Правий сектор

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Шановні, ви про ВКонтакт вже загнули. Там ще багато різних сторінок є, якщо ви не знали.



Ще й відверто фашистські зустрічав, в тому числі і російські.
Чому не банять? Може у ФСБ не достатньо впливу щоб по впливати на власників ВК. Може їм самим цікаво там інформацію отримувати. Була така інформація, що там є можливість блокування певних сторінок для відвідувачів Росії і сторінка ПС була у тому переліку. Але достовірно я це стверджувати не буду, бо я не в Московії, а в Україні живу.

У ПС ще й фейсбуці сторінка є. То що, тоді ПС крім ФСБ ще й ЦРУ, Массаду і ще комусь там продались?

Щодо підписників. У Московії теж не все так однорідно, як би Путіну хотілось. І ПС не русофобський, а тільки антіімперський, антіпутінський, якщо вже цей бік розглядати.
 

bortn5

Well-Known Member
В любом случае действия ПС, сейчас только раскачивают ситуацию в стране.В чем проявляется их патриотизм на данный момент???
 
Ні, ви просто йдете на поводу у сусідньої держави, особисто ПС її не розгойдує аж ніяк, не було б ПС знайшли б інший привід і Ви б казали що от оті до кого дої......ль РФ провокатори. А те що сусідня країна втручається во внутрішні справи нав'язуючи свою політику використовуючи військову агресію то знаєте вже занадто. Крим вони вже давно хотіли віджати, але не було приводів, а тут така гарна нагода...
 

bortn5

Well-Known Member
Ні, ви просто йдете на поводу у сусідньої держави, особисто ПС її не розгойдує аж ніяк, не було б ПС знайшли б інший привід і Ви б казали що от оті до кого дої......ль РФ провокатори. А те що сусідня країна втручається во внутрішні справи нав'язуючи свою політику використовуючи військову агресію то знаєте вже занадто. Крим вони вже давно хотіли віджати, але не було приводів, а тут така гарна нагода...
Что конкретно делает ПС для стабилизации обстановки в стране?
 
Гаразд. А я не маю хоч якогось маленького права на “високомірність”? Я в “Тризубі” десять років. Усі ці роки для мене на першому місці була боротьба. Усе інше — родина, навчання, робота, гроші — поступалося боротьбі. Ми ризикували свободою і життям. Ми мали проблеми з так званим “законом”. У мене за плечима за націоналістичну діяльність купа затримань і адмінок. У той час, коли хтось із наших шановних критиків взагалі не обтяжував себе думками про Україну, я світився як лампочка Фарадея від мєнтовського електрошоку. Продовжувати? Коли ми бігали по лісах і проводили польові вишколи, з нас сміялися (“ХХІ століття на дворі”, “не час воювати”, “партизани знайшлися”). Бігали не даремно, що доводить відносно невелика кількість загиблих серед наших хлопців. Серед моїх побратимів купа людей з судимостями і тюремним досвідом. Як ви гадаєте, ми маємо право бути високомірним? Те ж саме стосується і Дмитра Яроша. Все своє свідоме життя він посвятив націоналістичній боротьбі. Можна було давно “злитися” і зараз жити в Конча Заспі і бути депутатом ВР. Одначе так не сталося. Це я пишу в руслі не передвиборчої агітації, а в рамках відновлення справедливості. А ви голосуйте за тих, чиї імена вам добре відомі, чиї морди не сходять з телевізора роками, у кого в кишенях мільярди. Бог в поміч!
Вони на відміну від диванних воїнів не пижаться, не піаряться, їх не показують в камерах...а мовчки роблять національну патріотичну справу, а не ту яку Ви хочете бачити з монітора...

