Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

sezal

українець/веб-програмiст
taurus__73 сказав(ла):
Я не в захваті від дій уряду.... Назвіть мені будь ласка, що корисного для економіки України вона зробила......
а ви є фахiвцем в цiй галузi? я наприклад, не можу об'єктивно оцiнити дiї уряду i робити якiсь висновки. Але особисто я бачу, що вона i вдень i вночi намагається зробити все, що вiд неї залежить. Так, iнодi не все вдається як хотiлося б. Я вважаю, що нiчого тут страшного немає, бо в таких умовах як працює її уряд (коли попередники пообiцяли беличезнi пенсiї, але не збирались їх виплачувати, коли попереднiй уряд насильницькими методами вимагав сплачувати податки на рiк вперед) нiхто ще не працював - вона i так робить неможливе.

А пiдвищення цiн на м'ясо, цукор, бензин - це вина не уряду. Вiн якраз намагався усiма силами виправити ситуацiю. М'ясо дороге, бо його в Українi просто мало (в десятки разiв скоротилась кiлькiсть рогатої худоби). Цукор - монополiсти захотiли заробити грошi. Уряд намагався прийняти закон який би дозволив ввезти незначну кiлькiсть цукри i збити цiни (так робилось кожного року i всi за такi закони голосували), а тут комунiсти, сдпу(ноль), регiони вперлись i захотiли зробити лище шкоду Українi - таким людям байдуже якi там цiни - вони собi рейтинг набивають. От робiть самi висновчи чи голосувати за них чи нi.

Я вважаю, що пiсля таких складних президентських виборiв, коли всю вертикаль влади довелось формувати з нуля вона просто молодець.

нi i з вiдомих крокiв це:
1. в 2.5 збiльшились доходи з таможнi (хоча i зараз ситуацiя складна i принципово нiчого не змiнилось)
2. скасували вiльнi економiчнi зони - вiдкрили дверi рiвнiй конкуренцiї
3. постiйно скасовую всiлякi льготи i обмеження я заважають пiдприємцям (зараз скасовано декiлька сотень таких постанов попереднього уряду)
4. намагаються повернути пiдприємства, якi були приватизованi з величезними порущеннями тобто було просто вкраденi за безцiнь.
5. результатом є додатковi 30млрд. грн. питянутi з тiнi, якi пiшли на соцiальнi виплати.
6. З початку року в українi збiльшилось в двiчi кiлькiсть варiтних дiтей!!!! нарешти. 8 тис. допомоги таки зiграли своє.

Перелiчувати можна довго ще. Я б краще назвав тi моменти, якими я не задоволений:

1. вкрай потрiбно мiняти (радикально) податкове законодавство.
2. судову систему
3. усiма способами сприяти розвитку малого бiзнесу
4. я б не хотiв, щоб гiгант Криворiжсталь та iншi стратегiчнi пiдприємства були приватизованi - карще б залишити їх у державнiй власности, бо через декiлька рокiв можемо пошкодувати. Але у неї немає вибору - в бюджерi не вистачає грошей :(
 
Останнє редагування:

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
найголовнішим досягенням пані Юлі,на мою думку,є те що прорівняно з минулим роком потік грошей до бюджету збільшився на 30%
і це при тому,що нафта на світових ринках коштує захмарну ціну,а ціна на сталь впали,тож без суттевого росту промисловості збільшити доходи бюджету можна тільки одним шляхом-це вивести більшу частину економіки з тіні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
І це головний і великий крок до цивілізованного суспільства і процвітання!
 

