Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    355

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є

За 16 лет независимости из Украины (від Києва!) в америку, израиль, канаду и прочие "провинции" уехали десятки тысяч талантливых учёных,
спортсменов, и пр. пр. пр. Или это не считается?
Ви яким чином їх лічили?
Хоч я і не заперечую, але ті хто зараз тікає, таки дійсно свій вибір роблять свідомо. Є всеж різниця: людина покидає батьківщину в пошуках кращої долі, чи втікаючи від лагерів чи страти?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Я так бачу є дві галузі, де всі все знають - політика і філологія.
Є ще багато фахівців в псіхіатрії і анатомії, але їх модератори дуже не люблять і видаляють їх повідомлення :).
Я розумію, що тема дуже неконкретна, але не зосереджуютесь на питаннях, яки зовсім до цього розділу не підходять, бо оффтопіки тоді навить і в окрему тему неможна буде відокремити.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Ни одного имени - ни в науке, ни в искусстве, которое бы ассоциировалось у мира с Украиной... Чем гордиться? :(
Вам ніхто не винен, що Ви погано навчались в школі, та не знаєте імен, якими б можна було пишатись Україні:)
P.S. "Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України" - немец писал, или может англичанин? Потому как если бы украинец или даже русский, глагола "є" не наблюдалось бы...
Вот так... И говорить по-украински украинцы не умеют
Ось, як то кажуть "навскидку", перше, що приходить на згадку:
"Червону руту не шукай вечорами
Ти у мене єдина, тільки ти, повір
Бо твоя врода - то є чистая вода
То є бистрая вода з синіх гір"

Володимир Івасюк, "Червона рута".
Нагадаю, що ця пісня була просто суперхитом в 70-х, її співав весь СССР.
 

Ganno4ka

прощай, глюкосвит!:)
Ответ: Відповідь: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Дякую тобі, Боже, що я українка!
З.І. Гарно там, де нас немає. Якщо людина звикла приходити на все готове, а не будувати своє життя самостійно, то їй ніде не будуть раді.
Повністю погоджуюся! А то вимагати чогось від країни всі можуть, розповідати, як гарно в Європі та ще десь... Свого часу там було не краще, ніж у нас, але ЛЮДИ, СПРАВЖНІ ГРОМАДЯНИ зробили свої держави такими, як вони є зараз. А якщо тут комусь не подобається, то особисто я нікого не тримаю.
 

Каэль

comenzar del cero
Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Вам ніхто не винен, що Ви погано навчались в школі, та не знаєте імен, якими б можна було пишатись Україні:)
хахаха
Фокс Малдер в очередной раз показал чудесное чувство юмора, браво!
Хорошо, покажите свою эрудицию и назовите хотя бы одного:
а) поэта
б) писателя
в) художника
г) ученого
которого знали бы за пределами Украины и изучали в школах

Ось, як то кажуть "навскидку", перше, що приходить на згадку:
"Червону руту не шукай вечорами
Ти у мене єдина, тільки ти, повір
Бо твоя врода - то є чистая вода
То є бистрая вода з синіх гір"

Володимир Івасюк, "Червона рута".
Нагадаю, що ця пісня була просто суперхитом в 70-х, її співав весь СССР.
Шановный Фоксе! Вы читать умеете? Где я написала, что "є" - недопустимо? Мне кажется, я только лишь говорила о культуре речи.
Хотя, если Вам так нравится это "є", Вы, конечно же, можете ну, к примеру, представляться так: "Я є Фокс Малдер, я є учасник цього форуму, я є великий знавець імен відомих українських діячів культури і науки, а також я є цінитель краси української мови"... ну, что-то в этом роде.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином Украї

хахаха
Фокс Малдер в очередной раз показал чудесное чувство юмора, браво!
Хорошо, покажите свою эрудицию и назовите хотя бы одного:
а) поэта
б) писателя
в) художника
г) ученого
которого знали бы за пределами Украины и изучали в школах
Теж дуже дотепний жарт. Спочатку треба знати яких пісменників у тих школах взагалі вивчають.
Що стосується загальновідомих, з пісменников добре відомий у світі наприклад Гоголь. Тут якраз можемо і посперечатись, на скільки він російський пісменник, а на скільки український.
З сучасних вчених на думку спадає наприклад Антонов, ім"ям якого названо авіаційне КБ.
Ще, може я з кимось і переплутав, але здається Менделєєв був також народжен на Україні.
З композиторів, здається Глінка був українцем.
 

