Ющенко

  • Автор теми atos
  • Дата створення

Проголосували б Ви за Ющенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    194

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Ющенко

У нас ВСЕ украинское ,и если мы разговариваем на русском языке то это тоже часть украинской культуры.И я считаю что она лучшая!,хотя своего мнения никому не навязываю,и не хочу что бы мне навязывали обратное.
 

elena_p

New Member
Ответ: Ющенко

А как вы думаете - есть ли шансы у Ющенко остаться еще на один срок на президентском кресле?
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Ющенко

впевнений, що шансів на другий термін у Ющенка практично немає. Тут вже треба обирати між Тимошенко та Януковичем. Така от сумна ситуація...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ющенко

Доречно змінити опитування. От результати попереднього.
You must be registered for see images attach
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ющенко

впевнений, що шансів на другий термін у Ющенка практично немає. Тут вже треба обирати між Тимошенко та Януковичем. Така от сумна ситуація...
Від вас такого не очікував... ну нехай люмпмени що думають, раз сходили п"янючі що свині на площу та покричали "Ющенко -Так!!!" тепер треба чекати манни небесної, нехай вони зневірились.... Не думав що ви такі слабкодухі (.
ЗІ. Хто така Тимошенко на міжнародній арені? Там ніхто не дасть так кататися по вухам всякими "проривами" та істеричними смішками... там сприймають серйозних людей, здатних думати головою (доречі порівняйте тут кількість міжнародних перемог для України, хто білше створив і все буде видно, кому потрібно бути президентом а кому мінісистром).
 
Останнє редагування:

Serg_T

Забанен
Ответ: Ющенко

Я не халтурю ,а работаю и не на кого либо а на себя., а насчет моих убеждений то они от денег не зависят ,в противном случае я бы был прихильником НАТО как и вы.
Ой заврались вы батенька, хоть и думали долго с ответом, а ничего кроме лжи придумать и не смогли ))) Откуда ж обида на Украину то? Недооценили вашу халтуру, ой пардон -труд? От чего жэ ваше предубеждение зависит? От количества часов просмотра ОРТ?
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Ющенко

Ой заврались вы батенька, хоть и думали долго с ответом, а ничего кроме лжи придумать и не смогли ))) Откуда ж обида на Украину то? Недооценили вашу халтуру, ой пардон -труд? От чего жэ ваше предубеждение зависит? От количества часов просмотра ОРТ?
Какая обида? И почему памаранчевая власть это Украина?
Я хочу жить в стране где бы я мог уважать президента ,власть ,а не стыдится их.Где мужеством называется мужество ,а герои это не трусы и убийцы.(Например творчество спикерайтера президента:Не сыдно ему видители усраться когда падает самолет .А я думаю что усраться это всегда стыдно! Херои хреновы .В этом и разница .
Президента нужно элементарной культуре учить: отвечать нужно на том языке на котором задается вопрос.
Мне не обидно ,мне стыдно за Украинскую власть!
И причем тут Россия и орт.И вы говорите что Вы не русофоб.Да Вам Россия даже в сортире мерещиться ! И уж поверте что Вы ею уже всех здесь достали.
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: Ющенко

CHGrey, ви часто на цьому форумі відповідаєте українською? А вам часто ставлять питання саме українською. В чужому оці пилинку видно...
 

mangust

патріот
Відповідь: Ющенко

CHGrey завжди бреше.Що не допис то брехня. Спікерайтер і той дорогу перейшов шановному CHGrey.Президента хотів-би культурі навчити,а від самого культурою аж смердить,бо "херой".
Стосовно русофобства.Мені здається,що це "полювання на відьом",бо форумчани хочуть бути УКРАЇНЦЯМИ в УКРАЇНІ,і не залежити від Росії або США.А те що найбільше згадується Росія,то це від того,що вона найбільше намагається впливати на Україну.
 
Зверху