taurus__73

New Member
Модератор
sezal сказав(ла):
А пiдвищення цiн на м'ясо, цукор, бензин - це вина не уряду. Вiн якраз намагався усiма силами виправити ситуацiю. М'ясо дороге, бо його в Українi просто мало (в десятки разiв скоротилась кiлькiсть рогатої худоби). Цукор - монополiсти захотiли заробити грошi. Уряд намагався прийняти закон який би дозволив ввезти незначну кiлькiсть цукри i збити цiни (так робилось кожного року i всi за такi закони голосували), а тут комунiсти, сдпу(ноль), регiони вперлись i захотiли зробити лище шкоду Українi - таким людям байдуже якi там цiни - вони собi рейтинг набивають. От робiть самi висновчи чи голосувати за них чи нi.
Давай почерзі...
1. БЕНЗИН - я не працюю в цій галузі тому сперечатися не буду....
2. ЦУКОР - ой шановні... декілька людей заробили чимало МІЛІОНІВ грошей на ввозі сирцю в Україну.... Я так гадаю що це не Ахметов з Януковичем....
ДЕ ЩЕ ТАКИХ ДУРНІВ ЗНАЙДЕТЕ ЩОБ ЗА МІСЯЦЬ ДО ПОЧАТКУ ВИРОБНИЦТВА ЦУКРУ З БУРЯКУ, Завести сирець.... поперше якщо це дія уряду на зниження ціни, то маю вам сказати що для того щоб відбілити сирець..... Потрібно незначну роботу провести на цукровому заводі по підготовці до переробки сирцю, як не крути це декілька тижнів... Звідси висновок... ЦЕЙ ЦУКОР (з сирцю) З"ЯВИТЬСЯ НА РИНКУ ОДНОЧАСНО З ЦУКРОМ БУРЯКОВИМ... НАВІЩО ДУРИТИ ЛЮДЕЙ???.... ЦЕ СПЛАНОВАНА АКЦІЯ.. ПОПЕРШЕ ЗАРОБИТИ ДЕШЕВЫ ГРОШІ НА СИРЦЮ..... А Я НЕ ЗДИВУЮСЬ ЯКЩО ЦЕЙ ЦУКОР (з сирцю) БУДЕ ЗАКУПЛЕНО ДО ДЕРЖАВНИХ ЗАПАСІВ НЕ ЗА МАЛУ ЦІНУ..... А ПО ДРУГЕ ЗБИТИ ЦІНУ САМЕ В ТОЙ ЧАС КОЛИ ЦУКОР З"ЯВИТЬСЯ НА ЦУКРОВИХ ЗАВОДАХ, ТА В СІЛЬГОСП.ГОСПОДАРСТВАХ.... ЧУДОВА РОБОТА.....
3. М"ЯСО - ІДЕЯ З ЗНЯТТЯМ МИТА НА ВВІЗ МЯСА ЦЕ З ПІДРУЧНИКІВ ПО РОЗВАЛУ ЕКОНОМІКИ, ЯКИЙ ПИСАВ ГОРБАЧОВ...

sezal сказав(ла):
вважаю, що пiсля таких складних президентських виборiв, коли всю вертикаль влади довелось формувати з нуля вона просто молодець.
ЯКА ВЕРИТКАЛЬ, З ЯКОГО НУЛЯ... ДЕ ЦЕ ТИ ТАКЕ ВИЧИТАВ????

sezal сказав(ла):
1. в 2.5 збiльшились доходи з таможнi (хоча i зараз ситуацiя складна i принципово нiчого не змiнилось)
ТВОЇ СЛОВА "принципово нiчого не змiнилось" ЗГОДЕН...
sezal сказав(ла):
вiдкрили дверi рiвнiй конкуренцiї
ЩО ЗМІНИЛОСЯ В ПЛАНІ КОНКУРЕНЦІЇ, З ТИМ ЩО БУЛО У МИНУЛОМУ???
sezal сказав(ла):
постiйно скасовую всiлякi льготи i обмеження я заважають пiдприємцям (зараз скасовано декiлька сотень таких постанов попереднього уряду)
ЗГОДЕН, СКАСОВУЮТЬ ПІЛЬГИ У ТИХ ХТО ЇХ ПІДТРИМУВАВ... ЦЕ ФАКТ... ТАКА ЇЇ ПОДЯКА..
sezal сказав(ла):
намагаються повернути пiдприємства, якi були приватизованi з величезними порущеннями тобто було просто вкраденi за безцiнь.
ВИ МАБУДЬ ВІД ЦЬОГО ЩОСЬ МАТИМЕТЕ? ПРОШУ НЕ ПЛУТАТИ СЛОВА "ПОВЕРНУТИ" ТА "ПЕРЕПРОДАТИ"... НІХТО ДЕРЖАВІ (ТОБТО НАМ З ВАМИ) НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ НІЧОГО ПОВЕРТАТИ....ПРОСТА ЗМІНА ГОСПОДАРЯ..
sezal сказав(ла):
результатом є додатковi 30млрд. грн. питянутi з тiнi, якi пiшли на соцiальнi виплати.
ТИ ЇХ РАХУВАВ? ЦЕ ГРОШІ З ПОДАТКІВ ЯКІ ЗБІЛЬШИЛИСЯ З ЦІНИ НА БЕНЗИН ТА ЦУКОР...
sezal сказав(ла):
З початку року в українi збiльшилось в двiчi кiлькiсть варiтних дiтей!!!! нарешти. 8 тис. допомоги таки зiграли своє
БЕЗГЛУЗДА ТА ТУПА ЗА СВОЇМ ЗМІСТОМ ФРАЗА... АЯКЖЕ ВВЕДЕНЕ ПІВ РОКУ ТОМУ ЗБІЛЬШЕНЯ ДОТАЦІЇ НА НАРОДЖЕННЯ ВЖЕ ПРИВЕЛИ ДО ЗРОСТАННЯ.... ЯКІ У НАС БАТЬКИ ДАЛЕКОЗОРІ, ПЕРЕД ПРЕЗИДЕНТСЬКИМИ ВИБОРАМИ ТАК СПЛАНУВАТИ.....

