Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

Andys

New Member
Ответ: Юлія Тимошенко

я так понял Тимошенко на содержании у мужа/любовника?
 

PoiZoN

New Member
Ответ: Юлія Тимошенко

И зятька своего, шахтёрского рокера :))))
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Ответ: Юлія Тимошенко

Шахтёры это ж те, кто из донецка, бандиты, кто мочится в подъезде и тд... ваша идеология?
1) Те, що Шон Карр зняв кліп про шахтерів, ще не означає, що він шахтер, а тим паче бандит. У Rammstein також є кліп, знятий в українській шахті. Вони - теж донецькі шахтарі?
2) Поняття "донєцкіє" не означає усіх жителів Донеччини, а означає представників донецького кримінального клану. Я особисто був і в Донецьку, і на Луганщині - там живуть звичайні працьовиті люди, які не мають жодного стосунку до крадіжок стратегічних підприємств та інших злочинів "донєцкіх".
3) Ваша іронія стосовно Тимошенко та її зятя в процитованому мною пості та попередньому не доречна.

З.І.: не подумайте, що я прихильно ставлюся до ЮТ. Це не так. Як на мене, то всі політики захищають власні інтереси та інтереси своїх бізнес-кланів. Просто не зміг спокійно прочитати повідомлення, де всі жителі Донецька називаються бандитами
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Юлія Тимошенко

Интересно как Юлия Тимошенко будет исполнять свои обещания . А их немало(отмена воинской обязанности с 2008,отдать потерянные вклады за 2 года итд.)
Или она надурит по наглому своих избирателей , или господа пристегните ремни -полет будет нормальный.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Юлія Тимошенко

Интересно как Юлия Тимошенко будет исполнять свои обещания . А их немало(отмена воинской обязанности с 2008,отдать потерянные вклады за 2 года итд.)
Или она надурит по наглому своих избирателей , или господа пристегните ремни -полет будет нормальный.
Сначала дайте ей власть - а то пока она в оппозиции а вы уже на неё начали неправду говорить . Юля всё выполнит надеюсь что обещала :)
 
Статус
Закрита.
Зверху