Оффтопики.

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Оффтопики.

На каком именно? Хотелось бы узнать.
Так вже писав я колись про це ось . Можна все прекрасно побачити та порівняти, що Ви дозволяєте собі на одних форумах, і чого не дозволяє іншим на форумах, які були під Вашою модерацією. А те, що зараз доступ на вищезгаданий форум закритий - то вже інша справа. не думаю, що його закрив жорстокий (з Ваших, bsv, слів) "душитель свободи слова КОСТа".
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

У останні роки Дмитро Табачник на політичній арені проводить чітку та послідовну політику, оперуючи на проросійській та антизахідній позиції. Відомий своїми антиукраїнськими в національному питанні переконаннями. Інколи проявляються українофобські переконання.[1] Деякі із суспільних діячів та книговидавців віднесли його до ворогів української культури.[2]. На Надзвичайних зборах «Україна — зона культурного лиха» 30 листопада 2007 року Дмитро Табачник був проголошений Ворогом української культури як автор бюджету-2004, який ввів ПДВ на українські книжки; та бюджету-2007, 118-та стаття якого дала привід до масового виселення із займаних приміщень закладів культури і науки [3] Однією з найбільш резонансних дискредитованих українських заяв Табачника у час, коли він займав посаду віце-прем'єра Кабінету міністрів уряду Януковича, було публічне звинувачення на адресу Романа Шухевича, що той ніби отримав нагороду з рук Гітлера два Залізних хрести.[4] Ряд українських громадських та культурних діячів звернулись із відкритим листом до Вищої атестаційної комісії України із вимогою позбавити Дмитра Табачника титулу доктора історичних наук за антинаукові та ксенофобські публікації у чорносотенних виданнях. [5]

У 2008 році в резонансному телепроекті «Великі українці» на каналі Інтер представляв Ярослава Мудрого. Після підбиття підсумків був звинувачений Вахтангом Кіпіані, шеф-редактором проекту, в підтасовці голосів телеглядачів.[6]
У вересні 2008 року висловив резонансну думку про те, "що бізнесмени Східної України готові домовлятися з президентом Віктором Ющенком, тому що гроші люблять тишу"[7], що призвело до різкої критики з боку заступника глави Партії регіонів Бориса Колеснікова, який запропонував виключити Дмитра Табачника з лав партії, та назвав його "дешевим клоуном"[8].
А ще Колєсніков назвав його казнокрадом. Дуже яскраво в свій час (якщо не помиляюсь в 2003 році) про це чмо висловився великий український поет-сатирик Павло Прокопович Глазовий в своєму вірші "Бородате чудо":
Бородате чудо

Є в столиці на горі
Кам"яна будова
Без балконів і колон,
А проте чудова.

Правив там не грізний цар
З генералітетом,
А найперший секретар
З вищим комітетом.

Там півсотні літ тому,
Як примара, лазив
Найлютіший людоїд
Каганович Лазар.

В плечі голову втягав,
Швендяючи мимо,
Референтик молодий
На імення Діма.

Кепка, галстук, борода,
Як в інтелігента, -
Ніби Ленін погулять
Зліз із постамента.

Він боявся підійти
До дверей залізних:
Там же скільки по кутках
Охоронців грізних!

Чи подумати він міг,
Що оті солдати
Не комусь тут, а йому
Будуть козиряти?

Час минув
і той палац
Зовні не змінився,
А всевладний комітет
Ніби провалився.

Появились там нові
Управлінські сили,
Але згодом і нових
Звідти попросили.

І в найкращий кабінет
Гордою ходою
Угадайте, хто ввійшов?
Діма з бородою.

Стежку він собі проклав
До тієї хати,
Як парторгу допоміг
Президентом стати.

Хата взята!
І при тім
Легко, без розбою.
З канцелярського писця
Діма став главою.

В кабінетах розмістив
Незліченні штати.
Стали Діму величать,
Стали прославляти.

Зашуміла, загула
Підневільна преса,
А він бороду густу
Виткне з "мерседеса"

І шурує інтерв"ю
На чотири боки,
І несуть його слова
На хвостах сороки.

Артистичну мав глава
І тонку натуру,
Заходився направлять
Пресу і культуру.

