Фашизм и антифашизм

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: фашизм и антифашизм

Два сапога - пара! :razz:
Вам про говорят "чёрное" а вы говорите "море". Бессмысленое общение.
Ну,Ravenne, ещё ладно - она маленькая ещё. Но КОСТА - здоровый дядька, а ни одной своей мысли нормально так и не высказал. Устаёшь на работе? ;)
:eek:fftopic: на свои посты сначала посмотри
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

КОСТа, я щось кажу протилежне до твоїх переконань. Чи моє повідомлення процитоване як доказ твоїх слів? :)
:). Як підтвердження твоїх. Далі "вас" з маленької букви і я звертався до тих, що і ти.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Два сапога - пара! :razz:
Вам про говорят "чёрное" а вы говорите "море". Бессмысленое общение.
Ну,Ravenne, ещё ладно - она маленькая ещё. Но КОСТА - здоровый дядька, а ни одной своей мысли нормально так и не высказал. Устаёшь на работе? ;)
Мені більше подобалось, коли вам нічого було відповісти, то ви всіх називали євреями. Смішніше було. Старієте мабуть
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Їх було 4, чоловік був один, дуже сумніваюсь, що хтось би став на його захист з інших присутніх. Уродів вистачає скрізь. Це не залежить від кольору шкіри.

Вони насильно щось з дівчатами роблять? Такі дівчата, продадуться будь-кому, у кого грошей більше. Все залежить від виховання і життєвих принципів.
Якщо б і зробили, яка вірогідність що справа дійде до суду?
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Починати потрібно з себе, а не заціклюватися на тому у кого якого кольору кожа. Чи для вас є відмінність, хто таке скаже араб, чи українець (хоча я тики сумніваюсь): "Украинци ущербная нация"?
Там вигадані приклади приводили, що вот ми у них якщо так будемо поводитись, то в кращаму випадку до в'язниці потрапить. А ви не замислювались, що і вони у себе, якщо так будуть поводитись, потраплять у таке ж саме становище? Чи може хтось чув, що араби у себе так зі своїми жинками поводяться як тут? Як на мене, висновок 1, доки ми самі не почнемо себе поважати, ніхто нас не буде поважати. І можна скільки завгодно казати які там усі інши погані, але якщо не помічати, що самі такі, нічого не змінеться. Маленький приклад: бачили наши вулиці навесні? Усі ті пакети, пластикові пляшки і інший мотлох, Санта Клаус туда навішав?
Підніміть дітки руки, хто перестав шльондр знімати на ...ій ??? :lol:
 

Serg_T

Забанен
Ответ: фашизм и антифашизм

Вихваляєтесь своїми "недоліками" ? )))

А тепер по суті, заставити їх, поважних арабів нас поважати (які вони нафіг "поважні" ??? Сам бачив як одне таке тільце з гуталіновою зачіскою поцупив олівця у викладача нарисної геометрії, потім спіялися всією групою... з викладачем) можна тільки завдяки АК-47... інших авторитетів вони не визнають.
Якби пані Ravenna цікавилась ісламом (сучасним а не класичним) то давно це зрозуміла.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Вихваляєтесь своїми "недоліками" ? )))

А тепер по суті, заставити їх, поважних арабів нас поважати (які вони нафіг "поважні" ??? Сам бачив як одне таке тільце з гуталіновою зачіскою поцупив олівця у викладача нарисної геометрії, потім спіялися всією групою... з викладачем) можна тільки завдяки АК-47... інших авторитетів вони не визнають.
Якби пані Ravenna цікавилась ісламом (сучасним а не класичним) то давно це зрозуміла.
Ви хоч читайте, що пишуть, а не думайте, де б краще шльондр зняти.
Я не стверджую, що іноземцям треба одне місце цілувати. Я просто кажу за осудження непорядності незалежно від кольору шкіри.
Якщо хтось з "корінних" сумчан, розіб"є пляшку пива об землю, просто так, щоб не дісталась збирачам склотари. Максимум, що ви зробите, це незадоволено скривитесь, і так, щоб ніхто не помітив. Якщо ж це зробить людина з іншим кольором шкіри, то, як мінімум, голосно прозвучить лайка і слова "понаїхали тут", а як максимум, (якщо ви ще й з компанією), іноземцю цілому не піти з вулиці.
Всього лиш необхідні однакові стандарти, як до себе, так і до приїзжих.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: фашизм и антифашизм

Ви мене в обличчя бачили? А то ваша хвороблива уява розійшлася непогано )
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: фашизм и антифашизм

До чого тут ваше обличчя? Ви колись щось зі стелі кажете, хоч іншим людям пояснюйте
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: фашизм и антифашизм

Ви мене в обличчя бачили ? А то ваша уява просто вражає...
(Менше фільмів жахів дивитися треба ;) )
До чого тут ваше обличчя? Ви колись щось зі стелі кажете, хоч іншим людям пояснюйте
Це він мабуть стосовного цього:
Підніміть дітки руки, хто перестав шльондр знімати на ...ій ??? :lol:
Бо я не зрозумів, що він хотів цім сказати: або усі шльондри, або взагалі дівчатами арійці не повинні цікавитись, або їм особисто лише шльондра може зацікавитись.
 
Останнє редагування:
Зверху