Фашизм и антифашизм

delfium

Затворник
Ответ: фашизм и антифашизм

А хто ж його буде тут провчати, якщо на його захист стане сама велика Ravenne!!! :)
Ти ж бачиш як вона все "радо продає" і навіть цікавиться чи є в Україні якісь закони. :) Мабуть там де вона вчиться, вони цього ще не вивчали.

P.S. Без образ....
 

[GEKTOR]

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Але вони це роблять в своїй країні. Чи не так? І це називається - бидло. А ось спробуй це зробити,наприклад, в Саудівській Аравії або щє де.... Ось в цьому і різниця!!! Що вони приїжджаючи в чужу країну НАПОКАЗ не хочуть асимілюватись! А ще давно було сказано: "В чужой монастырь со своим уставом не ходят". Тут мова іде не про всіх "кавказців" і т.п. , а саме про тих хто НАПОКАЗ зневажає закони чужої країни. Бачив до чого це призвело у Франції чи Данії?! Ось про це і іде мова. І тут справа далеко не в расизмі...
Підтримую думку двома руками, ногами серцем і головою!!!!! Ти ще не знаєш що вони з дівчатами роблять ... А ті вівці повертаються (.. Мабуть доляри мають анастетично- склеротичний побічний ефект.
 

[GEKTOR]

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

У нас є певні закони, принципи традиції? Дуже цікаво було б почути. Здається ми самі радо продаємо все, що тільки можна.
Різні бувають ситуації. Була свідком, коли африканець, незважаючи на протести водія маршутки, вискочив з машини на другій полосі. Бо йому так хотілось. А в інший раз, група арабів поверталась ввечері до гуртожитку на маршутці. Якийсь наш чолов'яга почав ображати одного з них такими словами, що я і про себе не повторю. І вони стримались, ніяк не відповіли.
Якщо ми самі себе не поважаємо, то й інші нас не будуть поважати.
Які ж це такі матюки???:blush: мабуть я їх ще не чув ).
А стримались вони тому, що їх було менше! По іншому не буває. (Кажу тобі як мешканець гуртожитку ))))) ).
ЗІ. Може то ХНІВ їх матюкав ;)
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

А хто ж його буде тут провчати, якщо на його захист стане сама велика Ravenne!!! :)
Ти ж бачиш як вона все "радо продає" і навіть цікавиться чи є в Україні якісь закони. :) Мабуть там де вона вчиться, вони цього ще не вивчали.

