Фашизм и антифашизм

Serg_T

Забанен
Ответ: фашизм и антифашизм

До чого тут ваше обличчя? Ви колись щось зі стелі кажете, хоч іншим людям пояснюйте
Ось до чого -
бла бла бла....
Якщо хтось з "корінних" сумчан, розіб"є пляшку пива об землю, просто так, щоб не дісталась збирачам склотари. Максимум, що ви зробите, це незадоволено скривитесь, і так, щоб ніхто не помітив. (????? Звідки ви знаєте, ви часом не телепат?)Якщо ж це зробить людина з іншим кольором шкіри, то, як мінімум, голосно прозвучить лайка і слова "понаїхали тут", а як максимум, (якщо ви ще й з компанією), іноземцю цілому не піти з вулиці.
Всього лиш необхідні однакові стандарти, як до себе, так і до приїзжих.(звідки ви знаєте які у мене стандарти?)
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: фашизм и антифашизм

Це він мабудь стосовного цього:
Бо я не зрозумів, що він хотів цім сказати: або усі шльондри, або взагалі дівчатами арійці не повинні цікавитись, або їм особисто лише шльондра може зацікавитись.
Перекручування чужих слів честі модератору не надає, а навпаки принижує його перед користувачами.

Самі тут нещодавно писали, мовляв, почнемо з себе. Так от, якщо ми балакали про АРАБІВ (тих що тут, а не Аравійському пів-ві), про те як вони брутально відносяться до жінок (насамперед українських, і це не вигаданий приклад), потім деякі починають писати ОСЬ ТАКЕ:

Починати потрібно з себе, а не заціклюватися на тому у кого якого кольору кожа. Чи для вас є відмінність, хто таке скаже араб, чи українець (хоча я тики сумніваюсь): "Украинци ущербная нация"?
Там вигадані приклади приводили, що вот ми у них якщо так будемо поводитись, то в кращаму випадку до в'язниці потрапить. А ви не замислювались, що і вони у себе, якщо так будуть поводитись, потраплять у таке ж саме становище? Чи може хтось чув, що араби у себе так зі своїми жинками поводяться як тут? Як на мене, висновок 1, доки ми самі не почнемо себе поважати, ніхто нас не буде поважати. І можна скільки завгодно казати які там усі інши погані, але якщо не помічати, що самі такі, нічого не змінеться. Маленький приклад: бачили наши вулиці навесні? Усі ті пакети, пластикові пляшки і інший мотлох, Санта Клаус туда навішав?

То я й написав, ну якщо почнемо, то давайте покажемо як ми "поважно відносимось до жінок", тобто піднімемо руки, хото перестав знімати щльондр (це стосовно аналогічного з боку арабів).... і якщо ви не бачите в цьому іронії... ваша справа.

Доречі за ті 6 років що я тут мешкаю, сміття накидав на вулиці міста менше ніж, типовий "гоп" за один літній сезон. І натякати на пакети і сантаклауси - даремно стараєтесь.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: фашизм и антифашизм

То я й написав, ну якщо почнемо, то давайте покажемо як ми "поважно відносимось до жінок", тобто піднімемо руки, хото перестав знімати щльондр (це стосовно аналогічного з боку арабів).... і якщо ви не бачите в цьому іронії... ваша справа.
Добре, вибачаюсь, можливо якось не дуже чемно до ближнього повівся. Але мені нема чого переставати знімати шльондр, бо ніколи їх не знімав. Тому, дійсно, іронії в цьому зовсім не бачу. Тому руки не підійму, бо не можу перестати робити те, чого й не починав робити.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: фашизм и антифашизм

Це він мабудь стосовного цього:
Бо я не зрозумів, що він хотів цім сказати: або усі шльондри, або взагалі дівчатами арійці не повинні цікавитись, або їм особисто лише шльондра може зацікавитись.
Добре, вибачаюсь, можливо якось не дуже чемно до ближнього повівся. Але мені нема чого переставати знімати шльондр, бо ніколи їх не знімав. Тому, дійсно, іронії в цьому зовсім не бачу. Тому руки не підійму, бо не можу перестати робити те, чого й не починав робити.
Аналогічно :).
Доречі, потрібно розуміти що в СумДУ вчаться далеко не Ибн Сенни арабського світу (скоріш навпаки, якщо до кращого закладу не склали іспити), звідси і наслідки.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Все одно не розумію. Хоч убийте. До чого тут ваше обличччя. Вони скривитись не може чи ви завжди ходите зі скривленим обличчям?
Розкажіть мені про приклади, коли ви поставили на місце нашого городянина, який повівся себе непристойно. При цьому ви просто відпочивали, у вас не було бажання заздалегідь набити комусь пику тощо.
І скільки таких випадків ви зустрічали на вулицях?

