Фашизм и антифашизм

delfium

Затворник
Ответ: фашизм и антифашизм

зы: ваши вопросы странны и имеют, по-моему, провокационный характер.. так как знаете ответы на них лучше, чем многие из присудствующих на этом форуме ;)
Ты меня ещё фашистом назови :razz: Не стесняйся!

Просто свастика на беретах молодиків несе абсолютно інший зміст. Вони чепляють свастику на лоб як символ нацизму та расової нетерпимості. От і вся різниця.
Це вони тобі самі сказали?? Чи звідки така інформація?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

я вам назвав нс-організації, які призивають до насильства до людей які мают інший колір чи національність
Я вибачаюсь, що втручаюсь в розмову, яка майже стала діалогом. Але не все те фашизм чи націонал-соціалізм, де є нелюбов до людей з іншим кольором шкіри чи іншої національності... Спробую пояснити.
За часів совка в школах нас вчили, що в США нещадно експлуатують негрів, що вони в безправному становищі, що там звірствує Ку-Клус Клан... Зараз дивлюсь американські фільми, в яких темношкірі хлопчики лагідно говорять своїм білошкірим опонентам: "Біла падлюка, поцілуй мене в мою чорну дупу" і відчуваю себе трішечки ошуканим. Балакав з людьми, які колись були в штатах чи мають там родичів. Виявляється, що реально сила силенна негрів ніде не бажають працювати, їх влаштовує життя на дотації та субсидії. В своїх кварталах вони створюють банди, і з підліткового віку діють в них досить активно. Лад в цих кварталах не в змозі навести навіть поліція, і нещасний той білий, який випадково потрапить в чорний квартал...
Досить про Америку, можна і "рідні" приклади. Якщо чесно, хто з вас може сказати, що знає таких людей, які перебувають у великому захоплені, кажучи: "Я такий щасливий, що Галаєв зі своїм земляцтвом підім'яв під себе наш ринок". Або: "Як я люблю циган. Як мені подобається те, що вони водночас щось продають на ринку, жебракують і крадуть гаманці. А варто нашій людині таки спіймати з гаманцем "на гарячому", як вони набігають всім табором зі всього ринку та просто запльовують такого пильного". Скажу чесно, я таких людей не знаю, більше того - переважна більшість зовсім іншої думки. Так що вони, фашисти чи націонал-соціалісти?
Завжди виступав на форумі проти звинувачення ісламу, як джерела тероризму та нетерпимості. Але я знаю також, що якби будь-хто з нас поїхав до країн арабського світу та поводив себе б там так само, як в нас поводять араби, то мінімум обійшовся б ув'язненням. А коли б чіплялись до їх жінок, як вони чіпляються до наших, то потрапили б під самосуд натовпу. Бо на батьківщині їм Магомет наказує поводитись, як зразковим правовірним. А в Україні, виявляється Магомет дозволяє прелюбодіяти, та і жінки наші для них геть всі шльондри... Ніхто не чув про таке? А про те, як деякі їх студенти прямо таки з кулаками кидаються на наших (сумських) викладачів, бо, бачте, оцінка не сподобалась теж не чули? А ось я чув. Їх терплять, бо платять вони валютою за навчання. Тільки ось чи все можна купити за валюту? Виявляється, все.
Навіть вже в "Панорамі" прочитав в "підвальчику редактора" про враження Положія від того, як якийсь араб на білому джипі прямо по газонам їхав через скверик Шевченка. Аргументував він свій вчинок дуже просто - виявляється, він побачив, як хтось їздив так само до нього, тому і вирішив наслідувати цього покидька. При цьому він усвідомлював, що так робити не можна...
Ті кореспонденти, що пишуть про напади на іноземних студентів стовідсотково впевнені, що то був прояв расизму, а не реакція ось на таку поведінку? Вони дослідили ситуацію, чи просто намагались викласти актуальний матеріал? Я не впевнений...
Наказав багато, сподіваюсь, що хтось мене та зрозуміє... Одним словом я проти того, щоби скрізь підмішувати фашизм та расизм...
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Фокс Малдер,
думаю, я зрозумів вашу точку зору...

Расизмом хворіють не тільки білі - у тупості намає раси чи коліру шкіри. Наявність злочинного гетто - це вина держави та суспільства. Згадайте спальні райони Сум у 90-ті роки: нещасний той, який випадково потрапить в несвій район )

Наші місцеві також нагло чіпляются до жінок, але, нажаль, під самосуд натовпу вони не підпадають. І студенти наші також кидалися на викладачів. І будь хто може пройхати по газонам маючи джип, зухвалість та бабло, бо знає що йому за це нічого не буде.

