Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

mangust

патріот
Відповідь: Юлія Тимошенко

Водночас Тимошенко спростувала можливість своєї відставки з посади глави уряду: "Зараз багато говорять, що Тимошенко кине уряд, хоче піти у відставку і піти керувати Києвом. Не вірте в ці балачки".

Прем'єр заявила, що ніколи не йшла від відповідальності, знаходячись на будь-якій з державних посад.

"Я не пам'ятаю жодного разу, щоб я хлопнула дверима і пішла відпочивати, або переклала на когось відповідальність, або сказала: робіть, а я потім прийду - з більшими повноваженнями. Категорично – ні".

"Посаду, яку ви мені доручили, я ніколи не кину до тих пір, поки ви не кинете свої бюлетені так, що ми вам станемо не потрібні", - заявила Тимошенко.
 

mangust

патріот
Відповідь: Юлія Тимошенко

Прем'єр-міністр, лідер виборчого блоку БЮТ на виборах у Київраду Юлія Тимошенко заявляє про необхідність посилення повноважень уряду.

Про це вона сказала у понеділок під час зустрічі з виборцями Голосіївського району Києва, повідомляє УНІАН.

"Я чесно говорю: я чотири місяці промовчала і намагалася склеювати (демократичну коаліцію), як могла", - зазначила Тимошенко.

"Далі ми просто просуватимемося, не звертаючи уваги ні на які перешкоди: потрібно міняти Конституцію, потрібно посилювати владу уряду, потрібно брати губернаторів під керівництво – значить, ми будемо це робити", - додала вона.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Юлія Тимошенко

LOL... Тоді поясніть мені, навіщо їй президентське крісло? І чим вона відрізняється від В.Ф.Януковича з його голубою братією? Чи всі забули, як 2004 року Яник програв вибори, а згодом не без "добрих людєй" (тобто Мороза) змінили Конституцію, тим самим збільшивши повноваження уряду, і зменшвши повноваження Президента (тепер вже не Яника). Скільки можна "кроїти" конституцію на свої потреби?! Взагалі, коли країною керує ОДИН дурень... а коли 450 придурків то це мінімум психіатрична клініка, в якій 450 Наполеонів, Цезарів, Леніних ( а те що кожен депутат себе таким вважає, так це факт!)творитимуть "третю світову" (((((.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Юлія Тимошенко

LOL... Тоді поясніть мені, навіщо їй президентське крісло? І чим вона відрізняється від В.Ф.Януковича з його голубою братією?
Мабудь тим відрізняєтся що не їзде з братією Януковича (наприклад Ахметовим) в одній машині за рюлем , не гостює в них дома і не наберає людей Януковича в свій секретаріат :)
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Юлія Тимошенко

Ахметов - не братія ))))) Ахметов - Хазяїн Януковича ))))))))
А хто кзазав "Що мені всеодно, якого кольору у людини партквиток, аби він був професіоналом" Чому Юлькі можна, а Ющенку ніззя?

І де докази, що Юлька там не була (вдома у Ахметова), шансів то у неї більше, земляки ж ))))
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Юлія Тимошенко

Ахметов - не братія ))))) Ахметов - Хазяїн ))))))
Ну добре - с Хазяїном :)

І де докази, що Юлька там не була (вдома у Ахметова), шансів то у неї більше, земляки ж ))))
Справа в тому що те що Ющенко був - це факт , а насчёт Юльки - в нашій країні нічого не утаїшь - якби була (вже-б на всю країну трубили ...)
 

sum4ataya

Забанен
Ответ: Юлія Тимошенко

Главная задача на сегодня, не пустить в мерию кандидата от ЮВТ, то есть Турчинова, ведь он по-тихому, прикрываясь своей сектой, уничтожит до конца исторические архитектурные ансамбли Киева под застройку. Юля решила денежный ручей от строек Киева перенаправить к себе.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Юлія Тимошенко

Serg_T і Life-ua, ну ви що не розумієте, що ваша розмова по Ахметова, Ющенко, Януковича, це розмова про них, а тема присвячена Тимошенко? Припинить, будь ласка оффтоп.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Відповідь: Юлія Тимошенко

Serg_T і Life-ua, ну ви що не розумієте, що ваша розмова по Ахметова, Ющенко, Януковича, це розмова про них, а тема присвячена Тимошенко? Припинить, будь ласка оффтоп.
Выбачаюсь :) , я тільки написав комментар ...
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Юлія Тимошенко

Справа в тому що те що Ющенко був - це факт , а насчёт Юльки - в нашій країні нічого не утаїшь - якби була (вже-б на всю країну трубили ...)
Хах.. не утаїш, коли це вигідно обом, то утаїти можна все, особливо коли "чесні" журналюги в кишені ;), чи ти думаєш всі їхні віли та майбахи з неба попадали?
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху