Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Герои УПА

Какой же тут порадокс? Это в СМИ подают так как вы написали. Как на самом деле трудно говорить. Но к большинству поддерживающих УПА относить я бы не стал. Потом там еще не забыли зверства УПА. Просто про них не говорят.
А говорят там, громче всех, националистические движения, под управлением полит сил, они же их спонсируют.
И подняли вопрос УПА – из политических мотивов.
Схоже на вправу для школи: "Поставте речення в такому порядку, щоби вони утворили текст". Ось лише як я не крутив, але текст з купи написаних Вами слів не виходить.
Про те, що в районах, де діяло УПА і де "мордувало" населення, УПА найбільше і шанують - говорити зайвий раз не треба. Про це свідчать вчинки та дії: іменами воїнів УПА називають вулиці, їм ставляють пам"ятники, з місцевих бюджетів виділяють кошти на пільги для колишніх вояків УПА (раз це не хочуть зробити на державному рівні). І ніхто не протестує, ніхто не обурений (крім 5-ї колони в образі комуністів та кремлівських вигодовуванців і то в Криму). Навіть просто треба поспілкуватись з жителями Галичини, Волині, Поділля... Вони шанують пам"ять своїх героїв.
Национально тоталитарные силы идут к власти, а прейдут к фашизму (если конечно прейдут) И исторического примера под флагом УПА трудно еще найти. .
Куди вже більше тоталітарної сили, ніж Вашми раптом полюблені комуністи: лише одна партія, лише одна ідеологія. За часів совка Ви б так запросто не сміли б розкрити рота, лише у себе на кухнях були всі сміливі. Ще раз повторюсь - дуже хочу, щоби інколи держава ось для таких "сміливців" влаштовувала "історичні екскурсії" типу "Назад в СССР". Щоби вони хоча б трішечки згадали, що таке реальний тоталітаризм.
Ви хочете історичний приклад "под флагом УПА"? Будь-ласка: "Коли б я мав в своєму розпорядженні таку армію, як УПА, жоден німецький чобіт не топтав би французьку землю" (Шарль де Голь, Голова французького антигітлерівського опору, двічі президент Франції).
Доречі, Ви так і не прокоментували наведені мною цифри знищених українців від рук фашистів і під "світлою ідеєю"
побудови комунізму. Так що не слід лаяти лише фашизм, треба подивитись, що було реально жахливіше. Та й сам фашизм постав не без допомоги СССР.
При этом забывают, что Украина многонациональная страна. И возвысить одну нацию, не унизив другую, не возможно.
Невже? Як на те пішло, то Україна більше монолітна (національно, історично, культурно) держава, ніж Росія. Але там запросто можна почути: "Россия только для русских". Почекайте трішечки, дожевемо до 4-го листопада, подивитесь на черговий парад "неунижающих другие нации" в Росії.
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Ответ: Герои УПА

Куди вже більше тоталітарної сили, ніж Вашми раптом полюблені комуністи: лише одна партія, лише одна ідеологія.
При чому, здавалося б, схожа за ідеологією компартія в Чехо-Словаччині була розчавлена, фактично, танками коли зробила спробу зробити ліберальні реформи, "Празька весна"



Щодо фашизму - які з провідних політичних сил є фашистськими? В чому це виражається. Мені здається, колись від мене звучало таке питання - відповіді я так і не почув. І до чого тут УПА?

Яке приниження інших націй для прославляння українців? Може ми не туди дивимось...
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Герои УПА

Друже Kramar!
Я вже задавав таке питання подібнім особам (я також чому переносити пам"ятники, як в Естонії то погано, а зносити, як під Москвою - то гарно, просив привести факти дійсно антиросійської політики Україною і ще багато іншого).
Гаспада завжди ігнорують те, що не можуть пояснити. Метод перевірений і надійний.
Пане* Mалдере, отвечать Вам неохота по причинам:

1)Аргументированный ответ зачастую сноситься модератором.

2)Для "подібніх Вам особ" ослеплённых уверенностью в собственной правоте, не существует никаких доказательств, кроме их собственных.