Основна проблема у тому, що народ(будь який, в будь-якій країні) звинувачує у проблемі, причиною якої став, наприклад, негр че араб, усіх людей, які на них схожі! - ось така реакція. Так напевно легше. - саме тут почитається расизм!
Як сказано в одній книзі "важко не стати расистом, коли тебе побив чорний"...

ps: дуже раджу уважно переглянути передачу , вона дуже доречна до ваших слів
 
Останнє редагування:

delfium

Затворник
Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Наші місцеві також нагло чіпляются до жінок, але, нажаль, під самосуд натовпу вони не підпадають. І студенти наші також кидалися на викладачів. І будь хто може пройхати по газонам маючи джип, зухвалість та бабло, бо знає що йому за це нічого не буде.
Але вони це роблять в своїй країні. Чи не так? І це називається - бидло. А ось спробуй це зробити,наприклад, в Саудівській Аравії або щє де.... Ось в цьому і різниця!!! Що вони приїжджаючи в чужу країну НАПОКАЗ не хочуть асимілюватись! А ще давно було сказано: "В чужой монастырь со своим уставом не ходят". Тут мова іде не про всіх "кавказців" і т.п. , а саме про тих хто НАПОКАЗ зневажає закони чужої країни. Бачив до чого це призвело у Франції чи Данії?! Ось про це і іде мова. І тут справа далеко не в расизмі...
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Але вони це роблять в своїй країні. Чи не так? І це називається - бидло. А ось спробуй це зробити,наприклад, в Саудівській Аравії або щє де.... Ось в цьому і різниця!!! Що вони приїжджаючи в чужу країну НАПОКАЗ не хочуть асимілюватись! А ще давно було сказано: "В чужой монастырь со своим уставом не ходят". Тут мова іде не про всіх "кавказців" і т.п. , а саме про тих хто НАПОКАЗ зневажає закони чужої країни. Бачив до чого це призвело у Франції чи Данії?! Ось про це і іде мова. І тут справа далеко не в расизмі...
неважвило місцеве це бидло чи звідкись... а факт у тому, що бидло в нашій країні майже безкарне, що хоче те й робить

але якщо бидло кавказьке(абарське чи ще якейсь іноземне) - то страждають усі, хто на них схожий!

мове йде не про всіх, але завжди виходить так, що маються на увазі всі - внаслідок цього з'являються расизм на нацизм
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Але вони це роблять в своїй країні. Чи не так? І це називається - бидло. А ось спробуй це зробити,наприклад, в Саудівській Аравії або щє де.... Ось в цьому і різниця!!! Що вони приїджаючи в чужу країну НАПОКАЗ не хочуть асимілюватись! А ще давно було сказано: "В чужой монастырь со своим уставом не ходят". Тут мова іде не про всіх "кавказців" і т.п. , а саме про тих хто НАПОКАЗ зневажає закони чужої країни. Бачив до чого це призвело у Франції чи Данії?! Ось про це і іде мова. І тут справа далеко не в расизмі...
У нас є певні закони, принципи традиції? Дуже цікаво було б почути. Здається ми самі радо продаємо все, що тільки можна.
Різні бувають ситуації. Була свідком, коли африканець, незважаючи на протести водія маршутки, вискочив з машини на другій полосі. Бо йому так хотілось. А в інший раз, група арабів поверталась ввечері до гуртожитку на маршутці. Якийсь наш чолов'яга почав ображати одного з них такими словами, що я і про себе не повторю. І вони стримались, ніяк не відповіли.
Якщо ми самі себе не поважаємо, то й інші нас не будуть поважати.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Але вони це роблять в своїй країні. Чи не так? І це називається - бидло. А ось спробуй це зробити,наприклад, в Саудівській Аравії або щє де.... Ось в цьому і різниця!!! Що вони приїжджаючи в чужу країну НАПОКАЗ не хочуть асимілюватись! А ще давно було сказано: "В чужой монастырь со своим уставом не ходят". Тут мова іде не про всіх "кавказців" і т.п. , а саме про тих хто НАПОКАЗ зневажає закони чужої країни. Бачив до чого це призвело у Франції чи Данії?! Ось про це і іде мова. І тут справа далеко не в расизмі...
От, якби того на джипі узяли и мордой по газону пару разів пропахали, я б допоміг. А ще краще не зважаючи на його національну принадлежність, а не так що нашому можна, тому що свій. Але зло чомусь згоняють на тих, хто пешкі ходить.
 