Задрали питання “Де був Ярош до революції?” В Україні. Чим займався? Підготовкою революції. А де були ви, пересічні обивателі? Сиділи вдома, заробляли гроші, дбали про приватні інтереси, голосували за того чи іншого “обіцяльника”. А “Тризуб” та інші справді націоналістичні структури у цей час вели боротьбу, сиділи в тюрмах, захищали Україну від московських агресорів у горах Кавказу... Тисячі силових акцій від розгону комуністичних мітингів до захисту працівників заводу від рейдерів та “букотерапії” для голів колгоспу, котрі не виплачували селянам зарплати. Сотні, якщо не тисячі, знищених памятників Леніну та іншій більшовицькій наволочі, розбиті писки антиукраїнської сволоти, побиті курсанти МВС, які втікають від невеликої групи тризубівців при невдалій спробі розігнати табір на Хрещатику у 2001 році (до речі обороною і контрнаступом тоді керував саме Ярош). Ярош починаючи з середини 90х років — один із лідерів націоналістичного руху в Україні. Якщо ви були байдужими до націоналістичної боротьби, то мушу вас порадувати: ви зараз маєте ту державу і ту владу, на яку заслужили. Амінь.
You must be registered for see images
 

gidron

СТАРЫЙ ПОГРАНИЧНИК
Одно мне интересно...Если они такие крутые(ПС),то где они были в 2004 году?Тогда тоже был Майдан,как бы...Я за патриотов Украины,но против националистов и тем более радикальных...Самооборона мне как то ближе по духу.
 

bortn5

Well-Known Member
Вони на відміну від диванних воїнів не пижаться, не піаряться, їх не показують в камерах...а мовчки роблять національну патріотичну справу, а не ту яку Ви хочете бачити з монітора...


You must be registered for see images
Вы мне не ответили на вопрос.Что делает пс для стабилизации обстановки в стране???или вы считаете
Вони на відміну від диванних воїнів не пижаться, не піаряться, їх не показують в камерах...а мовчки роблять національну патріотичну справу, а не ту яку Ви хочете бачити з монітора...


You must be registered for see images
Вы не ответили на мой, простой вопрос?
 

Miroku

Well-Known Member
Може у ФСБ не достатньо впливу щоб по впливати на власників ВК.
У ФСБ не достаточно влияния на Вконтакте?))Да это самый главный обьект который они контролируют в России.Социальная сеть это всегда приоритет епт,особенно когда она принадлежит рос.компаниям(сейчас почти полностью принадлежит Майл.ру хазяин которой дружбан Путина Алишер Усманов).....тоже самое сказать что ЦРУ и ФБР не имеют достаточно влияния на Фейсбук,сервисы Гугла,Скайп(которые работают по законодательству США)

Судом российским арестовали человека за призыв к терроризму и он спокойно сидит вконтатке и продолжает призывать к терроризму с российского ресурса(который работает по российскому законодательству)
Или ты думаеш там в России демократия?Набери последние новости про Роскомнадзор,почитай кого блокировали......По сравнению с ПС это невинные котята.


Откуда у Яроша 2.5 лимона гривен на регистрацию на выборах Президента?Что 220 тыс долларов на пожертвования вконтакте насобирал?Или продал пару машин Януковича или имущество с дома Пшонки(сдали картины в музей а золотишка чуток себе оставили на расходы организации,ага?)?
 
Останнє редагування:

bortn5

Well-Known Member
Состояние хронической революции еще не принесло пользы ни одному государству.яркий пример тму, куба!как ни парадоксально, но даже флаг кубинских марксистов схож с флагами под котрорыми выступает ПС.
 
Конкретно спитайте у них самих, якщо вважаєте що перед Вами хтось має звітувати
А загалом скажу що у західній Україні на час революції як і після неї було скоєно на порядок менше злочинів де керували революціонери, а на сході де керували колоради і мусора злочинів було пітьма!!! У революціонерів було моральне право допомогти здійснити народну революцію, що вони і зробили, відповідальність за порядком має бути на тих хто за нього відповідає, в даному випадку мусора, які звикли отримувати хабарі грабувати п'яних і т.і. вони не звикли працювати чесно і на совість...і виконують і досі накази не народу, а тому хто дає накази і досі!!!
Тому спробуйте притягнути до відповідальності мусорів, Захарченко наприклад, чого ви причепились до тих хто проливав кров заради народу? Вимагайте звітувати мусорів на сході!!! Переможців не критикують, тим паче які заплатили таку ціну!!! Створіть краще тему про мусорів і там їх критикуйте, бо якісь подвійні стандарти як у порошенка, спочатку провокатори, потім герої, потім бандити!!! як у Вас все красиво!
 
Зверху