Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Юлія Тимошенко

Девушка,в госкомрезерве продукты не могут быть свежими.
Там Вы можете попробовать говядину выдержкой лет 20-25.(она конечно же была в замороженном состоянии)
Покрайней мере раньше так было. закладывалось свежее а снималось с хранения самое старое.
Так что не расстраивайтесь и приятного Вам аппетита!
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Юлія Тимошенко

мій друг в армії мав змогу поїсти тушківку майже 50-річної давнини ще з радянського стратегічного резерву (консервувалась гама-випромінюванням). Живий і здоровий досі.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Юлія Тимошенко

Тю... так я знаю що зараз сиром солдатиків ще 194Х років годують ))
 
Останнє редагування:

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Юлія Тимошенко

мій друг в армії мав змогу поїсти тушківку майже 50-річної давнини ще з радянського стратегічного резерву (консервувалась гама-випромінюванням). Живий і здоровий досі.
і не стратегічного , а військового ))
 

mangust

патріот
Відповідь: Юлія Тимошенко

Директор Національного інституту стратегічних досліджень Юрій Рубан вважає, що через неефективну державну політику у сфері роздержавлення серйозні іноземні інвестори втрачають інтерес до українських приватизаційних об’єктів.
На думку Рубана, етап, коли в Україні приватизувалися окремі об’єкти вже минув, зазначає Німецька хвиля.
Зараз владі слід подумати про часткове інфраструктурне роздержавлення – залізниці, автомобільних доріг, портів. Однак чітких та прозорих приватизаційних механізмів немає, тому тут годі й очікувати на інтерес іноземних компаній, констатує експерт.

"Стратегії, програми приватизації в нас немає. Законодавства про приватизацію, акціонерні товариства - нічого в нас немає. А просто встає той чи інший політик і каже, повірте мені, я такий хороший і зроблю наступну приватизацію чисто, благородно і так, що ви заплачете", - сказав Рубан.

Науковці НІСД зауважують, що приватизація в Україні має бути менш політизованою. Також необхідно розробити державні гарантії, які б унеможливлювали реприватизацію, передбачити механізми контролю за виконання інвестором своїх зобов’язань та розширити повноваження Фонду держмайна.

Українська правда
 

sum4ataya

Забанен
Ответ: Юлія Тимошенко

В политической войне должен победить Ющенко, иначе народу придется туговато. ЮТ не рассчиталась с Россией за газовые долги, об этом говорят все Российские СМИ, хотя в интервью ЮВТ сообщила другую информацию, то есть все наоборот, она научилась выкручиваться из ситуаций, но народ мучить ей осталось недолго, выборы покажут кто достойней.
 

sum4ataya

Забанен
Ответ: Юлія Тимошенко

Юля совсем уже подзабыла про выплаты вкладов, у неё сейчас совсем другие заботы. ЮВТ разжигает постоянно политические конфликты и не только. Скоро избиратели перестанут отдавать за неё свои голоса, и это мы увидим уже на Киевских выборах мэра в мае.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Юлія Тимошенко

Я думаю что поддерживать Юлю можно только по трем причинам:

1. Нравится ее анфас или с другой стороны.
2. Чисто спортивный интерес.
3. полная наивность ,граничащая с ограниченностью.

Хотя в небольших дозах и она полезна тоже
 
Останнє редагування:

zergius

New Member
Відповідь: Ответ: Юлія Тимошенко

Я думаю что поддерживать Юлю можно только по трем причинам:

1. Нравится ее анфас или с другой стороны.
2. Чисто спортивный интерес.
3. полная наивность ,граничащая с ограниченностью.

Хотя в небольших дозах и она полезна тоже
Похоже что все правительства последних лет можно поддерживать по этой же причине. Увы, но количество профессионалов среди министров стремится к нулю. Что открывает перспективы исследованию в ключе "Влияние должности на снижение умственных способностей и риторику политиков".

И еще, цитата в тему:
"Рецепт дня - салат из капусты и бананов под названием "Об’єднай береги Дніпра"".
 
Статус
Закрита.
Зверху