delfium

Затворник
Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

неважвило місцеве це бидло чи звідкись... а факт у тому, що бидло в нашій країні майже безкарне, що хоче те й робить
Ми з тобою говоримо про різне.Ти мене зовсім не чуєш, або просто не хочеш.... Подальше - не має сенсу... :firefox:
 

delfium

Затворник
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

От, якби того на джипі узяли и мордой по газону пару разів пропахали, я б допоміг. А ще краще не зважаючи на його національну принадлежність, а не так що нашому можна, тому що свій. Але зло чомусь згоняють на тих, хто пешкі ходить.
Ляп - аби не мовчки......
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: фашизм и антифашизм

Вже почали обговорювати події в статті, що я згадав. :) Просто не маю права не викласти оригінал, щоби не утворився зіпсований телефон:
С чего начинается Родина? Ответ вроде понятен — коротко он дан в лирической песне: «…с картинки в твоем букваре» и т.д., наверняка все помнят. А с чего начинается уважение к родному городу? Соответствующей песни под рукой нет, поэтому, чтобы не уподобиться мудрецам, дадим свою версию. Или одну из версий, точнее. История вкратце такова. В четверг около часа дня между офисом редакции, бывшим «Русским чаем» и Кобзарем остановился очень большой белый джип. Немного постояв и, видимо, не найдя другой дороги для выезда на Соборную (пешеходную улицу, между тем), водитель направил машину прямо по газонам сквера им. Шевченко. Джип чуть не сшиб памятник Тарасу, так близко он проехал! Выехав к ДДЮ, он, как ни в чем не бывало, свернул на Сотню — и был таков. Все это мне пришлось наблюдать со стороны банковской академии. Хотелось немедленно взять камень и швырнуть в автомобиль, но то ли к счастью, то ли к несчастью, камней рядом не было. Большой белый джип — машина в нашем городе заметная, поэтому выяснить, кто владелец, оказалось несложно — им оказался молодой человек из далекой арабской страны. Обращаться в милицию, писать в прокуратуру? Смысл? Я решил с ним поговорить при случае, и случай такой представился как раз перед концертом грузинских танцоров.

Я неоднократно бывал в мусульманских странах, с уважением отношусь к исламу, знаю, насколько трепетно там относятся к своим традициям; большинство мусульман, которых я знаю, — очень законопослушные граждане. Мне было интересно, что думает по этому поводу наш гость. И вот я спросил его об этом — без криков и шума, просто задал вопрос: как он считает, правильно ли он поступил, и почему он так поступил? К его чести, он не стал отнекиваться, а ответил просто и незатейливо: здесь все так делают, все нарушают закон, все ездят по Сотне и Воскресенской, а в сквере он был не первым, там уже были следы автомобилей-первопроходцев. Я возразил, что далеко не все нарушают закон и ездят по пешеходным улицам, тем самым демонстрируя неуважение к согражданам и городу, это во-первых, а во-вторых, мало ли что делают все — каждый должен отвечать прежде всего за свои поступки. Он согласился и извинился, потому что понимал, что не прав. Явно не прав. Но в чем он прав, так это в том, что мы сами прежде всего демонстрируем не только себе, своим детям, но и гостям нашего города свое не просто неуважение, а презрение ко всему, что здесь построено и выращено. Так за что уважать этот город? За что уважать его жителей? Попробуйте-ка нарушить какой-нибудь запрет или закон в арабской стране — вас мигом или прогонят (это в лучшем случае) с глаз долой, или упекут в полицию, где выпишут немаленький штраф. И вся охота рысачить пропадет в один момент. Вопрос не в гражданине из далекой арабской страны — вопрос в нас. Конечно, он в любом случае не должен так поступать, но мы-то — тем более! Ведь это — наш город!
Якщо б провчили нашого такого водія - то тут проблем немає. Але ось коли б натовкли цьому арабу - то тут можна інкрімінувати міжнаціональну ворожнечу. Я не впевнений, що в матеріалах, які подавались журналістами, як расова нетерпмість не було насправді обурення ось такою поведінкою (в нашому випадку, як з таким "водієм").
Тому до терміну "фашизм" чи "расизм" слід підходити обережніше.
 
Зверху