Видалені повідомлення.

Статус
Закрита.

lyolia

Забанен
Ответ: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

Детский сад: Мова оккупант - вот главное зло разрушающее государственность Украины! Сначала изучите украинский язык, рафинированные борцы за единственный государственный язык, а потом уже высказывайтесь о недопустимости второго государственного. В противном случае ваши "одобрям-не одобрям" слишком уж фальшиво выглядят. Слабо на личном примере доказать свой патриотизм и выучить родной язык? Намедни слышал от одного такого "борца":"Я тільки з дівчатами на російській спілкуюсь, ну щоб за когута не сприняли..." Противно слушать!:evil:
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

lyolia: +1!
Спочатку навчіться говорити нашою прекрасною мовою, а тоді вже власним прикладом агітуйте за українізацію.
І ще одне - людина, яка любить українську, не може ненавидіти російську. Освічена людина повинна знати якомога більше мов і постійно вдосконалювати свою мову. Мова для мене - найперший показник культури та освіти співрозмовника.
 

HNIW

Member
Ответ: Відповідь: Надругательство над Говерлой

Цьому Дугіну треба також влаштувати кастрацію. Можна навіть не символічну.

а сделать слабо? я считаю что скорее Дугин кастрирует Merime чем наоборот... готов поспорить


П.С. наконец-то хоть кто-то ответил делом на акты вандализма в отношении захоронений советских воинов на западной украине и памятника Кузнецову, Пушкину и тд.

кушайте свою же кашу
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Відповідь: Надругательство над Говерлой

а сделать слабо? я считаю что скорее Дугин кастрирует Merime чем наоборот... готов поспорить


П.С. наконец-то хоть кто-то ответил делом на акты вандализма в отношении захоронений советских воинов на западной украине и памятника Кузнецову, Пушкину и тд.

кушайте свою же кашу
С вами всё понятно ... И понятно почему на фотке последный неофашист лилиПутин .
 

Merime

New Member
Відповідь: Ответ: Відповідь: Надругательство над Говерлой

а сделать слабо? я считаю что скорее Дугин кастрирует Merime чем наоборот... готов поспорить
Якщо Вам вже так хочеться переходити на особистості, то готовий побитися об заклад, що швидше Merime каструє HNIWа, ніж навпаки.
 

HNIW

Member
Ответ: Надругательство над Говерлой

Якщо Вам вже так хочеться переходити на особистості, то готовий побитися об заклад, що швидше Merime каструє HNIWа, ніж навпаки.

встречаемся?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Видалені повідомлення.

З приводу видалення повідомлень HNIW і Merime: з"ясовуйте особисті стосунки у приваті, якщо вже дійсно виришили їх з"ясовувати. Хто ще в загальному форумі порушить цю тему, отримує бан.
 
Статус
Закрита.
Зверху