Каэль

comenzar del cero
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянин

Теж дуже дотепний жарт. Спочатку треба знати яких пісменників у тих школах взагалі вивчають.
Що стосується загальновідомих, з пісменников добре відомий у світі наприклад Гоголь. Тут якраз можемо і посперечатись, на скільки він російський пісменник, а на скільки український.
З сучасних вчених на думку спадає наприклад Антонов, ім"ям якого названо авіаційне КБ.
Ще, може я з кимось і переплутав, але здається Менделєєв був також народжен на Україні.
З композиторів, здається Глінка був українцем.
Это называется "выкручиваться"...
Слыхали о композиторе по фамилии Гендель? На всякий случай напомню, что Гендель был немцем. Уехал он в Англию в зрелом возрасте. Однако в мировой музыкальной литературе Гендель считается именно английским композитором, так как творчество его, которое оставило такой отпечаток в истории - это именно английский период, это в Англии. Это так, к примеру... Мало ли кто где был рожден... Гоголь - русский писатель. Глинка... Вы прикалываетесь?
С Вашей логикой правильно было бы А.С.Пушкина считать не русским поэтом, а .... ну, сами понимаете :)
 
Відповідь: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

В українській вікіпедії у багатьох статтях про мови народів світу є переклади "Заповіту" Т.Г.Шевченка. Навряд чи перекладали твори невідомого поета.
 

Каэль

comenzar del cero
Ответ: Відповідь: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

В українській вікіпедії у багатьох статтях про мови народів світу є переклади "Заповіту" Т.Г.Шевченка. Навряд чи перекладали твори невідомого поета.
А давайте проведем эксперимент: заспамим к примеру по аське человек 50-100 разного возраста из разных стран мира вопросом - знакомо ли им имя Тараса Шевченко?

P.S. Шевченко - такой же поэт и художник, как Лысенко - композитор. Как говорится - за неимением лучшего...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є

Это называется "выкручиваться"...
Слыхали о композиторе по фамилии Гендель? На всякий случай напомню, что Гендель был немцем. Уехал он в Англию в зрелом возрасте. Однако в мировой музыкальной литературе Гендель считается именно английским композитором, так как творчество его, которое оставило такой отпечаток в истории - это именно английский период, это в Англии. Это так, к примеру... Мало ли кто где был рожден... Гоголь - русский писатель. Глинка... Вы прикалываетесь?
С Вашей логикой правильно было бы А.С.Пушкина считать не русским поэтом, а .... ну, сами понимаете :)
Каэль, подивиться, будь ласка з чого розмова про видатних людей, почалась. Справа якраз у тому і полягає, що не було української держави, тому усі народжені на її теренах люді і належали до тих країн, котрим Україна була підпорядкована. Чи може Гоголь мав вибір стати російським пісменником, чи українським? Звісно були і бунтарі, як Шевченко, які чітко відпозиціювались, як українськи. Але ж якщо б Україна була незалежною державаю, тоді б їй належали б аполітичні видатні люди, народжені та діючи на її землі.
І я цілком можу погодитись що Украні, як державі, поки що з великих людей можуть належать тільки борці за її незалежність. Але за умови, що тих, котрі могли б цієй країні належати або вкрали, або не дали народитись, або знищили.
І ми почали розмову, чи можемо ми пишатись Україною. Кожен особисто для себе це питання вирішує.
 
Зверху