Ющенко

  • Автор теми atos
  • Дата створення

Проголосували б Ви за Ющенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    194

Serg_T

Забанен
Ответ: Ющенко

ты умник , ответь на мой вопрос, КТО ЕСТЬ ОКРУЖЕНИЯ АХМЕТОВА? ЗАДОЛБАЛИ БЛИН ФЛУДЕРАСТЫ, ничего обоснованного, и подкрепленного фактами, а чуть что - на дурачка падают.
 

lion.ts

[deleted]
Ответ: Ющенко

ты умник , ответь на мой вопрос, КТО ЕСТЬ ОКРУЖЕНИЯ АХМЕТОВА? ЗАДОЛБАЛИ БЛИН ФЛУДЕРАСТЫ, ничего обоснованного, и подкрепленного фактами, а чуть что - на дурачка падают.
Ты умник, если я начну перечислять его окружение - на это уйдет ой как много времени. Большинство из его окружения находится в списках Партии Регионов. Например, водитель Колесников, другие - меры и губернаторы восточных областей и городов (например Добкин), другие в обласных и городских советах ПР. Я ответил на твой вопрос??
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Ющенко

пара щУК сбивается в стаю ))))) хах, любимый приемчик, Тимошенко а также хороших зверушек шакалов, чтобы одолеть сильного конкурента (неважно, прав он или нет). Ни че не скажеш ь - хорошее поколение наплодили ((((((
 

lion.ts

[deleted]
Ответ: Ющенко

пара щУК сбивается в стаю ))))) хах, любимый приемчик, Тимошенко а также хороших зверушек шакалов, чтобы одолеть сильного конкурента (неважно, прав он или нет). Ни че не скажеш ь - хорошее поколение наплодили ((((((
ОК. Знач я на вопрос ответил:) Вместо аргументов полилась грязь... Больше нету смысла вести полемику на эту тему.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Ющенко

Ни на что ты не ответил! Нефиг тут прикидыватся! НАЗОВИ ХОТЬ ОДНОГО?
П.С. С 100% достоверностью их назвать может только ахметов... А цитаты "желтой" прессы - виагра для флудерастов, и юлинистов.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Ющенко

пара щУК сбивается в стаю ))))) хах, любимый приемчик, Тимошенко а также хороших зверушек шакалов, чтобы одолеть сильного конкурента (неважно, прав он или нет). Ни че не скажеш ь - хорошее поколение наплодили ((((((
Про Тимошенко у інший темі!
Про тваринок у іншому розділі!
Про сильного супротивника також помилились.
ЗІ: щуки у зграї не збиваються, це риби, до того ж взагалі навить парами не полюють.
 
Останнє редагування:

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Ющенко

Про Тимошенко у інший темі!
Про тваринок у іншому розділі!
Про сильного супротивника також помилились.
ЗІ: щуки у стаї не збиваються, це риби, до того ж взагалі навить парами не полюють.
Тобто Черновецький переміг бо слабак.. ЛОЛ ))))
Добре , нехай буде косяк а не зграя... суть не змінює.
А якщо політики - гірші за тваринок, всеодно неможна?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Ющенко

Тобто Черновецький переміг бо слабак.. ЛОЛ ))))
Добре , нехай буде косяк а не зграя... суть не змінює.
А якщо політики - гірші за тваринок, всеодно неможна?
Не можна, бо тваринки наши браття меньши і ми повинні їх любити...
А Черновецький переміг не тому що він сильний, а тому що інши або не знали що вони хотять, або ще слабкіши.
І про Черновецького також у інший темі!
А тут мова про те який сильний президент, і не у керуванні авто, а у керуванні державою. Бо щоб авто керувати багато розуму не потрібно, для цього є шофери. А от державою треба керувати йому, а не сантехнікам.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Ющенко

тобто шофери - ДЕБІЛИ? мммм ви часом не економіст?
Черновецький переміг, бо хоч ЩОСЬ робе, і цифри назива реальні, а не сотається з боку в бік, акі повія....
 
Зверху