Ющенко

  • Автор теми atos
  • Дата створення

Проголосували б Ви за Ющенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    194

bsv

Странник
Ответ: Ющенко

Ну интересно или нет, но точно известно что Гном - сотрудник ФСБ(КГБ) ))). Я вот думаю, CHGrey, если бы ты жил в 50-ти километровой приграничной зоне с Польшей, Венгрией и другими НАТОвскими республиками, ты б наверно не флудом тут занимался, а халтурил на поляков и чехов за милую душу, и при этом не забывал поносить Кремль, угадал?
а если ты бы жил на Марсе, мы бы все думали и гадали, есть ли жизнь на марсе или нет. угадал?
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Ющенко

А если бы ты не нес бред, то я может и подумал бы что ты адекватен.
В том и проблема, что для вас "адекватных", Тюмень ближе Ужгорода, а 2+2=8.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Ющенко

Пока не опасны - пусть живут, а вообще им трудотерапию надо прописывать, полезно очень.
ПС. Жду ответа от Ржевского.
 

mangust

патріот
Відповідь: Ответ: Ющенко

Интересно если президент Украины сотрудник ЦРУ,то это противоречит законам Украины или нет?
Саме страшне те,що про закон найбільше згадує той,хто його нейбільш порушує.На злодії і шапка горить.Теж саме можна сказати стосовно закидів деяких гуманоїдів про те,хто під кого лягає і за які "ковріжки" продався.Мабуть судять по собі,бо звикли лягати,стояти,здавати,стукати,лизати та вилизувати,а за це щось отримавати.І все це прикривається соусом про любов,дружбу,спільне минуле та світле майбутне.НЕ БУЛО ніякого світлого минулого і не буде спільного майбутнього з запрданцями,які зневажають землю рідну,мову народу на землі якого живуть і сам народ.Прочитайте Денте "Божествену комедію",найбільші зрадники-це зрадники віри та держави,і немає їм прощення.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Ющенко

Ну интересно или нет, но точно известно что Гном - сотрудник ФСБ(КГБ) ))). Я вот думаю, CHGrey, если бы ты жил в 50-ти километровой приграничной зоне с Польшей, Венгрией и другими НАТОвскими республиками, ты б наверно не флудом тут занимался, а халтурил на поляков и чехов за милую душу, и при этом не забывал поносить Кремль, угадал?
Я не халтурю ,а работаю и не на кого либо а на себя., а насчет моих убеждений то они от денег не зависят ,в противном случае я бы был прихильником НАТО как и вы.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Відповідь: Ответ: Ющенко

Саме страшне те,що про закон найбільше згадує той,хто його нейбільш порушує.На злодії і шапка горить.Теж саме можна сказати стосовно закидів деяких гуманоїдів про те,хто під кого лягає і за які "ковріжки" продався.Мабуть судять по собі,бо звикли лягати,стояти,здавати,стукати,лизати та вилизувати,а за це щось отримавати.І все це прикривається соусом про любов,дружбу,спільне минуле та світле майбутне.НЕ БУЛО ніякого світлого минулого і не буде спільного майбутнього з запрданцями,які зневажають землю рідну,мову народу на землі якого живуть і сам народ.Прочитайте Денте "Божествену комедію",найбільші зрадники-це зрадники віри та держави,і немає їм прощення.
А ВЫ католик или православный? К тому же ,похоже ,у нас с Вами разная земля На моей земле украинцы в основном говорят на русском языке и я уважаю своих земляков.
 

mangust

патріот
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Ющенко

А ВЫ католик или православный? К тому же ,похоже ,у нас с Вами разная земля На моей земле украинцы в основном говорят на русском языке и я уважаю своих земляков.
Ви вже як феодал-своя земля!Свій народ!
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Ющенко

Ви вже як феодал-своя земля!Свій народ!
Ще раз згадаю, що на його землі не існує такого поняття, як українська мова - лише "жлобское наречие", якщо проблискує все ж (хоча вони боряться) щось українске, то це лише імпортоване з Галичиини, та і сама Україна поділена на справжню та несправжню - прямо як на передвиборчих роликах 2004 року від проФФесора ( ).
 
Зверху