Як збиралися концерт
Урядовий дати,
В "Україну" залітав
Діма бородатий.

Тицяв бороду свою
У програми навіть.
- Цих, - командував, - давать!
А оцих - відставить!

Зникли танці і пісні
Й козаки чубаті,
Захопили сцени всі
Голі і патлаті.

Гордо Діма походжав
Між своїх героїв
Ще й полковницьке звання
Сам собі присвоїв.

Вже збиралися йому
Й генеральське дати,
Та не зміг він відрізнить
Тачки від гармати.

А зате у докторах
Браво захистився,
В Академію наук
Ліктями пробився.

Все під себе підгорнув
Діма бородатий,
Та негадано за щось
Був з посади знятий.

Звідки, скільки і чого
У своє корито
Полководець натаскав,
Нині шито-крито...

Але казці не кінець,
Вибачте, будь ласка.
Без щасливого кінця
Не годиться казка.

Той, хто Діму сковирнув
З жирної посади,
Несподівано згадав,
Як прийшов до влади.

За невдячність Дімин клан
Міг би не простити:
Той, хто вгору підійма,
Може й опустити.

І невдячному вночі
Навіть сон приснився:
Ніби привид з давнини
Раптом появився.

І гаркавеньке сказав:
- Батєнька-синаша!
Діму кривдити не смій.
То людина наша.

Ми йому передрекли
Президентом стати,
А покіль допоможи
Вийти в депутати.

Як це роблять, знаєш сам,
Ти ж не красна дівка.
Для попихачів твоїх
Головне - вказівка.

Час минув і - здрастє вам! -
Гордою ходою
В зал сесійний увійшов
Діма з бородою.

Не торкайтеся, бо він
Неприкосновенний -
Комітету голова
І великий вчений!

Полюбуйтесь! Диво це
Бородатолице -
В новім уряді прем"єр,
Тимчасово - віце.

А на виборах нових
З галасом і громом
Президентом стане він,
Тобто - Головкомом.

Восхищайтеся! Його,
Красеня й атлета,
Вже назвала мудрецем
Лучшая газета,
Свєтской жізні - онде як!
Хроніка поважна,
А не квакавка якась,
Бідна і продажна.

ПАВЛО ГЛАЗОВИЙ
 

МАХ

Active Member
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

следствие ошибок в сельскохозяйственной политике, а не цель политики этнической.
У 1933 р, помічник Сталіна на Україні Мендель Хатаєвич, що керував кампанією зернозаготівель, із гордістю заявляв; «Між селянами і нашою владою точиться жорстока боротьба. Це боротьба на смерть. Цей рік став випробуванням нашої сили і їхньої витривалості. Голод довів їм, хто тут господар. Він коштував мільйони життів, але колгоспна система існуватиме завжди. Ми виграли війну!»
 

МАХ

Active Member
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Вот это и есть шовинизм!
Не путайте национализм с шовинизмом!... где-то я писал превосходство украинской нации над какой либо другой?

Шовини́зм — идеология и политика агрессивного национализма, проповедь национальной исключительности и превосходства.

В отличие от национализма, шовинизм проявляется лишь у доминирующей, господствующей нации. Ранее шовинизм было принято считать формой национализма, но сейчас исследователи национализма проводят грань между национализмом, представляющим из себя амбивалентную самоидентификацию этноса, и шовинизмом, где самоидентификация группы создается «от противного».


А вот писать на какую-то независимую страну, недострана, катко зарится на суверенитет, это и есть шовинистическими идейками …
 

fux

New Member
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Не путайте национализм с шовинизмом!... где-то я писал превосходство украинской нации над какой либо другой?
А вот писать на какую-то независимую страну, недострана, катко зарится на суверенитет, это и есть шовинистическими идейками …
Оскорбительное высказывание в адрес другой национальности это также шовинизм.
У 1933 р, помічник Сталіна на Україні Мендель Хатаєвич, що керував кампанією зернозаготівель, із гордістю заявляв; «Між селянами і нашою владою точиться жорстока боротьба. Це боротьба на смерть. Цей рік став випробуванням нашої сили і їхньої витривалості. Голод довів їм, хто тут господар. Він коштував мільйони життів, але колгоспна система існуватиме завжди. Ми виграли війну!»
Я читал эту цитату ранее и и в данном случае имелось ввиду индивидуальное крестьянство, т.е. кулачество, я вижу в этой цитате только классовую борьбу. Где же здесь этническая политика?
 