P.S. Без образ....
Покажіть мені хоч щось, що я "радо продала"? Аби щось відповісти, нема різниці, що повідомлення без смислу?
Я не почула жодного закону (не ті, що публікуються на сайті Верховної Ради, хоча ми і їх не виконуємо) чи традиції, які ми самі поважаємо, а іноземці відверто ними нехтують. Спочатку треба почати з себе, а потім вже вимагати щось від іноземців. Вони не дізнаються про наші традиції, якщо ми їх самі не знаємо. І якщо вони бачать, як справляють природні потреби на центральній вулиці, то вирішують, що у нас так заведено.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Які ж це такі матюки???:blush: мабуть я їх ще не чув ).
А стримались вони тому, що їх було менше! По іншому не буває. (Кажу тобі як мешканець гуртожитку ))))) ).
ЗІ. Може то ХНІВ їх матюкав ;)
Їх було 4, чоловік був один, дуже сумніваюсь, що хтось би став на його захист з інших присутніх. Уродів вистачає скрізь. Це не залежить від кольору шкіри.
Підтримую думку двома руками, ногами серцем і головою!!!!! Ти ще не знаєш що вони з дівчатами роблять ... А ті вівці повертаються (.. Мабуть доляри мають анастетично- склеротичний побічний ефект.
Вони насильно щось з дівчатами роблять? Такі дівчата, продадуться будь-кому, у кого грошей більше. Все залежить від виховання і життєвих принципів.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Вони насильно щось з дівчатами роблять? Такі дівчата, продадуться будь-кому, у кого грошей більше. Все залежить від виховання і життєвих принципів.
Не згоден. Панно модератор, як би Вам сподобалось, коли до Вас підійшов би ось такий "засмаглий юначок" та сказав би: "Пошли со мной, я тебя надолго не задержу". А мені розказували, що такі випадки були... А якби в них таке зачудити? Гадаю, повноцінним чоловіком звідти вже б не повернувся ніхто після таких залицянь. Розказували про те, як вони (араби, що навчались в СумДУ) казали своїм одногрупникам: "Вы - грязные хохлы...", хоча, чому вони, коли чисті такі, то приїхали вчтись до нас, а не ми, такі брудні та дурні, поїхали вчитись до них.
Мене ображає, коли наші покидьки поводять себе паскудно. Але з ними ми розберемось самі. Але коли "ось таке" приїхало до нас, та ще й зневажає своїми вчинками нашу країну взагалі, та її громадян зокрема - тут вже інша історія...
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Не згоден. Панно модератор, як би Вам сподобалось, коли до Вас підійшов би ось такий "засмаглий юначок" та сказав би: "Пошли со мной, я тебя надолго не задержу". А мені розказували, що такі випадки були... А якби в них таке зачудити? Гадаю, повноцінним чоловіком звідти вже б не повернувся ніхто після таких залицянь. Розказували про те, як вони (араби, що навчались в СумДУ) казали своїм одногрупникам: "Вы - грязные хохлы...", хоча, чому вони, коли чисті такі, то приїхали вчтись до нас, а не ми, такі брудні та дурні, поїхали вчитись до них.
Мене ображає, коли наші покидьки поводять себе паскудно. Але з ними ми розберемось самі. Але коли "ось таке" приїхало до нас, та ще й зневажає своїми вчинками нашу країну взагалі, та її громадян зокрема - тут вже інша історія...
Та я хіба кажу, що вони добре поводяться? Я лишень хочу показати, що ми на це заслуговуємо.
З непристойними пропозиціями до мене підходили, тільки "наші" хлопці. Але ні на арабську, ні на українську подібну пропозицію я б не погодилась. А інша-можливо, при чому колір шкіри для неї не має значення. Це лише показник матеріального стану. І якби всі відмовляли, то араби більше б не підходили. але ж значить багато погоджується, насильно хіба?
Ви мало чуєте тут на форумі "Вы - грязные хохлы...", від "білошкірих"? Якщо людина ,яка вважає себе українцем, відверто показує, що ненавидить свою країну, то чому її має поважати і любити іноземець?
То чому ніхто не розбирається з нашими покидьками. Хіба іноземці винні, що не бачать прикладу поваги до України та її народу?
На скільки ж ми звикли у своїх бідах звинувачувати інших, аж огидно.
Можете зі мною не погоджуватись, пане користувачу. Але я виступала і буду виступати проти расової дискримінації.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Ви мало чуєте тут на форумі "Вы - грязные хохлы...", від "білошкірих"? Якщо людина ,яка вважає себе українцем, відверто показує, що ненавидить свою країну, то чому її має поважати і любити іноземець?
То чому ніхто не розбирається з нашими покидьками. Хіба іноземці винні, що не бачать прикладу поваги до України та її народу?
На скільки ж ми звикли у своїх бідах звинувачувати інших, аж огидно.
Можете зі мною не погоджуватись, пане користувачу. Але я виступала і буду виступати проти расової дискримінації.
Починати потрібно з себе, а не заціклюватися на тому у кого якого кольору кожа. Чи для вас є відмінність, хто таке скаже араб, чи українець (хоча я тики сумніваюсь): "Украинци ущербная нация"?
Там вигадані приклади приводили, що вот ми у них якщо так будемо поводитись, то в кращаму випадку до в'язниці потрапить. А ви не замислювались, що і вони у себе, якщо так будуть поводитись, потраплять у таке ж саме становище? Чи може хтось чув, що араби у себе так зі своїми жинками поводяться як тут? Як на мене, висновок 1, доки ми самі не почнемо себе поважати, ніхто нас не буде поважати. І можна скільки завгодно казати які там усі інши погані, але якщо не помічати, що самі такі, нічого не змінеться. Маленький приклад: бачили наши вулиці навесні? Усі ті пакети, пластикові пляшки і інший мотлох, Санта Клаус туда навішав?
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Починати потрібно з себе, а не заціклюватися на тому у кого якого кольору кожа. Чи для вас є відмінність, хто таке скаже араб, чи українець (хоча я тики сумніваюсь): "Украинци ущербная нация"?
КОСТа, я щось кажу протилежне до твоїх переконань. Чи моє повідомлення процитоване як доказ твоїх слів? :)
 

delfium

Затворник
Ответ: фашизм и антифашизм

Два сапога - пара! :razz:
Вам про говорят "чёрное" а вы говорите "море". Бессмысленое общение.
Ну,Ravenne, ещё ладно - она маленькая ещё. Но КОСТА - здоровый дядька, а ни одной своей мысли нормально так и не высказал. Устаёшь на работе? ;)
 
Зверху