Оффтопики.

Andy

Well-Known Member
Re: Якби СРСР не розпався?

Малдер, вы как всегда в своем репертуаре...
Вы еще добавьте сюда информацию о том, что дед Януковича был полицаем...))
В каждой ветке вы копипастите всякую чушь... Инфо о Ленине, дибильная фальсификация... Это уже давно даказано...
Да и про Сталина, тоже не факт..
Но Вам, известному демагогу, все можно... )) И не надо доказательной базы... И не надо лишних слов...
Ленин- гомосексуалист... Сталин- старный развратник.. Хрущев- лысый пень... Брежнев- бровобородый... Чорновол- святой человек... Стус- пипец какой святой..
Поляки- друзья, москали - лютые враги..
Уважаемый, мир не такой биполярный... Откройте наконец свои шоры...
Хорошо сказано :)
 

Kramar

Іван Богун
Re: Політична Партія За Україну !

Серед депутатів міської ради є лише один з учасників студентської революції 2004 року - Володимир Чепік. Є ще один представник студентів - Микола Чернотицький, але він не брав участі у подіях весни-літа 2004 року. За депутатство обох мені не соромно - землі не брали, участь в "дерибані" теж, інтереси студентів захищали.
Ваші слова - лише прояв поганої інформованості, або ж злого умислу.

А щодо подій "Революції на граніті", то спробуйте поголодувати хоча б три дні, і ви зрозумієте. що таке голодувати більше двох тижнів. Причому по-чесному - з щоденними аналізами крові на цукор. Люди, що через це пройшли, змінилися назавжди. Яскраві тому приклади - Олесь Доній та Олег Медуниця.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Официальное заявление буржуя и дворянина Нахрапова
В связи с выбытием Председателя дворянского собрания г-на Дворянинова с нашего форума я в знак солидарности также выбываю КАК ДВОРЯНИН. То бишь официально снимаю с себя дворянский титул и остаюсь на форуме только в качестве буржуя.
 

Kramar

Іван Богун
Re: Політична Партія За Україну !

так, в кращу. В них дуже проста система цінностей, і вони не зраджують собі і своїм ідеалам.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: Політична Партія За Україну !

В них дуже проста система цінностей, і вони не зраджують собі і своїм ідеалам.
Та хіба ж це завжди гарно, якщо проста система цінностей?
Яка конкретно? "Говори та думай українською? Хто не згоден - в морду проміж глаз?"
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Оффтопики.

Фокс, меня пронзила догадка, шо ты и есть тот самый "онук Нахрапова", который пакостит на всех форумах. Ей-богу! И тут без генетики всё ясно. Достаточно лингвистики.
Видно погано тебе "пронзила" твоя "догадка", діду! Або "пронзила", але не туди, куди треба. А я, в свою чергу, висловлю своє припущення, що ти сьогодні не відвідав процедури, тому й кидаєш ось такі перли... Лінгвістика! О-о-о! Звідки такі слова у трієчника? Знову забувся, та те, що слід сказати було Дворнягіну вклав в уста Нахрапову? Буває...
Лише цікаво, який, на твою думку, я "онук Нахрапова":
ось цей:
...
чи ось цей:
Що скажеш, який з цих стилів написання більш лінгвістично підходить до моїх дописів? Все, досить на тебе сьогодні інформації і досить питань. Потім розкажеш своє бачення, коли прогрес настане...
P.S. І ходи на процедури, бо завтра скажеш, що я і є сам Нахрапов.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Малдер, вы как всегда в своем репертуаре...
Фарадей, скажу Вам відверто: "Я не актор, і репертуару в мене немає". А ще можете мені повірити, що не страждаю на мультиніки, як наш спільний знайомий, тому і не маю потреби говорити сьогодні одне, а завтра, під іншим ніком - щось інше... А зараз, почнемо з кінця...

Уважаемый, мир не такой биполярный... Откройте наконец свои шоры...
Юначе, самовпевненість - це зовсім непогано, але гидко дивитися, як вона перетворюється на пихатість! Як казала героїні Ільфа та Петрова: "Не учите меня жить!" Ці слова запросто можна написати і під Вашим постом. Повчаєте мене з висоти свої прожитих років, аксакал Ви наш? Не думаю, щоби Ваш життєвий досвід перевищив мій. Тому я якось сам буду сповідувати свої погляди на світ, та залишусь за своїми "шорами"...

Чорновол- святой человек... Стус- пипец какой святой..
Я розумію, що у Вас не в пошані люди, що пожертвували своїми кращими роками (а хто і своїм життям) в боротьбі за незалежність України. Я вже знаю, що політичні в'язні борці за українську незалежність - для Вас ніщо, бо Ваші кумири сиділи за колекціонування шапочок та за захист дівчат, внаслідок чого мало місце нанесення ушкоджень середнього ступеню важкості. :lol::lol::lol:Я допускаю, що Вам можуть не подобатися вірші Стуса, бо Ви, через ідеологічні переконання та на знак солідарності з однією особою, надаєте перевагу поетесі Анні Ахметовій та українському поету Чехову... Врешті це Ваше право.