МАХ

Active Member
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Оскорбительное высказывание в адрес другой национальности это также шовинизм.
А я какую-то национальность оскорблял? Извините… не заметил… где?

Я читал эту цитату ранее и и в данном случае имелось ввиду индивидуальное крестьянство, т.е. кулачество, я вижу в этой цитате только классовую борьбу. Где же здесь этническая политика?
Тоесть это уже не ошибки в сельскохозяйственной политики были а борьба с селянским классом?
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Сложилось(лись) впечатления, что на этом форуме мои комментарии на украинском языке некоторые попросту даже не читают, на столько тупи что не могу освоить родной язык…
Ты нам свой язык в родные не приписывай! И на нашем не пиши. Ибо читать противно.
В своё время в школе отгребал, за то что отказывался подписывать тетрадь по украинскому языку, тетрадью з "Рiдної мови".
Вас здесь никто не держит… не нравится, валите… правда кому нужны моральные уроды….
Почитав же ваш бред… сложилось впечатления что общаюсь с тупыми школьниками, класса так пятого, которые учебника с истории и не видали, а судят о мире лишь с пропагандиських русских телеканалов… Покажите своей мамочки что вы здесь пишете… а лучше родственникам которые пережили эту страшную трагедию… А вы уже выросли и живете отдельно?... тогда вы просто аморальны… и это не только в этой теме а вообще по жизни…
Это наша земля. Нашёлся тут почтальон, посылки шли!
В отличие от тебя, читаем не учебники, а умные книги, которых не мало. Учебники - удел школьников. Люди постарше читают узкоспециализированную литературу. В отличие от вас... Насколько я припоминаю, ваша мама учитель истории в школе? Видимо из-за этого вы предпочитаете штудировать учебники, в которых события ужимаются в 10, а то и более раз.
Извини меня, если ты называешь Украину, тогда кто ты? Недогражданин, неточеловек? Или может просто аморальное животное? О какой морали я говорю… хотя в животных наверное ее больше чем у вас… животное, которое везде гадит, которому материальные блага на первом мести,(хорошо там де нас нету).. а вы не гражданин Украины? Так какого … вы здесь ……. О моей стране? Что менталитетик русский начал просыпаться? Шовинистические идейки в пустую головку полезли?...
Если ваши семьи безболезненно пережили голодомор и конечно же нечего вам не рассказывали, радуйтесь… но у большинства погибло много родственников… по этому не нужно сунуть свой поганый язык в эту тему!
да вы ЭМО. Одни эмоции, браво. Современный научный подход!
 

МАХ

Active Member
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

… в школе отгребал…
тяжелое детство? Тогда простительно бред писать?
А вы у нас русоведом заделались? Подай на меня в суд, и пускай мне запретят писать на русском… а вы мне не указ… Прежде чем мои ошибки исправлять , исправь у себя в подписи.. «ст» там не к месту…
Не знаю как вас называть, то вы украинец, то вы русский… это земля – исконно украинская … и всегда будет нею… к большому для вас сожалению… и у нас один государственный язык! Учите конституцию… так как незнания закона не освобождает от ответственности… и говорю вам от чистого сердца, валите пока не ввели закон о уголовной ответственности за отрицание геноцида…
Я уже заметил что вы читаете узкоспециализированную литературу… так же как и смотрите все узкое… дальше пропаганды русской не отходите… а я же в отличии не воспринимаю пропаганду и анализирую факты… моя мама и дня не работала в школе! Но не будем об …
 

Feuer

root@ded-desktop:~#
Модератор
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Ты нам свой язык в родные не приписывай! И на нашем не пиши. Ибо читать противно.
В своё время в школе отгребал, за то что отказывался подписывать тетрадь по украинскому языку, тетрадью з "Рiдної мови".
за аналогичное выгребал и не раз и еще выгребал за отказ учить стихи "великого" Шевченко
 
Зверху