Видалені повідомлення.

Статус
Закрита.

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
Відповідь: Надругательство над Говерлой

Я лично знаю Савина уже много лет и уважаю его. Что теперь? Морду мне тоже бить будешь?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Надругательство над Говерлой

Я лично знаю Савина уже много лет и уважаю его.
Як казав колись друг Віні-Пуха віслючок Іа: "Впочем, удивляться не приходиться! Этого стоило ожидать".
Як то кажуть: "Совет вам да любовь!" В мене більше немає слів, коли люди знаходять собі ось такий "об"єкт поваги". А самого Дугіна в списку шанованих персон немає? Ой забув! Звичайно, є! То дрібниці, що він навіжений шовініст та українофоб, що його за антиукраїнські висловлювання оголошували персоною "нон-грата". Як кажуть: "Главное, чтобы философ был хороший".
Что теперь? Морду мне тоже бить будешь
Без коментарів. Можливо, хтось більш зважений щось скаже.
 

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
Відповідь: Надругательство над Говерлой

Ну Ви же в нас великий шуманіст, українофіл (русофоб), інтелект нації. Усі решта (ті, які не згодні з Вашою точкою зорою) -- уроди, дебіли, шовіністи, "малолєткі", кугути... Не буду оскаржувати враження, що Ви склали про мене, бо я ж бидло. Кацапське бидло. Я, напевне, навіть не маю права жити в цій країні, бо Україна -- для українців. При тому виключно ЩИРИХ українців. Прилади для вимірювання "щирості" Ви вже винайшли?
 

Santolege

Забанен
Ответ: Надругательство над Говерлой

А череп измерять будут на определение украинец или нет? У кого форма черепа неукраинская, тех в концлагерь или под расстрел?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Надругательство над Говерлой

Ну Ви же в нас великий шуманіст, українофіл (русофоб), інтелект нації. Усі решта (ті, які не згодні з Вашою точкою зорою) -- уроди, дебіли, шовіністи, "малолєткі", кугути... Не буду оскаржувати враження, що Ви склали про мене, бо я ж бидло. Кацапське бидло. Я, напевне, навіть не маю права жити в цій країні, бо Україна -- для українців.
Для таких звинувачень потрібні вагомі підстави. Будь ласка, в студію цитати моїх постів, коли я на форумчан казав:
уроди, дебіли, "малолєткі", кугути, бидло...
Слово "шовіністи" вживав, але воно, наскільки я знаю, ненормативною лексикою не вважається.
Слово "малолєткі" - не вживав. Просто натякав, що де-кому, хто в свій час грався ляльками не треба розказувати про події, які більш дорослі люди пам"ятають прекрасно або самі переживали.
Щодо "кугута", то цим словом скоріше називали мене.
Щодо Дугіна та його зграї - моя думка незмінна. Ви їх шануєте як філософів та геополітиків, закриваючи очі на те, що вони кажуть про країну в якій Ви проживаєте (якщо Ви, звичайно, маєте почуття до цієї країни, хоч трішки відмінне від того, яке відчуває Дугін).
Проводячи аналогію, можна сказати, що хтось цінує Гітлера, бо той колись писав картини, а про те, що він є одним з найстрашніших злочинців людства - краще не згадувати.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Надругательство над Говерлой

А череп измерять будут на определение украинец или нет? У кого форма черепа неукраинская, тех в концлагерь или под расстрел?
Це Ви, очевидно, маєте на увазі концтабори Німеччини, часів ІІ Світової?
Агітки та плакати, які Ви пропонували викласти на СОЛАРі, треба гадати звідти?
 

Santolege

Забанен
Ответ: Надругательство над Говерлой

Фокс Малдер, имею ввиду концлагеря для русских, русскоязычных и других неукраинцев в Украине, которые несогласны с проводимой фашистско-расистской политикой БЮТ, НУНС и других свидомитов.
 

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
Відповідь: Надругательство над Говерлой

Santolege_Remont:

Нет смысла спорить — мозги промыты. Мне вот предлагают отречься от Леонида Савина.

Говорю сразу: я НЕ поддерживаю того, что произошло на Говерле. И даже если в инциденте участвовал Лёня Савин (что докажет только следствие и постановит суд, а никак не Фокс Малдер и другие маленькие жовто-блакитные человечки), то я скажу: "Лёня, я считаю, что ты был неправ". Но я НИКОГДА не отрекусь от своих друзей, какими бы они не были.

Фокс Малдер, если Ваш родственник или друг сделает что-либо противозаконное, Вы будете везде оглашать, что Вы его ненавидите и считаете недочеловеком? Это же чистой воды лицемерие.
 

AlexIT

New Member
Ответ: Надругательство над Говерлой

Фокс Малдер, имею ввиду концлагеря для русских, русскоязычных и других неукраинцев в Украине, которые несогласны с проводимой фашистско-расистской политикой БЮТ, НУНС и других свидомитов.
Ух ты, это на " Manhunt 2 [PS2]" такой сюжет? Круто! Играй ишшо, потом расскажеш :shock:
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Надругательство над Говерлой

Santolege_Remont:

Нет смысла спорить — мозги промыты. Мне вот предлагают отречься от Леонида Савина.

Говорю сразу: я НЕ поддерживаю того, что произошло на Говерле. И даже если в инциденте участвовал Лёня Савин (), то я скажу: "Лёня, я считаю, что ты был неправ". Но я НИКОГДА не отрекусь от своих друзей, какими бы они не были.

Фокс Малдер, если Ваш родственник или друг сделает что-либо противозаконное, Вы будете везде оглашать, что Вы его ненавидите и считаете недочеловеком? Это же чистой воды лицемерие.
Чудово! Тоді я скажу Вам, що серед моїх друзів чи родичів немає таких, що ненавидять Україну та плюндрують її символіку. Чому у Вас є такі друзі - питання не до мене, а до Вас.

что докажет только следствие и постановит суд, а никак не Фокс Малдер и другие маленькие жовто-блакитные человечки
Насакільки я зрозумів, то саме слідство СБУ і визнало його причетність до цього акту вандалізму.

О, мене не лише кугутом називають, а й "маленьким жовто-блакитным человечком". Про Вашу колорність я промовчу. До речі, нещодавно саме Ви мене звинувачували в хамстві, по відношенню до форумчан. Щось я бачу, все навпаки. А цитати ті з "бидлом, уродами, дебілами і прочая" я продовжую чекати. Але саме мої цитати.
 
Статус
Закрита.
Зверху