3)Предоставляемые вам документы, попросту игнорируются.

Вывод: к чему метать биссер. Ваши закостенелые стереотипы - ваше ИМХО. Приятной вам тусни.:)
 

Merime

New Member
Ответ: Герои УПА

Вот парадокс: как так получается, что именно те области, которые по вашей логике должны были больше всего пострадать от "зверств" УПА, именно те области, где еще остались в живых свидетели их деятельности и сами ветераны УПА, поддерживают их больше всего? А ненавидят их именно на востоке, где их никогда не было. Вы не задумывались, что ненависть к воинам УПА на востоке - результат советских страшилок и перекручивания истории на нужный коммунистам лад?
Вкотре дивуюсь точності Ваших думок. Здавалось, на цьому варто було б поставити точку і залишити аналіз дій ветеранів УПА тій частині України, де вони діяли, а нам розбиратись з тим, чи герої ковпаківці чи ні?
Але ні, чомусь. Подумайте, шановні опоненти, над тим, що є справжньою мотивацією вашої позиції.

P.S. Бісер в обох мовах пишеться з однією с.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Пане* Mалдере, отвечать Вам неохота по причинам:

1)Аргументированный ответ зачастую сноситься модератором.

2)Для "подібніх Вам особ" ослеплённых уверенностью в собственной правоте, не существует никаких доказательств, кроме их собственных.

3)Предоставляемые вам документы, попросту игнорируются.

Вывод: к чему метать биссер. Ваши закостенелые стереотипы - ваше ИМХО. Приятной вам тусни.:)
:)
Браво! Знайдено нову відмазку не відповідати: "Аргументированный ответ зачастую сноситься модератором". Якщо ви лайку, або вислови які зовсім теми не стосуються, вважаєте своїми аргументами, то дійсно, вони зносяться. Спробуйте відповідати без лайкових висловів і щоб це хочь якось стосовалось теми.
 

bsv

Странник
Ответ: Герои УПА

Вкотре дивуюсь точності Ваших думок. Здавалось, на цьому варто було б поставити точку і залишити аналіз дій ветеранів УПА тій частині України, де вони діяли, а нам розбиратись з тим, чи герої ковпаківці чи ні?
А это уже оскорбление всей Сумской области.
И хватает же еще наглости писать такое.
KOCTa
Браво! Знайдено нову відмазку не відповідати:
После таких слова не уважаемого мною Merime, не то что отвечать, а даже читать такое омерзительно. И что в двойне прискорбно, это поощряется вами, наверное у вас тоже есть сомнение Ковпаковцы герои или нет?
 
Останнє редагування:

bsv

Странник
Ответ: Герои УПА

А чому образа? Хіба не те саме? Людина просто провела паралель...
Вы еще спрашиваете в чем оскорбление? Я в шоке.
Может для фашистов и никакого, а для тех кто помнит и уважает заслуги своих предков это плевок в душу.
Это не параллели, это кощунство над памятью героев Сумщины.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Герои УПА

А это уже оскорбление всей Сумской области.
И хватает же еще наглости писать такое.
KOCTa

После таких слова не уважаемого мною Merime, не то что отвечать, а даже читать такое омерзительно. И что в двойне прискорбно, это поощряется вами, наверное у вас тоже есть сомнение Ковпаковцы герои или нет?
Та ні! Як можна! Ковпаковці були святі люди! У кожного навить німб був і крила!
От зараз Ви можете сказати, що такі вислови мною заохочуються, хоча це і не так. Просто дуже велике бажаня було щоб Ваши слова хочь якесь підгрунтя мали.
Дійсно вони святими не були.Навить моя бабушка, коли ще жива була расповідала, що прихіду партізан у село дуже всі раділи, бо те, що з їжи немці не відібрали, відбирали до останнього зерна партизани. І краще було вже разом з ними і йти до загону.
 

bsv

Странник
Ответ: Герои УПА

Да кто знал, что такие как вы позорные фашисты вырастут и будут кощунствовать над своими дедами (а может и не над своими). В любом случаи, чести это вам не делает.
Позорище…
 
Зверху