Подвиг Луценко или как Хулиганы власть получают

Может ли министр (чиновник) вести себя как уголовник?

  • Да. Народ имеет министров, каких заслуживает.

    Голосів: 50 39.7%
  • Нет. Это недопустимо.

    Голосів: 76 60.3%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    126
  • Опитування закрито .

marley_bob

люблю С2Н5ОН
Ответ: Подвиг Луценко или как Хулиганы власть получают

я три раза пересмотрел и не разглядел там не Черновецкого, не Луценко.
 

Master

Алхимик
Ответ: Подвиг Луценко или как Хулиганы власть получают

1. Это не то видео.
2. Какие-то ламеры выложили, не подозревающие о необходимости деинтерлейса перед сжатием во флеш.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Подвиг Луценко или как Хулиганы власть получают

В этом вся Ваша сущность : Свое дерьмо -не дерьмо, а чужое так это точно дерьмо и без вариантов.
Яка вишукана у Вас лексика! Можна прямо заслухатись! Я завжди підозрював, що Ви тонка та лірична натура.

Между нами различие даже скорее не в политических взглядах , а скорее в моральных и нравственных принципах ,а скорее в полном их отсутствии у Вас
А хто Ви такий, щоби розпинатись про мої моральні принципи, вірніше про їх відсутність? Я щось не пам'ятаю, щоби Вас хтось призначав на посаду "Містер істина в останній інстанції". Тому говоріть краще про свої моральні принципи...

Наверное даже если бы выяснилось что Луценко заказал журналиста,то Вы бы сказали что так тому журналисту и надо.
Справді цікава лексика: "наверное... если бы... то Вы бы...". Якось впевненності не вистачає. Тому не слід кидатись фразами, якщо це лише Ваші припущення, бо "Донбас паражняк не гоніт"...
Щодо Донбасу та журналістів... А Ви часом не пам'ятаєте долю донецького журналіста Олександрова? Я Вам нагадаю... Надто багато собі дозволяв, надто багато балакав, і головним чином про діяльність донецьких хлопців (в тому числі Ахметова і Януковича). Кінець в історії невтішний - журналіста забили бейсбольними битками біля власного будинку. Невже не пам'ятаєте? А плівки майора Мельничнка? В одному зтаких записів чоловік з голосом, схожий на голос Януковича, говорив чоловіку, з голосом схожим на голос Кучми (тут не мої припущення, просто користуюсь штампами зі ЗМІ) про те, що "таким журналистам головы нужно размазывать по стенке". Звичайно, повної впевненості, що це оригінали немає. Але пам'ятаю передачу "Телевизионное расследование" по каналу RTVI, де йшлось саме про касетний скандал. Її учасником став.... нині відомий "рупор" ПР Тарас Чорновіл. На одному з фрагментів запису він впізнав свій голос, сказав, що така його розмова з Л.Кучмою мала місце в кабінеті колишнього президента, тому в нього немає ніяких підстав підозрювати, що інші надані матеріали є фальшивкою... Ну а про історію з Калашниковим Ви не забули? Ась, не чую? Тільки Ви і Вам подібні чомусь не згадують ось про такі стосунки з журналістами, а ось до Луценка причепились. Знайшли крайнього. Що Ви там казали про лайно та про відсутність моральних принципів?

P.S. До речі, читайге уважніше пости опонентів. Я Луценка не виправдовував, нагадаю спеціально
Згоден з Merime, Луценко не слід робити крайнім, як і великої героїки в його вчинку немає
 
Останнє редагування:

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Подвиг Луценко или как Хулиганы власть получают

Дуже сподобалась сьогоднішня прес-конференція Черновецького:
-по коліну ударити Луценка не міг, бо був метрів за 8 до нього. (А він його вдарити міг своїми 8метровими руками?)
-кілька тижнів провів на лікарняному (тобто лікувався?). Діагнозу лікарів не знає (від чого тоді лікувався весь цей час? Чи просто привід не працювати?)
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Подвиг Луценко или как Хулиганы власть получают

Дуже сподобалась сьогоднішня прес-конференція Черновецького:
-по коліну ударити Луценка не міг, бо був метрів за 8 до нього. (А він його вдарити міг своїми 8метровими руками?)
-кілька тижнів провів на лікарняному (тобто лікувався?). Діагнозу лікарів не знає (від чого тоді лікувався весь цей час? Чи просто привід не працювати?)
Коли людина курить траву (cannabis) то в неї розвивається заторможеність реакії (це любий растаман підтвердить, якщо йти накуреним, то дорозі не буде кінця-краю) от Льоні-космосу так і показалося що ві ще не дішов (а насправді вже й отримав ))) ), а Луценко його 8ми метровими ручищами вдарив....
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Подвиг Луценко или как Хулиганы власть получают

Подчиненные Луценко уже с его пример берут :Зам ком кобры показал спикеру украинского парламента Жест -Фак ю,за что
лишился должности и я надеюсь погон.Хорошо что физиономию спикеру не набил.Куда катимся?
 

mangust

патріот
Відповідь: Ответ: Подвиг Луценко или как Хулиганы власть получают

Подчиненные Луценко уже с его пример берут :Зам ком кобры показал спикеру украинского парламента Жест -Фак ю,за что
лишился должности и я надеюсь погон.Хорошо что физиономию спикеру не набил.Куда катимся?
Вам,як колишньому військовому,який своє відслужив,хочу нагадати,що згідно Статуту ЗСУ не можливо генерала позбавити військового звання,понизити у військовому званні і звільнити за службовою невідповідністю.А те,що хам доріс до генеральських погонів,це не провина Луценка,а скоріш вади нашої попередньої влади(мається на увазі часи Кучми).
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Відповідь: Ответ: Подвиг Луценко или как Хулиганы власть получают

Вам,як колишньому військовому,який своє відслужив,хочу нагадати,що згідно Статуту ЗСУ не можливо генерала позбавити військового звання,понизити у військовому званні і звільнити за службовою невідповідністю.А те,що хам доріс до генеральських погонів,це не провина Луценка,а скоріш вади нашої попередньої влади(мається на увазі часи Кучми).
Как насчет Статуту ЗСУ я не знаю и не хочу знать , но в СА за такое могли и не только разжаловать до рядового.(такие уголовники в те времена были бригадирами братвы на рынках.А этот я так понимаю команда Луценко -он же говорил что собал свою команду)

В свое время я отвечал сам за своих подчиненых.
 

mangust

патріот
Відповідь: Подвиг Луценко или как Хулиганы власть получают

Луценко міг підібрати собі заступників,начальників відділів,але не їхніх заступників.За Вашою логікою виходить,що міністр повинен підбирати собі навіть сержантів в патрульно-постову службу і відповідати за те,що сержант у бабці,що торгує самогоном,забрав пляшку цього самогону.
 
Зверху