А про шльондр. То іноземці у нас погано поводяться тільки зі шльондрами? Чи у нас шльондр водять на концерти у філармонію? Чи часто у нас чоловіки поважають навіть звичайних жінок? Звільняють місце в транспорті, не лаяться в присутності жінки, у нас мало випадків насилля в сім"ї тощо?
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Все одно не розумію. Хоч убийте. До чого тут ваше обличччя. Вони скривитись не може чи ви завжди ходите зі скривленим обличчям?
Розкажіть мені про приклади, коли ви поставили на місце нашого городянина, який повівся себе непристойно. При цьому ви просто відпочивали, у вас не було бажання заздалегідь набити комусь пику тощо.
І скільки таких випадків ви зустрічали на вулицях?

А про шльондр. То іноземці у нас погано поводяться тільки зі шльондрами? Чи у нас шльондр водять на концерти у філармонію? Чи часто у нас чоловіки поважають навіть звичайних жінок? Звільняють місце в транспорті, не лаяться в присутності жінки, у нас мало випадків насилля в сім"ї тощо?
Ravenne, феміністка? Не влаштовують наші чоловіки? Пропоную поїхати до арабів, у гарем носити пінджабу (чи як там її). Я тільки радий )))))
ПС. Зараз жінки цікавляться філармоніями? Дивно, а я думав "Луною", там їх хоч відбавляй :0) (хоча і про інші "ганделики" не варто забувати).
 
Ответ: фашизм и антифашизм

Для таких как ты xvolt, ВР Украины приняла закон, а президент его подписал (модератаров это тоже касается) “О ратификации Дополнительного протокола к Конвенции о киберпреступности, который касается криминализации действий расистского и ксенофобского характера, совершенных через компьютерные системы”.

В соответствии с положениями Протокола, каждая сторона принимает такие законодательные и другие меры, которые необходимы для признания в своем внутреннем законодательстве уголовными преступлениями следующие действия:
  • распространение или иным образом предоставление общественности доступа к расистскому и ксенофобному материалу через компьютерные системы;
  • угроза через компьютерную систему совершения серьезного уголовного правонарушения, определенного в ее национальном законодательстве, против лиц по причине их принадлежности к группе, которая отличается по признакам расы, цвету кожи, национальному или этническому происхождению, а также вероисповеданию, или группы лиц, которая отличается по любой из этих характеристик;

  • публичное оскорбление через компьютерную систему лиц по причине их принадлежности к группе, которая отличается по признакам расы, цвету кожи, национальному или этническому происхождению, а также вероисповеданию, или группы лиц, которая отличается по любой из этих характеристик;

  • распространение или иным образом предоставление общественности доступа через компьютерные системы к материалу, который отрицает, грубо минимизирует, одобряет или оправдывает действия, которые являются геноцидом или преступлениями против человечества, как определено в международном праве и как это признано заключительными и обязательными решениями Международного военного трибунала, основанного согласно Лондонскому договору от 8 августа 1945 года, или какого-либо другого международного суда, основанного соответствующими международными документами и юрисдикция которого признана стороной.
 
Останнє редагування:

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Ravenne, феміністка? Не влаштовують наші чоловіки? Пропоную поїхати до арабів, у гарем носити пінджабу (чи як там її). Я тільки радий )))))
ПС. Зараз жінки цікавляться філармоніями? Дивно, а я думав "Луною", там їх хоч відбавляй :0) (хоча і про інші "ганделики" не варто забувати).
Не перекручуйте мої слова. Я лише казала, що є чоловікі і наші нічим не краще деяких іноземців. Скрізь вистачає ідіотів, це не залежить від кольору шкіри. А якщо частина жінок погоджується на різного плану пропозиції арабів, то вони думатимуть, що можуть отримати кожну таким чином.
З.І. У вищеназваному закладі була лише один раз, коли там проходив міжуніверситетській дебатний турнір. Тому нічого вам сказати не можу.
Якщо ви зустрічали тільки таких жінок, то може краще шукати не в Луні, а у філармонії?
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Ravenne, феміністка? Не влаштовують наші чоловіки? Пропоную поїхати до арабів, у гарем носити пінджабу (чи як там її). Я тільки радий )))))
ПС. Зараз жінки цікавляться філармоніями? Дивно, а я думав "Луною", там їх хоч відбавляй :0) (хоча і про інші "ганделики" не варто забувати).
якщо ви вважаєте, що жінки цікавляться тільки "луною" і "іншими ганделиками", той самі недалеко пішли, у відношенні до жінок, від бидла місцевого чи арабського, про яких тут писали вище :evil:
 

xvolt

Коренной Боянист
Ответ: фашизм и антифашизм

я никого неоскарблял просто хотел сказать что если и приехали к нам то пусть ведут себя достойно если же небудут придерживатся норм то пусть шуруют назад или еще куда либо!
 
Зверху