он двічі несудимому, також, помаранчеві козли заважають.
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Юлія Тимошенко

А ви знаєте де вона компетентна а де ні, ага?Не смішіть людей своїми коментами.
Смешат бютофилы, когда превозносят своего идола и наделяют божественным могуществом и ангельской невинностью. Присмотритесь-ка повнимательнее - лживая стареющая баба, алчущая нарубить бабла и упиться властью. Основное хобби которой, развести доверчивых избирателей (читай: лох%в), а потом, когда прорывы преобразуются в рвотные позывы, растрезвонить на всю страну, как ей помешали. :)
 

Bug

New Member
Ответ: Відповідь: Юлія Тимошенко

Смешат бютофилы, когда превозносят своего идола и наделяют божественным могуществом и ангельской невинностью. Присмотритесь-ка повнимательнее - лживая стареющая баба, алчущая нарубить бабла и упиться властью. Основное хобби которой, развести доверчивых избирателей (читай: лох%в), а потом, когда прорывы преобразуются в рвотные позывы, растрезвонить на всю страну, как ей помешали. :)
Хто там нарубав бабла вже відомо.
І результат її роботи коли вона була премьєром також відомий, так само як результат роботи нинішнього премьєра ці своїм стабільним ростом цін.
Але я вас розумію, але не поділяю.Що тут доказувати, хто хотів той зрозумів.Кожен вибирає своє.
Як кажуть, кому війна, а кому...
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Відповідь: Юлія Тимошенко

то її особисті проблеми і проблеми тих, хто вірив таким обіцянкам. Я до них не маю стосунку. Ще раз наголошую: Президент і міністр оборони не дозволять будь-кому втручатися у справи національної безпеки і оборони. За законом, який ще ніхто не скасував, перехід до повністю контрактної армії заплановано на 2010 рік.
З.І.: мене особисто дратує така риса характеру Юлії Володимирівни, як невгамовне бажання наводити порядок там, де вона не зовсім компетентна.
А чому тоді НУ-НС подписало программу коаліції де призив отміняють з першого січня ??? Я вважаю що Тимошенко виконає свою обіцянку , а якщо ні - то це буде вина президента ...
 
Статус
Закрита.
Зверху