Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Re: Відповідь: Янукович

Потому что ты не хочешь видеть обьктивные факты, ты веришь в белую и пушистую Юлю
Я верю только в то что фижу , кто в наглую фальсифицировал выборы - любой дурак в Сумах знает (и кто был при власти везде ключая нашего города) , обьективности в твоих словах мало - я мог-бы тебе много рассказать и как избивали в то время студентов , и какая заставляловка были исключительно с одной стороны , и как я лично голосовал и до меня подходили возле дильныци большие парни с голубыми значками птичек спрашивая за кого буду голосовать - которых я посылал (видимо это бесполезно)
 

hed1n.ru

стебанутый
Ответ: Янукович

Только что-то ПР экономику не повышает а понижает :) Какие стабильные цены ? Посмотри как они щас растут и сравни с ценами при Тимошенко ;)
когда те цены были, в 2005 году?
а давай спомним цены какие были в СССР
вот твой любимый укрстат говорит:
Макроекономічні показники

Реальний ВВП у січні-липні 2007р. порівняно з січнем-липнем 2006р. становив 107,7%

Обсяг промислового виробництва за січень-липень 2007р. порівняно з січнем-липнем 2006р. збільшився на 11,2%

Обсяг продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств за січень-липень 2007р. проти січня-липня 2006р. збільшився на 5,5%

За січень-червень 2007р. за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 60025,9 млн.грн. інвестицій в основний капітал

За січень-червень 2007р. введено в експлуатацію 3947,6 тис.кв.м загальної площі житла

Обсяг продукції будівництва за січень-липень 2007р. порівняно з січнем-липнем 2006р. збільшився на 14,5%

За січень-липень 2007р. підприємствами транспорту перевезено 506,3 млн.т вантажів, що на 7,0% більше, ніж за січень-липень 2006р.

Послугами пасажирського транспорту у січні-липні 2007р. скористалися 4,9 млрд. пасажирів, що на 3,5% більше, ніж за січень-липень 2006р.

Обсяг експорту зовнішньої торгівлі України товарами за січень-червень 2007р. становив 23112,5 млн.дол.США, імпорту - 27306,1 млн.дол.США

Індекс цін виробників промислової продукції у серпні 2007р. становив 101,4%, з початку року - 114,5%

Індекс споживчих цін у серпні 2007р. становив 100,6%, з початку року - 106,2%

Реальний наявний доход населення, визначений з урахуванням цінового фактора, за січень-червень 2007р. збільшився на 10,8% порівняно з січнем-червнем 2006р.

Реальна заробітна плата найманих працівників у липні 2007р. порівняно з червнем 2007р. збільшилась на 2,3%

Сума невиплаченої заробітної плати на 1 серпня 2007р. зменшилась на 4,5% порівняно з 1 липня 2007р.

Рівень безробіття (за методологією МОП) в середньому за I квартал 2007 ріку складав 8,0% економічно активного населення працездатного віку
Рівень зареєстрованого безробіття, розрахований по відношенню до населення працездатного віку, на 1 серпня 2007р. становив 2,2%
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Янукович

Реальний наявний доход населення, визначений з урахуванням цінового фактора, за січень-червень 2007р. збільшився на 10,8% порівняно з січнем-червнем 2006р.

Реальна заробітна плата найманих працівників у липні 2007р. порівняно з червнем 2007р. збільшилась на 2,3%
А там є, на скільки % збільшились комунальні послуги, на скільки збільшились ціни на продукти харчування, паливо? Що таке 10,8 або 2,3 у порівняні з 200-300? Дїйсно, Януковичу, щоб уже вже все було зовсім гарно, залишилось тільки підняти ріст проценту жирів у маслі.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: Re: Відповідь: Янукович

У меня много знакомых за ПР, поэтому 4% никак не может быть.
Ну що ж тоді у ваших знайомих коротка пам"ять. Бо забути керівництво пана Щербаня важкувато. Повернення його чи йому подібного я не хочу. А ви?
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Янукович

когда те цены были, в 2005 году?
а давай спомним цены какие были в СССР
вот твой любимый укрстат говорит:

Макроекономічні показники

Реальний ВВП у січні-липні 2007р. порівняно з січнем-липнем 2006р. становив 107,7%