И не надо доказательной базы... И не надо лишних слов...
Ленин- гомосексуалист... Сталин- старный развратник.. Хрущев- лысый пень... Брежнев- бровобородый...
Про Леніна і Сталіна окремі розмови, а ось про Хрущова та Брєжнєва можна було б побалакати. Принаймні, хоч нагадайте мені, коли це я писав про них, і саме в такому аспекті... Заздалегідь дякую за відповідь.

Да и про Сталина, тоже не факт..
Факт, не факт - але цю інформацію я прочитав дуже давно, якщо не помиляюся, то в "Комсомольськй правді"... Тоді ще не було ні персональних комп'ютерів, ні інтернету, ні "чорного піару" - нічого такого, чим відзначився наш час. Було написано, що перебуваючи на засланні Сталін спокусив 14-ти літню дівчину. Так само було написано, що майбутній "отєц народов" був агентом царської "охранки". Зараз такого матеріалу можна знайти дуже багато. Можете спростувати - зробіть це. Хоча Ви маєте право і виступити із забутим гаслом: "Спасибо товарищу Сталину за наше счастливое детство!"

Вы еще добавьте сюда информацию о том, что дед Януковича был полицаем...))
Це окрема тема, про неї двома словами не скажеш. Якщо Вам так хочеться вже знати мою думку, то можу зауважити, що не обов'язково поліцай дорівнює кат та каратель мирного населення. Часто це була служба на кшталт комунальної міліції, хоча, звісно, при окупаційній владі. Чув розповіді, що в поліцаї йшли і під тиском, і що ті, хто були поліцаями відсиділи невеличкі терміни після війни та поверталися додому.

В каждой ветке вы копипастите всякую чушь... Инфо о Ленине, дибильная фальсификация... Это уже давно даказано...))
Не знаю ким доказано. Хотілося б докази почитати. Але не в тім справа. Ви вирвали мій пост з контексту. Спочатку пан Стейн написав, що він ставить на один щабель політичних в'язнів Чорновола, Лук'яненка, Стуса на один щабель із педерастами та іншими збоченцями, що відбували покарання за свої схильності (нормально?), а мовляв Ленін, Сталін та інші більшовики "мотали срок" за великі ідеї.
Ну, і я відповів в тому таки руслі, хто був збоченцем, і яка то була велика ідея. Чи одному можна писати своє бачення, а іншому заперечувати в тому таки дусі не можна? Це зветься політика подвійних стандартів. А ще можна назвати, як ви дуже полюбляєте, демагогією...
Доречи, про неї рідну...

Но Вам, известному демагогу, все можно...
Що ж, цитати із словників про те, що поняття "демагог" в більшій мірі доречне до політиків, що хочуть здобути якийсь зиск від електорату, Вас не переконали. Знову таки - це Ваше право. Якщо ж Ви такий спец по демагогам, то пропоную Вам одного форумчанина, що може посісти перше місце в рейтингу, як Ви кажете демагогів, бо:
1) Він тут розпинається про те, як любить "свой родной язык", хоча мені важко пригадати коли він в останній раз написав свій пост на "родном языке"; проте він просто досить часто таки в унісон співає з "гаспадамі", які розповідають, що цей "язык" є штучне утворення, мішанина російської та польської мов, про його низькосортність та меншовартість, а ще він співав оди політичній силі, представники якої виловлювалися, що "українська мова є пригодною лише для фольклору та анекдотів";
2) Він тут співає пісні про свою любов до своєї країни, хоча, знов таки, його улюблена політична сила досить таки показово поділила цю країну на сорти. Він навіть в свій час в СУМі був, ось тільки СУМівці сповідують український націоналізм, а не манкуртизм та яничарство...
3) Він заявляє, що ворожа йому "помаранчева" влада тягнула людей в прірву деградації, що дітям показують дурні американські мультики - "Том та Джеррі", які на відміну від старих мультиків "совка" нічому дітей не вчать, при цьому якось соромиться пояснити, чим яскравий та веселий мульт про Тома та Джеррі гірший від культового мультфільму всіх растаманів "Ёжик в тумане";
4) Він говорить, що нинішня школа робить дітей тупішими, як доказ наводить приклад зі своїм навчальним процесом, де в другому класі розв'язували приклади і задачі, що нині не по зубам навіть і п'ятикласникам. Більше того, він обіцяє явити форуму свій зошит за другий клас зі архіскладними задачами, які можуть просто травмувати хитку психіку нинішнього п'ятикласника. Та ось чомусь він сказав, та й забув, а зошита ми чекаємо і по ці часи... :(
5 Він (звісно, люблячі "родной язык") з жалем констатує про неякісний дубляж іноземних фільмів українською мовою та авторитетно заявляє про відсутність якісної української літератури, проте коли чує прізвища провідних українських письменників з подивом питає: "А хто вони такі?"
Досить на перший раз. Як бачимо, питання є, і, мінімум, не завжди присутня логіка. Тому краще розбирайтеся зі своїми "шорами", а я вже якось впораюсь зі своїми без Ваших мудрих порад.

простите за офтоп...Но такие и есть во власти...)) Там только такие приживаются))
Та чого там. Офтоп він і є офтоп, тим більше, що тема так і називається. Ось лише зауважу, що при владі зараз "не такі", а інші... При владі зараз ті, що волають про "оранжевую деспотию"... Згоден, там такі "гуманісти-антидеспоти" дуже добре приживаються...
 
Зверху