ПЛЮСІВ НЕМАЄ...... А ЧАС ІДЕ.... ДЕ ОБІЦЯНІ ІНВЕСТИЦІЇ....
НАЗВІТЬ ХОТЬ ОДНЕ НОВЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО В СУМАХ ЯКЕ ВІДКРИЛИ (АБО ХОЧАБ ПОЧАЛИ БУДУВАТИ)
 

Satori

Well-Known Member
ТАУРУС! ---это твое послание ----Ты серьёзно думаешь что снижение пошлины на ввоз мяса это благо, для Украины???? Ты понимаешь на защиту кого были направленны действия как ты выражаешься "социков" ?? Спрашивать нужно (уж извините) не у пенсионеров, а у так сказать отечественных производителей и переработчиков.... а пенсионеру мясо что по 35, что по 20, что по 1 грн... Всё равно всё кругом не так...
А угробить отрасть это раз плюнуть.....
А вот ответ - и надо ТАКУЮ отрасль угоробить! Ты где вообще видел отрасль???
Есть только мясная мафия. Не производящая мясо а навязывающая населению соевые продукты за все возрастающие цены. Конкуренция же никогда не вредила - и если бы Тимоха не испугалась бы этой мафии и все таки стала закупать мясо - то местные спекулянты и правда разорились бы а пришли НАСТОЯЩИЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ!
Увы - не получилось - и не стоит обвинять премьера. Народ сам виноват. Не захотел поддержать.
Та же ситуация и с сахаром - во как раскричались! - наши "производители" готовы угробить урожай свеклы лишь бы не дать упасть ценам. Где же тут конкуренция и рыночная экономика - когда ВСЕ В РУКАХ ОПРЕДЕЛЕННЫХ ЛИЧНОСТЕЙ - депутатов, которые и бояться все это добро и лафу потерять.
Но монополизм все равно будет разрушен! Иначе мы скатимся в пропасть.
Я был в Польше и видел там массу всяких мясных продуктов - не только польских!!!- венгерских, французских, немецких, само собой, голландская ветчина - просто сказка! - И СТОИТ КАК НАША СОЕВАЯ ДЕТСКАЯ! - в пересчете на доходы населения! Защищать наших "производителей" - это значит разрушать наше будущее - богатое будущее!
Если уж выбрали капитализм - так давайте дадим ему войти в нашу жизнь на все сто процентов а не только для хамов от власти. Типа нашего щербаня, который вообще понятие нормальной колбасы свел на нет.
 

taurus__73

New Member
Модератор
Satori сказав(ла):
ТАУРУС! ---это твое послание ----Ты серьёзно думаешь что снижение пошлины на ввоз мяса это благо, для Украины???? Ты понимаешь на защиту кого были направленны действия как ты выражаешься "социков" ?? Спрашивать нужно (уж извините) не у пенсионеров, а у так сказать отечественных производителей и переработчиков.... а пенсионеру мясо что по 35, что по 20, что по 1 грн...

А вот ответ - и надо ТАКУЮ отрасль угоробить! Ты где вообще видел отрасль???
Есть только мясная мафия. Не производящая мясо а навязывающая населению соевые продукты за все возрастающие цены. Конкуренция же никогда не вредила - и если бы Тимоха не испугалась бы этой мафии и все таки стала закупать мясо - то местные спекулянты и правда разорились бы а пришли НАСТОЯЩИЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ!
а пришли НАСТОЯЩИЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ!
ТЫ РАЗДЕЛЯЙ ПОЖАЛУСТА ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ, И ПЕРЕРАБОТЧИКОВ....
ЭТО БЕЗПОШЛИННОЕ МЯСО ПОПАЛО БЫ НА ТЕЖЕ МЯСОКОМБИНАТЫ ЧТО И МЯСО ИЗ НАШИХ СЕЛЬХОЗ.ХОЗЯЙСТВ... КТО ВЫИГРАЕТ??? ИМЕННО ТА МЯСНАЯ МАФИЯ ПРО КОТОРУЮ ТЫ ПИШЕШЬ ... А ВОТ В ХОЗЯЙСТВАХ НИ КТО НЕ ЗАХОЧЕТ ЗАНИМАТЬСЯ РАЗВЕДЕНИЕМ СКОТА....... ВСЁ ВЫРЕЖУТ БЕЗ ВОССТАНОВЛЕНИЯ ПОГОЛОВЬЯ.....
ЭТО БЛАГО ДЛЯ ЕКОНОМИКИИ ???