Обсяг промислового виробництва за січень-липень 2007р. порівняно з січнем-липнем 2006р. збільшився на 11,2%

Обсяг продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств за січень-липень 2007р. проти січня-липня 2006р. збільшився на 5,5%

За січень-червень 2007р. за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 60025,9 млн.грн. інвестицій в основний капітал

За січень-червень 2007р. введено в експлуатацію 3947,6 тис.кв.м загальної площі житла

Обсяг продукції будівництва за січень-липень 2007р. порівняно з січнем-липнем 2006р. збільшився на 14,5%

За січень-липень 2007р. підприємствами транспорту перевезено 506,3 млн.т вантажів, що на 7,0% більше, ніж за січень-липень 2006р.

Послугами пасажирського транспорту у січні-липні 2007р. скористалися 4,9 млрд. пасажирів, що на 3,5% більше, ніж за січень-липень 2006р.

Обсяг експорту зовнішньої торгівлі України товарами за січень-червень 2007р. становив 23112,5 млн.дол.США, імпорту - 27306,1 млн.дол.США

Індекс цін виробників промислової продукції у серпні 2007р. становив 101,4%, з початку року - 114,5%

Індекс споживчих цін у серпні 2007р. становив 100,6%, з початку року - 106,2%

Реальний наявний доход населення, визначений з урахуванням цінового фактора, за січень-червень 2007р. збільшився на 10,8% порівняно з січнем-червнем 2006р.

Реальна заробітна плата найманих працівників у липні 2007р. порівняно з червнем 2007р. збільшилась на 2,3%

Сума невиплаченої заробітної плати на 1 серпня 2007р. зменшилась на 4,5% порівняно з 1 липня 2007р.

Рівень безробіття (за методологією МОП) в середньому за I квартал 2007 ріку складав 8,0% економічно активного населення працездатного віку
Рівень зареєстрованого безробіття, розрахований по відношенню до населення працездатного віку, на 1 серпня 2007р. становив 2,2%
Во первых - ты не те показатели сравниваешь :) Послуги экономичного транспорту приводишь и т. д. Во вторых - причём тут Тимошенко ? Все твои сравнения с Премьерством Еханурова . В третих даже тот Ехануров обходит Януковича в большинстве . (п.с. : пожалуйста приводи ссылки - иначе с инета можна накопать что угодно в том числе и взятые с неба данные)

Вот по каким показателям нужно сравнивать :
1) Сравнить цены за 2005-й год при Тимошенко и 2006-2007 за Януковича.
2) Сравнить уровень средней зарплаты во всех сферах экономики .
3) На основе пункта 2/3 - прировнять уровень покупательской способности простых людей при Уряде Тимошенко и Януковича .
4) Для этого берёшь и смотришь например : при Тимошенко мясо 20 грн. - при Януковиче 40 , а далее 40 грн. Виктора Фёдоровича множишь на средний прирост уровня зарплат за его правление (если судить ихним рекламам то это на 18 % увеличились зарплаты) - далее ты увидишь что работник получавший 400 гривень при Тимошенко сможет купить продуктов в 1.7 раза больше чем работник получающий 480 гривень при В. Ф. Я.

Вот это главный показатель уровня жизни , запомни что никогда прирост зарплат в статистике на 18-20 % (да хоть 50) - не означает что люди стали жить лучше , если цены за этот период выросли 2-3 раза .
Если вспомнить как при Тимошенко кварплаты не росли ни на копейку , а при Януковиче выросли в несколько раз : то его деятельность видится откровенно смешной :finest:
 
Останнє редагування:
R

Radianta

Guest
Ответ: Відповідь: Ответ: Re: Відповідь: Янукович

Ну що ж тоді у ваших знайомих коротка пам"ять. Бо забути керівництво пана Щербаня важкувато. Повернення його чи йому подібного я не хочу. А ви?
А я хочу чтоб Щербань вернулся и он это сделает!Он сделал для нашего города многое
 
R

Radianta

Guest
Ответ: Відповідь: Ответ: Re: Відповідь: Янукович

Мда , ты видимо не знаешь кто это такой :(
Главное что он делал для Сум, например сейчас мэр Минаев, что он сделал для города? Он не в состоянии даже поддерживать чистоту в городе
 
Статус
Закрита.
Зверху