Satori сказав(ла):
а пришли НАСТОЯЩИЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ!
ПОКАЖИ ПАЛЬЦЕМ ГДЕ ОНИ???? ЧТО ТЫ МЕЛЕШЬ???? Я С ЭТИМИ ПРОИЗВОДИТЕЛЯМИ (ПОДЧЕРКИВАЮ НЕ ПЕРЕРАБОТЧИКАМИ) КАЖДЫЙ ДЕНЬ ОБЩАЮСЬ.... ПОЙДИ ИМ ЭТО РАСКАЖИ...
 

Satori

Well-Known Member
Ну если так - гиблое дело - кушаем и дальше сою и мох в виде колбасы.
Ведь и готовых продуктов мясных сюда не пустят. Все ради них бедненьких - производителей-переработчиков. Видишь - я отделил одних от других. Воспитали их так видать.
Но все равно! - только конкуренция исправит дело. Или что? Что по твоему надо делать? Рецепт есть? Очень бы хотелось выслушать. Вот представь что у тебя возможность воплотить свой план в жизнь. Что бы ТЫ сделал и чего бы стал добиваться - в смысле мяса? Нарисуй картину, если не облом.
 

taurus__73

New Member
Модератор
Satori сказав(ла):
Ну если так - гиблое дело - кушаем и дальше сою и мох в виде колбасы.
Ведь и готовых продуктов мясных сюда не пустят. Все ради них бедненьких - производителей-переработчиков. Видишь - я отделил одних от других. Воспитали их так видать.
Но все равно! - только конкуренция исправит дело. Или что? Что по твоему надо делать? Рецепт есть? Очень бы хотелось выслушать. Вот представь что у тебя возможность воплотить свой план в жизнь. Что бы ТЫ сделал и чего бы стал добиваться - в смысле мяса? Нарисуй картину, если не облом.
С тобой неинтересно, ты не вникаешь в суть вопроса..... ТЫ МОЖЕШЬ ПОНЯТЬ, ЧТО ДОБАВЛЯТЬ СОЮ БУДУТ КАК В УКРАИНСКОЕ МЯСО ТАК И В ИМПОРТНОЕ.... А ПОСЛЕ ТОГО КАК У НАС ВЫРЕЖУТ СКОТ, ЦЕНЫ НА ИМПОРТНОЕ МЯСО ПОДЫМУТ.... И КАК ХАВАЛИ МЯСО С СОЕЙ (не худший вариант) ТАК И БУДЕМ ХАВАТЬ, А ВОТ ДЕНЬГИ ЗА МЯСО, БУДУТ КАПАТЬ В ВСЯКИЕ ДОЧЕРНИЕ ПРЕДПРИЯТИЯ, ГОСУДАРСТВЕННЫХ СТРУКТУР..... НИЧЕГО ИЗОБРЕТАТЬ НЕ НУЖНО,ДЕДУШКА КУЧМА УЖЕ ВСЁ ПРИДУМАЛ... И МЫ УВЕРЕННО ИДЁМ ТЕМ ЖЕ ПУТЁМ.....
 

Satori

Well-Known Member
Это ВСЕ понятно - можешь не объяснять который раз - только конкуренция даст возможность делать все более качественные продукты - это знает любой. И я за нее!!! Любыми - ЛЮБЫМИ - путями! Без нее - ДЕНЬГИ ЗА МЯСО, БУДУТ КАПАТЬ В ВСЯКИЕ ДОЧЕРНИЕ ПРЕДПРИЯТИЯ, ГОСУДАРСТВЕННЫХ СТРУКТУР..... это ясно.
Я ждал что ты нарисуешь свой план - его не оказалось.
Увы - с тобой не интересно - ты не вникаешь в суть вопроса!
 
O

Osiris

Guest
[ :ven: Розумна,приваблива,лідер, жінка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :snipersmi [/COLOR[/COLOR]]
 

taurus__73

New Member
Модератор
Satori сказав(ла):
только конкуренция даст возможность делать все более качественные продукты - это знает любой. И я за нее!!! Любыми - ЛЮБЫМИ - путями!
ДА КАК МОЖНО КОНКУРИРОВАТЬ С ДОТАЦИОННЫМ ИМПОРТЫМ МЯСОМ.....???
ИЛИ САХАРОМ ИЗ СЫРЦА.....???
КАКАЯ ЖЕ ЭТО КОНКУРЕНЦИЯ????? ЭТО ОБМАН...
 
Статус
Закрита.
Зверху